Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

24 grudnia 2010 r.
12:35
Edytuj ten wpis

Napad na plebanię w Krynicach. Bandyci związali księdza i zabrali 26 tys. zł

Autor: Zdjęcie autora (bn)
0 48 A A

Zamaskowani bandyci napadli na plebanię w Krynicach w powiecie tomaszowskim. Skrępowali księdza i gospodynię, a następnie ukradli 26 tys. złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do napadu doszło dzisiaj o 3 w nocy. Napastnicy sforsowali drzwi balkonowe plebani, a potem skrępowali sznurem 58-letniego księdza i jego gospodynię. Przeszukali plebanię i zrabowali m.in. pieniądze 26 tys. zł oraz broń gazową. Policja ustaliła, że sprawców było trzech lub czterech. Na głowach mieli kominiarki.

– Trwają ich poszukiwania – zapewnia Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji.

Policja ustala szczegóły napadu. Napastnikom grozi do 12 lat więzienia.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
< 4 koleżanki > / 3 stycznia 2011 o 12:19
Ludzie!! Nie macie pojęcia ile ksiądz dla nas zrobił. bardzo dużo też przeżył m.in. przeszczep nerki.Podziwiam go za jego wytrwałość. Według mnie napewno nie miał takiej sumy na plebanii < to media kłamią > . Został pobity ale nie macie prawa oceniac go , wcale go nie znając. Zastanówcie sie nad swoim postępowaniem i pomyślcie co byście zrobili na jego miejscu. Przecież takie wydarzenia pamięta się do końca życia i pozostaje ten strach przed kolejnymi nocami.
Avatar
Soul / 26 grudnia 2010 o 14:21
zapewne miło teraz kapłanom, że ich umacniacie w posługiwaniu. o ile dobrze pamiętam, Jezusa z Nazaretu też różnie nazywali. Dziękuję Wam za wszystko. Cieszę się za wzór jaki mam w wielu kapłanach. I szkoda, że nie wszyscy chcą poznać swoich własnych kapłanów. Zamykają się w klitkach i potem narzekają na wszystko co istnieje. Dziękuję Ci Boże za Twoje narodzenie:):)
Avatar
Soul / 26 grudnia 2010 o 14:17
[quote name='gość' timestamp='1293206900' post='410881']
No i odezwał się Klech o czym ty mówisz wy w czarnych sukienkach okradacie bliżnich jak nikt inny.
[/quote]
Avatar
obserwatorka / 26 grudnia 2010 o 11:51
NIezależnie od sympatii bądź antypatii, faktem jest, że ludzie napadli na drugiego człowieka, a konkretnie na dwójkę ludzi. Zadano im ból, kto wie, może nawet chciano zabić. I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze a nie to jaką sumę skradziono. Ludzie, opamiętajcie się. Czy pieniądze tak bardzo przysłaniają wam oczy, ze nie potraficie w takim zdarzeniu dostrzec tego, co najistotniejsze? NIkt nie ma prawa zadawać bólu drugiemu człowiekowi. Warto o tym pamiętać, szczególnie biorąc pod uwagę, w jakim czasie się to stało.
Avatar
Iza / 26 grudnia 2010 o 11:31
[quote name='Karolek' timestamp='1293309796' post='411276']
Bardzo wzruszyła mnie Justyna - szczerze oddana księdzu osoba i głęboko uwierzona w jego stan duchowieństwa ...Ja wiem, że jak kopne w kopyta to za darmo klecha mnie nie pochowa i nie przyklepnie ziemi !!!! Będzie zdzierał ostatnie grosze za niby " ile łaska " ale nie mniej niż .... 0000 ,Taka prawda, i Juztynko nie oburzaj się iskieruj swoje zainteresowania i ewentualny wdzięk w inną stronę - jest tylu fajnych mężczyzn - i to nie w sutannach,..
[/quote]
Do Karolka.
Na darmowy pochówek trzeba sobie zasłużyć. Czy chociaż raz zrobiłeś coś bezinteresownie dla swojego kościoła lub parafii? Może posprzątałeś cały kościół za darmo? Albo wypastowałeś podłogę? Albo może pomalowałeś za darmo ściany w kościele?
[quote name='Karolek' timestamp='1293309796' post='411276']
Bardzo wzruszyła mnie Justyna - szczerze oddana księdzu osoba i głęboko uwierzona w jego stan duchowieństwa ...Ja wiem, że jak kopne w kopyta to za darmo klecha mnie nie pochowa i nie przyklepnie ziemi !!!! Będzie zdzierał ostatnie grosze za niby " ile łaska " ale nie mniej niż .... 0000 ,Taka prawda, i Juztynko nie oburzaj się iskieruj swoje zainteresowania i ewentualny wdzięk w inną stronę - jest tylu fajnych mężczyzn ... rozwiń
Avatar
Karolek / 25 grudnia 2010 o 21:43
Bardzo wzruszyła mnie Justyna - szczerze oddana księdzu osoba i głęboko uwierzona w jego stan duchowieństwa ...
Ja wiem, że jak kopne w kopyta to za darmo klecha mnie nie pochowa i nie przyklepnie ziemi !!!!
Będzie zdzierał ostatnie grosze za niby " ile łaska " ale nie mniej niż .... 0000 ,

Taka prawda, i Juztynko nie oburzaj się iskieruj swoje zainteresowania i ewentualny wdzięk w inną stronę - jest tylu fajnych mężczyzn - i to nie w sutannach,..
Avatar
Karol / 25 grudnia 2010 o 21:34
[quote name='Justyna' timestamp='1293306127' post='411238']
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? Napewno niejednego z was rodzice ochrzcili w jakimś kościele, na łeb wam się oprócz święconej wody nic innego nie lało, bo dekarz załatał wcześniej dziurę w dachu - za darmo to zrobił? A organy jak wtedy pięknie grały ( stroiciel też za darmo ich nie naprawia), a żyrandole świeciły pełną parą (zakład energetyczny też wyciąga łapę po opłatę) a wasza babunia z dziaduniem cieszyli się, że na chrzest wnusia wypolerowano podłogę, aż zapach pasty rozszedł się po całym kościele ( trzeba ją było wcześniej kupić ). Kiedyś i ślub będziesz też chciał wziąć a i pochówek twój też musi mieć oprawę, np. dużo święconej wody, żeby cię diabeł nie złapał za łeb jak opuścisz ten padół... Więc nie kłap paszczęką jeden z drugim, bo wierni dają ofiary z własnej nieprzymuszonej woli i z tych ofiar ksiądz musi utrzymać kościół, zrobić remonty. I na przykład ja,drugi, czy sto dziesiąty wierny dając ofiarę na kościół dajemy też za takich jołopów jak ty szczekaczu, czy inny, który nie dajesz,ale wypominać ile to ksiądz tego "szmalu" ma to potrafisz. Więc wara ci od tego, czy ja chcę dać tę ofiarę czy nie.Ale jak ździelisz kopytami, to polecą twoi bliscy do księdza, żeby cię pochował po katolicku. I wtedy twój pochówek będzie za moją ofiarę i tych stu dziesiątych wiernych wcześniej wymienionych przeze mnie. Więc stul gębę i lepiej pomyśl zanim napiszesz.
[/quote]
[quote name='Justyna' timestamp='1293306127' post='411238']
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? N... rozwiń
Avatar
Justyna / 25 grudnia 2010 o 20:42
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? Napewno niejednego z was rodzice ochrzcili w jakimś kościele, na łeb wam się oprócz święconej wody nic innego nie lało, bo dekarz załatał wcześniej dziurę w dachu - za darmo to zrobił? A organy jak wtedy pięknie grały ( stroiciel też za darmo ich nie naprawia), a żyrandole świeciły pełną parą (zakład energetyczny też wyciąga łapę po opłatę) a wasza babunia z dziaduniem cieszyli się, że na chrzest wnusia wypolerowano podłogę, aż zapach pasty rozszedł się po całym kościele ( trzeba ją było wcześniej kupić ). Kiedyś i ślub będziesz też chciał wziąć a i pochówek twój też musi mieć oprawę, np. dużo święconej wody, żeby cię diabeł nie złapał za łeb jak opuścisz ten padół... Więc nie kłap paszczęką jeden z drugim, bo wierni dają ofiary z własnej nieprzymuszonej woli i z tych ofiar ksiądz musi utrzymać kościół, zrobić remonty. I na przykład ja,drugi, czy sto dziesiąty wierny dając ofiarę na kościół dajemy też za takich jołopów jak ty szczekaczu, czy inny, który nie dajesz,ale wypominać ile to ksiądz tego "szmalu" ma to potrafisz. Więc wara ci od tego, czy ja chcę dać tę ofiarę czy nie.Ale jak ździelisz kopytami, to polecą twoi bliscy do księdza, żeby cię pochował po katolicku. I wtedy twój pochówek będzie za moją ofiarę i tych stu dziesiątych wiernych wcześniej wymienionych przeze mnie. Więc stul gębę i lepiej pomyśl zanim napiszesz.
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? Napewno niejednego z was rodzice ochrzcili w jakimś kościele, na łeb wam się oprócz święcon... rozwiń
Avatar
gosc / 25 grudnia 2010 o 19:59
coś okropnego!!! Ludzie nie mają sumienia,napadac na człowieka, współczuje księdzu,bo ból fizyczny z czasem zniknie ale ból psychiczny pozostanie...
