Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

6 grudnia 2009 r.
12:14
Edytuj ten wpis

Napad na kantor w Hrubieszowie. Policja na tropie bandytów

Autor: Zdjęcie autora (SZ)
0 11 A A

Podjechali białą furgonetką na czarnych tablicach. Zaatakowali właściciela, kiedy wychodził z kantoru. Zabrali mu wszystkie pieniądze i wywieźli ofiarę za miasto.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do napadu doszło w piątek około godz. 18. Napastnicy zaatakowali 54-letniego właściciela, kiedy wychodził z kantoru. Siłą wciągnęli go do furgonetki.

– Tam obezwładnili swoją ofiarę i zażądali pieniędzy. Mężczyzna w obawie o własne zdrowie i życie wydał im posiadaną przy sobie gotówkę oraz klucze do kantoru i własnego samochodu – informuje podkomisarz Renata Laszczka–Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Bandyci wywieźli właściciela kantoru za Hrubieszów. Skrępowali i wysadzili z samochodu. Kiedy dotarł do miasta, zawiadomił policję.

Policja apeluje o pomoc w wykryciu sprawców. Jeśli ktoś widział wieczorem w okolicach ul. Polnej białą furgonetkę na czarnych tablicach rejestracyjnych – proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym. tel. (0-84) 696 62 44 bądź 997.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hrubieszowianin / 13 grudnia 2009 o 17:30
Gość napisał:
No dobra, a ten Świerszczów to ile kilometrów od Hrubieszowa i czy przed Teptiukowem jest czy za...

swierszczów jest przed teptikowem ok 1 km od hrubieszowa a teptików ok 2km od hrubka
takrze to sasiadujace ze soba miejscowosci do granicy 19km i jest tu wszystko co chcecie
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 o 16:52
ja123 napisał:
Teptiuków leży 3 km od Hrubieszowa a tego gościa wyrzucili w Świerszczowie

No dobra, a ten Świerszczów to ile kilometrów od Hrubieszowa i czy przed Teptiukowem jest czy za...
Avatar
ja123 / 13 grudnia 2009 o 16:09
Teptiuków leży 3 km od Hrubieszowa a tego gościa wyrzucili w Świerszczowie
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 21:43
Gość napisał:
skąd wiesz że chodzi o teptiuków skoro w artykule nie było o tym mowy???

To przeczytaj sobie Kronikę Tygodnia. Stąd wiem. To już prawie Ukraina, nie? A horiłku tam prodajut?
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 19:12
skąd wiesz że chodzi o teptiuków skoro w artykule nie było o tym mowy???
Avatar
ktoś / 12 grudnia 2009 o 19:10
skąd wiesz ze chodzi o teptiuków skoro w artykule nie było o tym mowy????
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 09:19
jaka wiocha ? normalne miasto
Avatar
Deem24 / 10 grudnia 2009 o 10:23
Gość napisał:
Ten Teptiuków to jakaś wiocha na trasie na Ukrainę?

Jak wiesz to po co się pytasz???
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 08:42
Ten Teptiuków to jakaś wiocha na trasie na Ukrainę?
Avatar
osperop / 7 grudnia 2009 o 11:33
!!! napisał:
Jak to, proszą o pomoc, jak są już na ich tropie,jakiś absurd!!!!!!



chca miec nie zbite dowody, zapewno cos tam maja ale potrzebują pewnosci
Avatar
hrubieszowianin / 13 grudnia 2009 o 17:30
Gość napisał:
No dobra, a ten Świerszczów to ile kilometrów od Hrubieszowa i czy przed Teptiukowem jest czy za...

swierszczów jest przed teptikowem ok 1 km od hrubieszowa a teptików ok 2km od hrubka
takrze to sasiadujace ze soba miejscowosci do granicy 19km i jest tu wszystko co chcecie
Avatar
Gość / 13 grudnia 2009 o 16:52
ja123 napisał:
Teptiuków leży 3 km od Hrubieszowa a tego gościa wyrzucili w Świerszczowie

No dobra, a ten Świerszczów to ile kilometrów od Hrubieszowa i czy przed Teptiukowem jest czy za...
Avatar
ja123 / 13 grudnia 2009 o 16:09
Teptiuków leży 3 km od Hrubieszowa a tego gościa wyrzucili w Świerszczowie
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 21:43
Gość napisał:
skąd wiesz że chodzi o teptiuków skoro w artykule nie było o tym mowy???

