niedziela, 18 marca 2018 r.

Zamość

Otworzą obwodnicę Biłgoraja, która jest w budowie?

Autor: pp

Jeśli wierzyć informacjom z oficjalnego biuletynu Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju dziś do Biłgoraja wybiera się Iwona Wendel, podsekretarz stanu w MIiR. Pani minister ma uroczyście otworzyć obwodnicę Biłgoraja. Rzecz w tym, że droga… wciąż jest w budowie.

W biuletynie nr 41 MIiR czytamy, że dziś podsekretarz stanu w MIiR weźmie udział w otwarciu obwodnicy miasta Biłgoraj. Miejsce: Biłgorajskie Centrum Kultury, godz. 13.

Chodzi o 3 kilometry bardzo ważnej dla miasta drogi, w ciągu trasy wojewódzkiej 835. Wartość projektu to 46,5 mln zł, unijne wsparcie - 39,5 mln zł.

– Wcale nie chodzi o otwarcie, ale o uroczystą sesję Rady Miasta z okazji 25-lecia samorządu. Przedstawimy postępy prac w budowie – dementuje informacje o uroczystej fecie Michał Dec, zastępca burmistrza Biłgoraja. I zapewnia: – W zaproszeniach nic nie pisaliśmy o przecinaniu wstęgi. Kierowcy jeszcze nie pojadą nową obwodnicą. Najwcześniej będzie to możliwe pod koniec października – dodaje.

Na dokończenie prac wykonawca trasy ma czas do końca listopada. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, do otwarcia z wielką pompą był szykowany gotowy już fragment obwodnicy miasta. Niestety nie udało się uzyskać zgody na uruchomienie sygnalizacji świetlnej. Dlatego będzie tylko oficjalna sesja. Auta nową drogą jeszcze dziś nie pojadą.

Czytaj więcej o: drogi Biłgoraj obwodnica
Gość
Gość
Gość
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (20 października 2015 o 14:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Młody kandydat na posła ujawnia afery i walki w szeregach PiS w Biłgoraju. http://www.bilgorajska.pl/aktualnosc,10738,0,status,dodany,komentuj.html#forum oraz http://bilgoraj.com.pl/komentarz-grzegorza-buczka-do-dyskoteki-wyborczej,,3,11,11,1,14485,n.html i to: http://lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,19048296,gang-handlarzy-bronia-rozbity-mozg-szajki-w-areszcie-jest.html Kto się tym wreszcie zajmie???
Rozwiń
Gość
Gość (20 października 2015 o 12:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Polityka polityką ale bez otwarcia tej drogi na 1 listopada ludzie nie dojadą na cmentarz 1 listopada
Rozwiń
Gość
Gość (20 października 2015 o 12:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jaja jak berety, wczoraj na czacie w tym serwisie poseł Tokarska z PSL twierdziła: "• Czy będzie Pani jutro na uroczystym otwarciu nieukończonej obwodnicy Biłgoraja? Genowefa Tokarska: - Tak, będę. Obwodnica może rzeczywiście wyglądać na nieukończoną, bo jeszcze nikt nie może nią przejeżdżać, ale myślę, że zakres prac, który został do wykonania dotyczy kosmetyki poza pasem drogowym." Więc, komu wierzyć burmistrzowi, który twierdzi, że obwodnica dalej w budowie, czy poseł Tokarskiej, według której jest praktycznie skończona i została tylko kosmetyka?
Rozwiń
Gość
Gość (20 października 2015 o 11:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A jeszcze wczoraj an oficjalnej stronie Ministerstwa było: Otwarcie obwodnicy Biłgoraja Podsekretarz stanu w MIiR Iwona Wendel weźmie udział w otwarciu obwodnicy miasta Biłgoraj. Projekt otrzymał dofinansowanie z Programu Rozwój Polski Wschodniej. 20.10.2015 Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury, godz. 13.00 Teraz już usunięte.
Rozwiń
Gość
Gość (20 października 2015 o 11:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak nie otworzycie dzisiaj do 13:00 obwodnicy Biłgoraja to Janusz P. poobrywa wam jaja.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!