Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 lipca 2011 r.
12:35
Edytuj ten wpis

Na Wołyniu stanął kolejny polski krzyż (zdjęcia, wideo)

0 7 A A
Krzyż został poświęcony. ma upamiętniać Polaków pomordowanych przez ukraińskich nacjonalistów (lesze
Krzyż został poświęcony. ma upamiętniać Polaków pomordowanych przez ukraińskich nacjonalistów (lesze

Pod Lubomlem stanął kolejny metalowy krzyż upamiętniający ofiary rzezi wołyńskiej. Za dusze pomordowanych mieszkańców ze wsi Ładyń modlili się wczoraj Polacy i Ukraińcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antek / 31 lipca 2011 o 12:21
http://strasznezbrodnie.blox.pl/html cała prawda o mordzie Wołyńskim-tylko dla pełnoletnich
Avatar
normalny / 28 lipca 2011 o 15:17
[quote name='Rafał' timestamp='1311841243' post='507824']
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wielkiego znawcę historii???!!!!! Polacy i Urkaińcy są razem winni z tym, że polacy zapoczątkowali nienawiść akcją burzenia cerkwi!! Historia nie jest ani biała ani czarna!! Radzę informacje czerpać z ,,dwóch stron" zamiast ŚWIECIĆ GŁUPOTĄ I BRAKIEM PODSTAWOWEJ WIEDZY!!
[/quote]
[size="4"]DROGI RAFAŁKU IQ NIE MA TU ŻADNEGO ZNACZENIA .PROBLEM TKWI W TYM ŻE MASZ ZACHWIANY SYSTEM WARTOŚCI ORAZ OCENY POSTĘPOWANIA INNYCH LUDZI.ZASTANÓW SIĘ JAKA JEST SZKODLIWOŚĆ W AKCJI BURZENIA CERKWI A JAKA SZKODLIWOŚĆ WYMORDOWANIE W BESTIALSKI SPOSÓB PONAD 100 TYSIĘCY NIEWINNYCH LUDZI [MĘŻCZYZN,KOBIET ,DZIECI ] .CZYM JEST ZBURZENIE BUDYNKÓW CERKIEWNYCH WOBEC
TAK OKRUTNYCH ZBRODNI POPEŁNIONYCH PRZEZ UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW.I DO QRWY NĘDZY NIE NAZYWAJ MNIE KOLEGĄ BO Z POJEBAŃCAMI NIGDY SIĘ NIE KOLEGOWAŁEM I NIE ZAMIERZAM KOLEGOWAĆ.[/size]
[quote name='Rafał' timestamp='1311841243' post='507824']
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wi... rozwiń
Avatar
Rafał / 28 lipca 2011 o 10:20
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wielkiego znawcę historii???!!!!! Polacy i Urkaińcy są razem winni z tym, że polacy zapoczątkowali nienawiść akcją burzenia cerkwi!! Historia nie jest ani biała ani czarna!! Radzę informacje czerpać z ,,dwóch stron" zamiast ŚWIECIĆ GŁUPOTĄ I BRAKIEM PODSTAWOWEJ WIEDZY!!
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wielkiego znawcę historii???!!!!! Polacy i Urkaińcy są razem winni z t... rozwiń
Avatar
GRESZTA / 27 lipca 2011 o 17:43
[size="5"][font="Impact"]wasile zawsze byli wrogo nastawieni do Polaków [/font][/size]
Avatar
normalny / 27 lipca 2011 o 17:31
[quote name='Gość' timestamp='1311769952' post='507439']
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowości Rogatka k. Dubienki./ zapewne też jest w niebie bo potem często chodził do kościółka. Pozdrawiam wołyniakow i dubieniaków.
[/quote]
[size="3"][size="1"][size="2"][size="3"][size="4"]SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!![/size][/size][/size][/size][/size]!!
[quote name='Gość' timestamp='1311769952' post='507439']
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowo... rozwiń
Avatar
Gość / 27 lipca 2011 o 14:32
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowości Rogatka k. Dubienki./ zapewne też jest w niebie bo potem często chodził do kościółka. Pozdrawiam wołyniakow i dubieniaków.
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowości Rogatka k. Dubienki./ zapewne też jest w niebie bo potem często chodził do kościółk... rozwiń
Avatar
sd / 27 lipca 2011 o 14:02
szkoly stawiajcie a nie krzyze
Avatar
antek / 31 lipca 2011 o 12:21
http://strasznezbrodnie.blox.pl/html cała prawda o mordzie Wołyńskim-tylko dla pełnoletnich
Avatar
normalny / 28 lipca 2011 o 15:17
[quote name='Rafał' timestamp='1311841243' post='507824']
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wielkiego znawcę historii???!!!!! Polacy i Urkaińcy są razem winni z tym, że polacy zapoczątkowali nienawiść akcją burzenia cerkwi!! Historia nie jest ani biała ani czarna!! Radzę informacje czerpać z ,,dwóch stron" zamiast ŚWIECIĆ GŁUPOTĄ I BRAKIEM PODSTAWOWEJ WIEDZY!!
[/quote]
[size="4"]DROGI RAFAŁKU IQ NIE MA TU ŻADNEGO ZNACZENIA .PROBLEM TKWI W TYM ŻE MASZ ZACHWIANY SYSTEM WARTOŚCI ORAZ OCENY POSTĘPOWANIA INNYCH LUDZI.ZASTANÓW SIĘ JAKA JEST SZKODLIWOŚĆ W AKCJI BURZENIA CERKWI A JAKA SZKODLIWOŚĆ WYMORDOWANIE W BESTIALSKI SPOSÓB PONAD 100 TYSIĘCY NIEWINNYCH LUDZI [MĘŻCZYZN,KOBIET ,DZIECI ] .CZYM JEST ZBURZENIE BUDYNKÓW CERKIEWNYCH WOBEC
TAK OKRUTNYCH ZBRODNI POPEŁNIONYCH PRZEZ UKRAIŃSKICH NACJONALISTÓW.I DO QRWY NĘDZY NIE NAZYWAJ MNIE KOLEGĄ BO Z POJEBAŃCAMI NIGDY SIĘ NIE KOLEGOWAŁEM I NIE ZAMIERZAM KOLEGOWAĆ.[/size]
[quote name='Rafał' timestamp='1311841243' post='507824']
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wi... rozwiń
Avatar
Rafał / 28 lipca 2011 o 10:20
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wielkiego znawcę historii???!!!!! Polacy i Urkaińcy są razem winni z tym, że polacy zapoczątkowali nienawiść akcją burzenia cerkwi!! Historia nie jest ani biała ani czarna!! Radzę informacje czerpać z ,,dwóch stron" zamiast ŚWIECIĆ GŁUPOTĄ I BRAKIEM PODSTAWOWEJ WIEDZY!!
,,
SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!!!! "-

takie opinie występują u tych co posiadają IQ poniżej przeciętnego. kolego, przeczytałeś podręcznik do szkoły gimnazjalnej i uważasz się za wielkiego znawcę historii???!!!!! Polacy i Urkaińcy są razem winni z t... rozwiń
Avatar
GRESZTA / 27 lipca 2011 o 17:43
[size="5"][font="Impact"]wasile zawsze byli wrogo nastawieni do Polaków [/font][/size]
Avatar
normalny / 27 lipca 2011 o 17:31
[quote name='Gość' timestamp='1311769952' post='507439']
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowości Rogatka k. Dubienki./ zapewne też jest w niebie bo potem często chodził do kościółka. Pozdrawiam wołyniakow i dubieniaków.
[/quote]
[size="3"][size="1"][size="2"][size="3"][size="4"]SAM SIĘ UDERZ W PIERŚ A POTEM PIE.DOLNIJ SIĘ W GŁOWĘ .UKRAIŃSCY NACJONALIŚCI WYMORDOWALI W
BESTIALSKI SPOSÓB STOSUJĄC NAJOKRUTNIEJSZE METODY ŚMIERCI PONAD 100 TYSIĘCY POLAKÓW I JESZCZE CHCESZ IM KRZYŻE STAWIAĆ.ZDROWO MUSISZ BYĆ POPIE.DOLONY!!!!!![/size][/size][/size][/size][/size]!!
[quote name='Gość' timestamp='1311769952' post='507439']
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowo... rozwiń
Avatar
Gość / 27 lipca 2011 o 14:32
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowości Rogatka k. Dubienki./ zapewne też jest w niebie bo potem często chodził do kościółka. Pozdrawiam wołyniakow i dubieniaków.
A kto ustawi krzyże pomordowanym Ukraińcom przez polaków???? Tak weźcie się uderzcie w piersi i powiedzcie ile ich zginęło z rąk naszych braci??? Poza tym mówmy wreszcie i o mordowaniu polaków przez polaków, i potem zganianie na Ukraińców. Pomimo młodego wieku znam takie przypadki w parafii Dubienka pow, chełmski. choćby np. Antoniewicz Stanisław zastrzelił swoją ciotkę /ojca siostrę/ bo mu nie pozwoliła ukraść krowy!!!! To było w miejscowości Rogatka k. Dubienki./ zapewne też jest w niebie bo potem często chodził do kościółk... rozwiń
Avatar
sd / 27 lipca 2011 o 14:02
szkoly stawiajcie a nie krzyze

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 0 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 7 5

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra