Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

26 lipca 2015 r.
10:34

Na widok policjantów wyrzucił plecak z haszyszem

0 5 A A

24-latek na widok policjantów odrzucił plecak w którym znajdowały się narkotyki. Okazało się, że w domu ma ich więcej. Założył także hodowlę konopi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nocą z czwartku na piątek uwagę mundurowych, którzy patrolowali ulice Radecznicy zwrócił młodzieniec, który na widok policyjnego radiowozu odrzucił plecak. Jak się okazało 24-letni mieszkaniec gm. Radecznica w plecaku miał trzy gramy haszyszu.

W jego miejscu zamieszkania mundurowi ujawnili i zabezpieczyli blisko 100 gramów haszyszu. Zlikwidowali również należącą do zatrzymanego nielegalną uprawę konopi. Narkotyczne rośliny rosły na nieużytkach rolnych w odległości kilku kilometrów od miejsca zamieszkania 24-latka. Niektóre z nich był wysokie na dwa metry.

24-latek już usłyszał zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych. Podczas przesłuchania wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres trzech lat próby. W tym czasie młodzieniec pozostawać będzie pod dozorem kuratora.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii przestępstwa, których dopuścił się 24-latek zagrożone są kara nawet 10 lat więzienia.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:59
Typowy przykład kucania na robocie :)
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2015 o 21:50
HODOWLA, to jest zwierzą, a rośliny się UPRAWIA. Nauczcie się tego w końcu, tępaki.
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 16:05
W Tygodniku Zamojskim pisali, że zdarzenie miało miejsce w Zamościu na Powiatowej. Więc jak???
Avatar
piotr / 26 lipca 2015 o 13:16

ty co brałeś ze bredzisz ? 

Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:07
ODRZUCIL plecak ? skoro odrzucil,nieczytelny autorze z importu,tzn...ze ten plecak nie byl jego,niezaleznie co bylo w srodku.Kazdy adwokat w sekundzie,nasika cieplym moczem na takie bzdety,i po sprawie,autorze-Ghost-......Nauka jez.obcych i jej fachowa terminologia,to kluch do.....i w dodatku,nie boli..
Avatar
Gość / 10 grudnia 2015 o 09:59
Typowy przykład kucania na robocie :)
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2015 o 21:50
HODOWLA, to jest zwierzą, a rośliny się UPRAWIA. Nauczcie się tego w końcu, tępaki.
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 16:05
W Tygodniku Zamojskim pisali, że zdarzenie miało miejsce w Zamościu na Powiatowej. Więc jak???
Avatar
piotr / 26 lipca 2015 o 13:16

ty co brałeś ze bredzisz ? 

Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:07
ODRZUCIL plecak ? skoro odrzucil,nieczytelny autorze z importu,tzn...ze ten plecak nie byl jego,niezaleznie co bylo w srodku.Kazdy adwokat w sekundzie,nasika cieplym moczem na takie bzdety,i po sprawie,autorze-Ghost-......Nauka jez.obcych i jej fachowa terminologia,to kluch do.....i w dodatku,nie boli..
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 0

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 7

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 0

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 8

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 15

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 26

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 63

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 3

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina