środa, 21 lutego 2018 r.

Zamość

Orszak Trzech Króli w Zamościu będzie transmitowany w TVP?

Dodano: 11 listopada 2015, 18:28

Miasto ma bardzo wielkie szanse na transmisję na żywo Orszaku Trzech Króli w telewizji publicznej oraz TVP Polonia. To docenienie imprezy, jaką zorganizowano tu w ubiegłym roku.

– Zamość w tamtym roku wziął udział w orszaku po raz pierwszy. Wszyscy byliśmy więc bardzo zaskoczeni rozmachem i sposobem, w jaki wszystko zorganizowano – przyznaje Anna Śmigielska, z biura prasowego Fundacji Orszak Trzech Króli.

Mimo trzaskającego mrozu w spotkaniu wzięły udział setki mieszkańców miasta. Nie zabrakło osób niepełnosprawnych i przedstawicieli uniwersytetu III wieku. – A naszym celem jest integracja różnych środowisk oraz pokazanie wielkiej roli babć i dziadków w wychowaniu najmłodszego pokolenia – podkreśla Śmigielska.

Nie bez znaczenia jest też wygląd miasta. Zabytki Zamościa dodają imprezie niepowtarzalnego uroku. – Stanowią też doskonałą promocję dla miasta – uważa Śmigielska.

Zanim decyzja o transmisji z imprezy zostanie podjęta, rozstrzygnięty zostanie „Konkurs na wielbłąda”. To internetowe głosowanie na miasto, któremu wypożyczone zostanie zwierze mogące wziąć udział w orszaku.

– Konkurs zostanie ogłoszony 1 grudnia. Namawiam do głosowania, bo dotychczas zdarzało się, że miasta, które wygrały ten konkurs były pokazywane w telewizji – mówi rzecznik.

Czytaj więcej o: Orszak Trzech Króli Zamość
Gość
Gość
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (13 listopada 2015 o 00:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy glownym krolem bedzie marcin zamoyski? Kiedy wyroszy orszak klamcow i oszustow!!!
Rozwiń
Gość
Gość (12 listopada 2015 o 22:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czytałem w innym źródle, ze to już pewna informacja o transmisji z Zamościa Orszaku Trzech Króli w TVP1 i Polonia. Także nie wiem o co kaman. W końcu nie pewne, czy pewne bo zgłupieć można?
Rozwiń
AUTYŚCI (z)BAWIENIA
AUTYŚCI (z)BAWIENIA (12 listopada 2015 o 13:17) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli NAJŚWIĘTSZA WALKA O OJCZYZNĘ (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Dla upamiętnienia XXXV rocznicy powstania SOLIDARNOŚCI =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC poświecił czas i na FACEBOOKU otworzył stronę – wystarczy w w wyszukiwarkę fejsa wpisać: kz nszz solidarnosc organistow (Broń Boże używać „ś”, „ć” i „ó”!!!).

Na stronie umieszczane jest całe archiwum związkowe w zakładce „INNE ALBUMY”, znajdują się też aktualizacje pod nazwą „DZIENNIK =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC”, są też materiały video wyświetlające FUNKCJONOWANIE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA od kuchni (łącznie kilkanaście tysięcy stron w JPG). Archiwum i bieżące oceny związku obejmują okres do dnia 6.XI.2015 r.

https://www.facebook.com/KZ-NSZZ-Solidarnosc-Organistow-678088682294519/?pnref=story

Od 7.XI.2015 r. związek dysponuje nową stroną o nazwie Asc Asc (Akademia Sztuk Cudownych). Na tej stronie będą umieszczane bieżące materiały.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009990764664

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

Tylko w listopadzie 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „NEWSWEEK” z dn. 11.XI.2015 r. w artyKULe: „Najtwardszy z katolików. Arcybiskup Hoser odznaczony przez prezydentaoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK WSCHODNI” z dn. 11.XI.2015 r. w artyKULe: „Orszak Trzech Króli w Zamościu będzie transmitowany w TVP? oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „ECHO DNIA” z dn. 11.XI.2015 r. w artyKULe: „Kontrowersje na mszy w Skarżysku: - Polska wreszcie wolna, wróg poza parlamentemoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „FAKT” z dn. 11 i 12. XI.2015 r. w artyKULe: 1} Ksiądz: kocham młodych nacjonalistów [FILM]”;

2} Dziwisz ostro o kondycji państwa: Trwa jałowy spór polityczny oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

CZARNY BETON jest w swoim ŻYWIOLE (z)BAWIENIA i potwierdzajac polskie Proroctwo lat 1980 – tych „DOROSŁE DZIEMAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT” drze gęby jak OPĘTANY!

zarzucając jednoczesnie OPĘTANIE nie tylko DZIECIOM.

Świadczy to tylko o NIEDOJRZAŁOŚCI EMOCJONALNEJ i wszelkich innych NIEDOJRZAŁOŚCIACH psycho - społeznych CZARNEGO BETONU – od ponad 2000 lat nie widzą własnego BOSKIEGO OPĘTANIA (z)BAWIENIEM!

Taka jest SIŁA (w)MAWIANIA jednego i tego samego od ponad 2000 lat – LUDZIE są w stanie BIĆ się o (w)MÓWIONE ZNAKI (z)BAWIENIA, a wygodne AXCELENCJE mają je, czyli (w)MAWIANE ZNAKI (z)BAWIENIA głęboko w DooPIE! Ha ha ha...

Do znudzenia można tez powtarzać HIPOTEZĘ SMOLEŃSKĄ o której głośno było w mediach 10 i 11.XI.2015 r. o wersji związkowej, panuje ŚWIĘTY SPOKÓJ niczym o związku.

Nie raz związek użył odznaczonego AMINENCJI Heryka HOSERA jako przykładu SCHIZOFRENICZNEGO funkcjonowania paPIESKIEJ WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ.

Nie da się ukryć, ze jest inteligętny – skończył MEDYCYNĘ i pracując w szpitalu USŁYSZAŁ GŁOS BOŻY (w)MAWIANY na Katechezach i zamienił właściwie funkcjonujący ORGANIZM LUDZKI na CIAŁO i KREW PAŃSKĄ równie (w)MÓWIONE jak i pozostałe pier...DOŁY (z)BAWIENIA z gipsową ŚW.(irniętą) RODZINĄ!

Odstawia przy tym całkiem NIEZŁĄ SZOPKĘ głosząc (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Czy przekroczenie barier intelektualnych grzoi SCHIZOFRENIĄ?

To jest problem dla LEKARZY i PSYCHIATRÓW bez żadnych KALUZUL SUMIENIA (w)MÓWIONYCH SPOŁECZEŃSTWU!

I odznaczony AXCELENCJA Henryk Hoser i Brat JAROSŁAW zostali ostanio, czyli po wyborach pralamentarnych 2015 r., okręsleni jako NAJTWARDSI...

paPIESKA SZKOŁA (z)BAWIENIA niezmienna od ponad 2000 lat, Brat Jarosław równie niezmienny – tyle razy przewodząc PiS – LAMISTOM przegrał wybory, że nie było innego wyjścia jak wygrać.

Sam Brat Jarosław wywodzący się z SOLIDARNOŚCI stał się ZAPRZECZENIEM jej założyciela Lecha WAŁĘSY , który przegrał RAZ, po to, żeby WYGRAĆ!

Agresja CZARNEGO BETONU skierowana przez całe lata władzy PO do RZĄDU R.P. Skutkująca EKSKOMUNIKĄ (z)BAWIENIA pokazała jak absolutnie BOSKA WŁADZA(w)MAWIANA w SCHIZOFRENICZY SPOSÓB od ponad 2000 lat absolutnie NIE CIERPI ŻADNEJ WŁADZY skutecznie ją ośmieszając!

Dalsze nawoływanie do AGRESJI SPOŁECZNEJ pokazuje MORDERCZĄ DROGĘ DO NAJŚWIETSZEJ OJCZYZNY (z)BAWIENIA wzorując się na równie morderczej drodze na OŁTARZE ŚWIĘT(ojebliw)EGO JP 2 – On też wykańczał WSZYSTKO i WSZYSTKICH, którzy według Jego SCHIZOFRENII, stali Mu na drodze (z)BAWIENIA!

Od roku 1980 – tego CZARNY BETON pokazał WALKĘ wypowiadaną Sakramentalnym SZEPTEM o NAJŚWIĘTSZĄ OJCZYZNĘ (z)BAWIENIA, w której, według (w)MÓWIONYCH UROJEŃ, będzie się CZUŁ JAK W NIEBIE – równie (w)MAWIANYM od ponad 2000 lat!

Nie da się powstrzymać od stwierdzenia, że NAJŚWIETSZA OFIARA SMOLEŃSKA była potrzebna CZARNEMU BETONOWI do (z)BAWIENIA!

Komu wytłumaczyli SZEPCZĄC DO UCHA, ze ONI już są w NIEBIE, a za was WSZYSCY SIĘ ŚMIEJĄ?

I jak zwykle ze wszystkich ŚMIAŁ SIĘ CZARNY BETON nie zauważając w BOSKIEJ MONDROŚCI (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI”, że WSZYSCY ŚMIEJĄ SIĘ z CZARNEGO BETONU! Ha ha ha...

Tak wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE serwowane przez PiS LAMowców w SAKRAMENTALNYM SZEPTEM (w)MÓWIONEJ KOALICJI z CZARNYM BETONEM, w której CZARNY BETON będzie „PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU” niczym upadły CZERWONY BETON w latach 1980 – tych!

Polacy potrafią kruszyć mury i pozostał, a właściwie POWSTAŁ KULejny i psychoPATyczny CZARNY do skruszenia.

Zapwoadany już!!! Orszak 3 – króli (w)MAWIANYCH od ponad 2000 LAT będzie spektaKULarnie psychoPATyczną SZOPKĄ (z)BAWIENIA.

Od początku przywrócenia przez Jurka KROPIWNICKIEGO nagłasnianego „święta”, za które zleciał ze stołka PREZYDENTA ŁODZI związek zrobił krok dalej proponując ogłoszenie CZTERECH KRÓLI – jak w talii kart – w które AXCELENCJE z ksieŻULAMI rżną niczym DZIECI w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

I tak właśnie wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE – w iscie Boski sposób LUDŹMI (z)BAWIĄ się AMINENCJE, ksieZULE i ZAKONNICE, ha ha ha...

Jeszcze NIKT NIKOMU nie zrobił takiej WODY (Święconej ) Z MÓZGU jak WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA pod wodzą OJCA ŚW.(irnietego)!

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOSCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

Nie wierzysz?

Tak, jak na pokładzie rządowego TU – 154 ktoś mógł Odprawiać zadaną Pokutę, tak teraz nikt PARY Z GĘBY NIE PUŚCI, bo ma ZADANA POKUTĘ (z)BAWIENIA.

Jak zaczyna sprawdzać się proroctwo zwiazkowe, że „PiS DA ino NA KRZYŻ”, tak też sprawdzi się przepowiednia proroka Bronisława Komorwskiego, aby nie wierzyć tym, co obiecują ustawę o „SZCZĘŚCIU, ZDROWIU i POMYSLNOŚCI”.

Nie wierzysz?

 

I jak zachować POWAGĘ (z)BAWIENIA skoro CZARNY BETON odstawia SZOPKĘ jak KURIA JEGO MAĆ? Ha ha ha...

Mało było CZARNEMU BETONOWI odstawianej Żywej SZOPKI Ulicznej przd pałacem prezydenckim przez całą kadencję przeydentury Bronisława KOMOROWSKIEGO i teraz odstawiają SZOPKĘ w SEJMIE.

Tak wygląda NAU(cz)KA (z)BAWIENIA – co może wytłumaczyć AMINENENCJA lub ksieŻULO czy ZAKONNICA skoro sami nycz NIE UMIĄ w BOSKIEJ MONDROŚCI i (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!

Zamiast rozpaczać jak WSZYSCY WALCZĄ Z KOŚCIOŁEM zobacz jak KOŚCIÓŁ WALCZY ZE WSZYSTKIM(i) KROCZĄC (w)MAWIANĄ DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!!! ha ha ha...

Tak, niestety, DZIAŁA (w)MAWIANE (z)BAWIENIE.