Avatar
rydzio / 25 grudnia 2010 o 19:43
Po wizytach duszpasterskich znaleźli by o wiele więcej.
Niecierpliwość?
Może powtórzą po trzech królach ?
Avatar
< 4 koleżanki > / 3 stycznia 2011 o 12:19
Ludzie!! Nie macie pojęcia ile ksiądz dla nas zrobił. bardzo dużo też przeżył m.in. przeszczep nerki.Podziwiam go za jego wytrwałość. Według mnie napewno nie miał takiej sumy na plebanii < to media kłamią > . Został pobity ale nie macie prawa oceniac go , wcale go nie znając. Zastanówcie sie nad swoim postępowaniem i pomyślcie co byście zrobili na jego miejscu. Przecież takie wydarzenia pamięta się do końca życia i pozostaje ten strach przed kolejnymi nocami.
Avatar
Soul / 26 grudnia 2010 o 14:21
zapewne miło teraz kapłanom, że ich umacniacie w posługiwaniu. o ile dobrze pamiętam, Jezusa z Nazaretu też różnie nazywali. Dziękuję Wam za wszystko. Cieszę się za wzór jaki mam w wielu kapłanach. I szkoda, że nie wszyscy chcą poznać swoich własnych kapłanów. Zamykają się w klitkach i potem narzekają na wszystko co istnieje. Dziękuję Ci Boże za Twoje narodzenie:):)
Avatar
Soul / 26 grudnia 2010 o 14:17
[quote name='gość' timestamp='1293206900' post='410881']
No i odezwał się Klech o czym ty mówisz wy w czarnych sukienkach okradacie bliżnich jak nikt inny.
[/quote]
Avatar
obserwatorka / 26 grudnia 2010 o 11:51
NIezależnie od sympatii bądź antypatii, faktem jest, że ludzie napadli na drugiego człowieka, a konkretnie na dwójkę ludzi. Zadano im ból, kto wie, może nawet chciano zabić. I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze a nie to jaką sumę skradziono. Ludzie, opamiętajcie się. Czy pieniądze tak bardzo przysłaniają wam oczy, ze nie potraficie w takim zdarzeniu dostrzec tego, co najistotniejsze? NIkt nie ma prawa zadawać bólu drugiemu człowiekowi. Warto o tym pamiętać, szczególnie biorąc pod uwagę, w jakim czasie się to stało.
Avatar
Iza / 26 grudnia 2010 o 11:31
[quote name='Karolek' timestamp='1293309796' post='411276']
Bardzo wzruszyła mnie Justyna - szczerze oddana księdzu osoba i głęboko uwierzona w jego stan duchowieństwa ...Ja wiem, że jak kopne w kopyta to za darmo klecha mnie nie pochowa i nie przyklepnie ziemi !!!! Będzie zdzierał ostatnie grosze za niby " ile łaska " ale nie mniej niż .... 0000 ,Taka prawda, i Juztynko nie oburzaj się iskieruj swoje zainteresowania i ewentualny wdzięk w inną stronę - jest tylu fajnych mężczyzn - i to nie w sutannach,..
[/quote]
Do Karolka.
Na darmowy pochówek trzeba sobie zasłużyć. Czy chociaż raz zrobiłeś coś bezinteresownie dla swojego kościoła lub parafii? Może posprzątałeś cały kościół za darmo? Albo wypastowałeś podłogę? Albo może pomalowałeś za darmo ściany w kościele?
[quote name='Karolek' timestamp='1293309796' post='411276']
Bardzo wzruszyła mnie Justyna - szczerze oddana księdzu osoba i głęboko uwierzona w jego stan duchowieństwa ...Ja wiem, że jak kopne w kopyta to za darmo klecha mnie nie pochowa i nie przyklepnie ziemi !!!! Będzie zdzierał ostatnie grosze za niby " ile łaska " ale nie mniej niż .... 0000 ,Taka prawda, i Juztynko nie oburzaj się iskieruj swoje zainteresowania i ewentualny wdzięk w inną stronę - jest tylu fajnych mężczyzn ... rozwiń
Avatar
Karolek / 25 grudnia 2010 o 21:43
Bardzo wzruszyła mnie Justyna - szczerze oddana księdzu osoba i głęboko uwierzona w jego stan duchowieństwa ...
Ja wiem, że jak kopne w kopyta to za darmo klecha mnie nie pochowa i nie przyklepnie ziemi !!!!
Będzie zdzierał ostatnie grosze za niby " ile łaska " ale nie mniej niż .... 0000 ,