To przeczytaj sobie Kronikę Tygodnia. Stąd wiem. To już prawie Ukraina, nie? A horiłku tam prodajut?
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 19:12
skąd wiesz że chodzi o teptiuków skoro w artykule nie było o tym mowy???
Avatar
ktoś / 12 grudnia 2009 o 19:10
skąd wiesz ze chodzi o teptiuków skoro w artykule nie było o tym mowy????
Avatar
Gość / 12 grudnia 2009 o 09:19
jaka wiocha ? normalne miasto
Avatar
Deem24 / 10 grudnia 2009 o 10:23
Gość napisał:
Ten Teptiuków to jakaś wiocha na trasie na Ukrainę?

Jak wiesz to po co się pytasz???
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 08:42
Ten Teptiuków to jakaś wiocha na trasie na Ukrainę?
Avatar
osperop / 7 grudnia 2009 o 11:33
!!! napisał:
Jak to, proszą o pomoc, jak są już na ich tropie,jakiś absurd!!!!!!



chca miec nie zbite dowody, zapewno cos tam maja ale potrzebują pewnosci
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda 0 0

Szybszą i lepszą diagnostykę nowotworową ma zapewnić mikrosonda, nad którą pracują badacze z SDS Optic. Badania będą prowadzone w nowoczesnym laboratorium, które niedawno zostało otwarte.

Motor lepszy od JKS Jarosław

Motor lepszy od JKS Jarosław 21 2

Piłkarze Motoru po dwóch remisach z rzędu tym razem zgarnęli komplet punktów. Nie było łatwo, ale żółto-biało-niebiescy pokonali ostatecznie ostatni w tabeli JKS Jarosław 1:0. Dzięki temu udany debiut w roli pierwszego trenera zaliczył Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił Marcina Sasala.

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu
21 kwietnia 2018, 20:00

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 20 na Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) odbędzie się koncert Henry No Hurry!

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu 4 5

Mecz na szczycie dla Hetmana. Zespół z Zamościa pokonał Stal Kraśnik 3:0. Podopieczni Jacka Ziarkowskiego zagrali bardzo dobre zawody, ale trzeba też dodać, że goście praktycznie całą drugą połowę grali w dziesiątkę. A ostatnie 25 minut nawet w dziewiątkę.

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy
LISTA

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy 4 3

Jutro kolejna niedziela wolna od handlu, ale w niektórych sklepach zrobimy zakupy. Ustawa pozwala na to, żeby właściciele stanęli tego dnia za ladą. Sklepy wymieniliśmy w naszej liście.

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera 3 0

Zespół trenera Artura Bożyka dość niespodziewanie uległ na własnym stadionie Orlętom Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Przegrana z lokalnym rywalem kosztowała drużynę z Chełma utratę pozycji lidera

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi 11 0

Zawodnicy z Wieniawy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Chełma 1:2. Głównym architektem wyjazdowej wygranej Kłosa był Alan Chmiel – strzelec dwóch bramek.

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę 11 0

Policjanci z Ryk zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój na 17-latku.

Główny Urząd Statystyczny: Polscy konsumenci w coraz lepszych nastrojach
RAPORT

Główny Urząd Statystyczny: Polscy konsumenci w coraz lepszych nastrojach 0 5

Według najnowszych danych GUS w kwietniu br. odnotowano wyraźną poprawę zarówno obecnych, jak i przyszłych nastrojów konsumenckich w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Alba, biały tort i prezenty. Pierwsza Komunia to spory wydatek
MAGAZYN

Alba, biały tort i prezenty. Pierwsza Komunia to spory wydatek 12 3

Dzieci, które za kilka tygodni przystąpią do Pierwszej Komunii, biorą już udział w próbach. Rodzice zapinają zaś na ostatni guzik logistyczne wydarzenia tego dnia.

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta 1 1