Różne WIZJE INTERNAUTÓW OJCZYZNY (z)BAWIENIA od 2005 roku, czyli władzy PiS, znajuduja się w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 13.X.2015 r.;

AFERY i SKANDALE PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 14.X.2015 r.;

Pełną HISTORIĘ ZWIĄZKU zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 31.X.2015 r.;

proPOZYCJE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 29.X.2015 r.

- to wszystko na stronie kz nszz solidarnosc organistow.

HIPOTEZĘ SMOLEŃSKĄ i pełną HISTORIĘ ZWIĄZKU zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 11.XI.2015 r. - na stronie Asc Asc.

Czy już wiesz NA CO CI PiS DA?

No widzisz – PiS DA ino na KRZYŻ i na MIESZKANIE DLA KAŻDEGO w Niebie...

Nie wierzysz?

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica;

16) pijany ksiądz;

17) pijany biskup;

Teraz AMINENCJE, ksieŻULE, Zakonnice z Katechetami będą się ino Modlić w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEGO (z)BAWIENIE: „BOŻE POMÓZ”, a wykiwanym partiom politycznym pozostaje tylko wezwanie (z)BAWIENIA: „BORze ratuj”!!!

Obecnie na widok AXCELENCJI i księŻULI Kapelanów wszyscy parlamentarzyści będą witać Ich nisko: tradycyjnym „SZCZĘŚĆ BORze”!, a ksieŻULKI odpowiedzą z uśmiechem (z)BAWIENIA: „BUK ZAPŁAĆ” - i bądź tu mądry o co w tym wszystkim biega?

- O nycz innego jak ino o (z)BAWIENIE! I robienie wszystkim Wody Święconej z mózgu Ha ha ha....

Do tej pory nikt z rządu nie był w stanie ZNIEŚĆ FUNDUSZU KOŚCIELNEGO, a AXCELENCJE z ksieŻULAMI rozochocone WSZECHMOGĄCYM (z)BAWIENIEM jak nie EKSKOMUNIKUJĄ RZĄDU, to WYZYWAJĄ, że DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJE!!!, a rząd z pozostałymi ludźmi JESZCZE HOJNIE ICH WYNAGRADZA FUNDUSZEM KOŚCIELNYM!

Jak widać Kościół HOJNOŚCI SOBIE NIE ŻAŁUJE! ha ha ha...

Czy identycznymi epitetami (z)BAWIENIA będą określani PiS – LAMIŚCI, czy też od razu zostaną ŚW.(irniętymi) głosząc (w)MAWIANE (z)BAWIENIE?

Marzy się też ksieŻULOM ponowna INKWIZYCJA, a właściwie to już TRWAJĄCA w stosunku do RZĄDU R.P., a teraz tylko rozciągająca się na MUZUŁMANÓW – EMIGRANTÓW i resztę nieWIERNEGO SPOŁECZEŃSTWA, co w efekcie doprowadzi do PiS - LAMIZACJI!

Od początku trwania inkwizycji, w którą zamieszanych było kilkudziesięciu OJCÓW ŚW.(irnietych), żaden NIE BYŁ MIŁOSIERNY i to DLA NIKOGO!!!

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

Znany z mediów Ojciec KLIMUSZKO Czesław KLIMUSZKO z pozostałą Hierarchią (z)BAWIENIA nie widzi w swoich APOKALIPTYCZNIE SCHIZOFRENICZNYCH wizjach rzeczywistego obrazu NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, do której idą już ponad 2000 lat i dojść nie mogą!

Jednego nie przewidzieli, że LUDZIE Ich ROZPRACUJĄ - „TERAZ ALBO NIGDY”!

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

Rozwiń
Gość
Gość (12 listopada 2015 o 04:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mieszkańcy Zamościa zes-rają się ze szczęścia. Będziecie w telewizji publicznej. Będą Was oglądali na całym świecie - nawet eskjmos z zimnej Alaski i arab w meczecie. To wyróżnienie dane Wam od Stwórcy - „Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi." Tej Ziemi!”
Rozwiń
Gość
Gość (12 listopada 2015 o 04:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A w jasełkach koniecznie rolę Heroda trzeba powierzyć kimuś z Ruchu Narodowego.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!