sobota, 24 marca 2018 r.

Zamość

O. Bashobora w Zamościu. Tysiące wiernych na spotkaniu z duchownym. WIDEO

Dodano: 5 lipca 2015, 10:05

Zamość. Nawet 10 tysięcy osób – jak szacują organizatorzy – mogło wziąć udział w sobotnim spotkaniu z ojcem Johnem Bashoborą. Przybyli na stadion w Zamościu, by wspólnie modlić się oraz prosić o uzdrowienie fizyczne i duchowe.

Spotkanie z pochodzącym z Ugandy kontrowersyjnym kapłanem (duchowny twierdzi m.in. że wskrzeszał umarłych co stało się jednym z głównych powodów tego, że poprzedni metropolita lubelski abp Józef Życiński był przeciwny jego przyjazdowi do Lublina) było częścią trzydniowych rekolekcji „Jezus na wschodzie”.

- Przyjechaliśmy z niepełnosprawnym synem żeby prosić pana Boga o łaskę dla niego i dla całej rodziny. O siły, o zdrowie i przede wszystkim o to, żebyśmy do końca życia trwali w panu Bogu. To jest najważniejsze – mówiła pani Czesława z miejscowości Bliskie.

Pieszo 25 km

Żeby duchowo przygotować się do spotkania z duchownym Marcin Trela i Witold Gołębiowski pokonali pieszo z Izbicy około 25 kilometrów.

- Zanim wejdziemy na stadion i będziemy wielbić Pana chcieliśmy w ciszy i skupieniu przejść tę drogę robiąc rachunek sumienia, prosząc i dziękując. To był czas dla Jezusa – mówili bardzo zmęczeni, ale i szczęśliwi. – Chcemy dziękować i prosić o łaskę prawdziwej wiary, bo tego nam w życiu najbardziej brakuje. Liczymy, że podczas spotkania z ojcem Bashoborą, za którego sprawą dzieje się wiele dobrych rzeczy zostanie nam ona dana.

Z Poznania dla synka

Olga Kruszewska – Rząd przyjechała aż z Poznania. Prosiła o zdrowie dla swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Lekarze mówią, że chłopczyk ma wadę serca.

- Zdaję się na medyków w stu procentach, ale szukam też pomocy wyższej instancji. Wierzę, że Bóg może dokonać wszystkiego. Dlaczego ma więc nie pomóc mojemu Mateuszkowi? Jestem pewna, że da mi tę łaskę – mówiła kobieta nie kryjąc łez wzruszenia.

- Na spotkaniach z ojcem Bashoborą zdarzają się prawdziwe uzdrowienia. W piątek w Krasnobrodzie dwie osoby odrzuciły kule i poszły bez nich. To zdarza się przez modlitwę i jest dowodem królowania Jezusa – zapewniali organizatorzy spotkania podczas konferencji prasowej . – To się dzieje kiedy pozwalamy panu Jezusowi działać.

Gość
Gość
Gość
(30) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 lipca 2015 o 13:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Zidiociali katodebile z zaściankowej Polski

a Ty co postępowiec z Warszawy tak było 40 tysięcy i w tym roku też będzie 40 tysięcy. Popatrz na siebie i swój komentarz. Sam oceniasz swój poziom intelektualny. Nie byłeś tam i nie masz prawa krytykować. A debilne komentarze zostaw dla siebie. Pewnie też jesteś katolem co nie i co wstydzisz się że jesteś ochrzczony. A śłub kościelny albo brałeś albo weźmiesz. Tylko po co. Bo taka tradycja.

Rozwiń
Gość
Gość (9 lipca 2015 o 13:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Z przeglądu zdjęć może wynikać, że orgazmu doznają kobitki w czerni. Chyba w tym jest jednak logika - Czarny Ląd, w czerni kobitki z czarnym szamanem na czele Wszystko czarno widzę biskupie diecezji zamojskiej

Poziom intelektualny piszącego w okolicy zera

Rozwiń
Gość
Gość (9 lipca 2015 o 12:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Czy ci ludzie przyszli błagać o ROZUM? He he, XXI wiek, a w Polsce ciemnota ma się lepiej niż w średniowieczu... jeszcze te sondaże na korzyść PiSuaru... nic tylko spieprzać z tego kato-faszystowskiego kraju.

jestem katolikiem i Ty też jesteś i twoi rodzice też byli a taradycją Europy jest chrześcijaństwo. tacy jak Ty i tobie podobni ludzie z PO i popaprańcy z Pisu z pisu na religii próbują zrobić karierę. A wiara w Boga nie jest ciemnotą. To co się dzieje teraz w Polsce to przez takich jak Ty "mundrołków" co im się wydaje że świat bez Boga będzie lepszy. To spadaj na zachód gdzie Ci na starość zrobią eutanazję w nowym lepszym świecoe bez Boga

Rozwiń
Gość
Gość (9 lipca 2015 o 12:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

LUDZIE CZY WY JUŻ JESTEŚCIE TAK pier***NIĘCI ŻE BEZ WIARY NIE POTRAFICIE ŻYĆ?.

a Ty jesteś już taki wspaniały że potrafisz??

Rozwiń
Jacek
Jacek (9 lipca 2015 o 12:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

psychiczne katoliczaki

nie jestem nawiedzony ale tam byłem i uważam że warto było

a wszystkim "mądrym" i innym ateuszom polecam wizytę na takiej imprezie zanim zaczną wygłaszać swoje mądrości

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (30)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!