Taka prawda, i Juztynko nie oburzaj się iskieruj swoje zainteresowania i ewentualny wdzięk w inną stronę - jest tylu fajnych mężczyzn - i to nie w sutannach,..
Avatar
Karol / 25 grudnia 2010 o 21:34
[quote name='Justyna' timestamp='1293306127' post='411238']
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? Napewno niejednego z was rodzice ochrzcili w jakimś kościele, na łeb wam się oprócz święconej wody nic innego nie lało, bo dekarz załatał wcześniej dziurę w dachu - za darmo to zrobił? A organy jak wtedy pięknie grały ( stroiciel też za darmo ich nie naprawia), a żyrandole świeciły pełną parą (zakład energetyczny też wyciąga łapę po opłatę) a wasza babunia z dziaduniem cieszyli się, że na chrzest wnusia wypolerowano podłogę, aż zapach pasty rozszedł się po całym kościele ( trzeba ją było wcześniej kupić ). Kiedyś i ślub będziesz też chciał wziąć a i pochówek twój też musi mieć oprawę, np. dużo święconej wody, żeby cię diabeł nie złapał za łeb jak opuścisz ten padół... Więc nie kłap paszczęką jeden z drugim, bo wierni dają ofiary z własnej nieprzymuszonej woli i z tych ofiar ksiądz musi utrzymać kościół, zrobić remonty. I na przykład ja,drugi, czy sto dziesiąty wierny dając ofiarę na kościół dajemy też za takich jołopów jak ty szczekaczu, czy inny, który nie dajesz,ale wypominać ile to ksiądz tego "szmalu" ma to potrafisz. Więc wara ci od tego, czy ja chcę dać tę ofiarę czy nie.Ale jak ździelisz kopytami, to polecą twoi bliscy do księdza, żeby cię pochował po katolicku. I wtedy twój pochówek będzie za moją ofiarę i tych stu dziesiątych wiernych wcześniej wymienionych przeze mnie. Więc stul gębę i lepiej pomyśl zanim napiszesz.
[/quote]
[quote name='Justyna' timestamp='1293306127' post='411238']
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? N... rozwiń
Avatar
Justyna / 25 grudnia 2010 o 20:42
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? Napewno niejednego z was rodzice ochrzcili w jakimś kościele, na łeb wam się oprócz święconej wody nic innego nie lało, bo dekarz załatał wcześniej dziurę w dachu - za darmo to zrobił? A organy jak wtedy pięknie grały ( stroiciel też za darmo ich nie naprawia), a żyrandole świeciły pełną parą (zakład energetyczny też wyciąga łapę po opłatę) a wasza babunia z dziaduniem cieszyli się, że na chrzest wnusia wypolerowano podłogę, aż zapach pasty rozszedł się po całym kościele ( trzeba ją było wcześniej kupić ). Kiedyś i ślub będziesz też chciał wziąć a i pochówek twój też musi mieć oprawę, np. dużo święconej wody, żeby cię diabeł nie złapał za łeb jak opuścisz ten padół... Więc nie kłap paszczęką jeden z drugim, bo wierni dają ofiary z własnej nieprzymuszonej woli i z tych ofiar ksiądz musi utrzymać kościół, zrobić remonty. I na przykład ja,drugi, czy sto dziesiąty wierny dając ofiarę na kościół dajemy też za takich jołopów jak ty szczekaczu, czy inny, który nie dajesz,ale wypominać ile to ksiądz tego "szmalu" ma to potrafisz. Więc wara ci od tego, czy ja chcę dać tę ofiarę czy nie.Ale jak ździelisz kopytami, to polecą twoi bliscy do księdza, żeby cię pochował po katolicku. I wtedy twój pochówek będzie za moją ofiarę i tych stu dziesiątych wiernych wcześniej wymienionych przeze mnie. Więc stul gębę i lepiej pomyśl zanim napiszesz.
No więc tak, szczekacze: nawet pan STYX wkurzył się barbarzyńskimi wpisami, chociaż nie przepada za kościołem. A ja uważam, że jesteście potencjalnymi naśladowcami tych bandytów a wasze beznadziejne komentarze wzbudzają wstręt i obrzydzenie. Pytam się was, ziejących komentatorów: a kim wy jesteście? Jakim psim prawem oceniacie tego człowieka, a jakie ty masz sumienie jeden z drugim? Jesteście tacy idealni? Najlepiej kopie wam się leżącego, nieprawdaż? Napewno niejednego z was rodzice ochrzcili w jakimś kościele, na łeb wam się oprócz święcon... rozwiń
Avatar
gosc / 25 grudnia 2010 o 19:59
coś okropnego!!! Ludzie nie mają sumienia,napadac na człowieka, współczuje księdzu,bo ból fizyczny z czasem zniknie ale ból psychiczny pozostanie...
Avatar
rydzio / 25 grudnia 2010 o 19:43
Po wizytach duszpasterskich znaleźli by o wiele więcej.
Niecierpliwość?
Może powtórzą po trzech królach ?
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 11

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 3

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!