Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

27 lipca 2009 r.
10:14
Edytuj ten wpis

Pijana matka wezwała policję do sąsiadki, ale sama trafiła do aresztu

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 8 A A

Wezwała policję, bo chciała, żeby uspokoić jej sąsiadkę, ale na miejscu okazało się, że mundurowi muszą zająć się 29-letnią proszącą o interwencję kobietą. Bo była kompletnie pijana i "opiekowała” się swoją 2,5-letnią córeczką.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w niedzielę wczesnym popołudniem w Tomaszowie Lubelskim.

– Kobieta poprosiła o interwencję, twierdząc, że sąsiadka nie pozwala jej przejść przez klatkę schodową – opowiada Ireneusz Stromidło z tomaszowskiej policji.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, ustalili, że to właśnie 29-latka wszczęła awanturę. Przy okazji wyszło na jaw, że jest kompletnie pijana, a pod jej opieką znajduje się 2,5-letnie dziecko.

– Matka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Została zatrzymana, trafiła do naszego aresztu. Jej córeczką zajęła się ciotka dziecka – wyjaśnia rzecznik.

Kobieta jeszcze trzeźwieje. Jak tylko dojdzie do siebie, usłyszy najprawdopodobniej zarzut narażenia swojej córki na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stokrotka / 30 lipca 2009 o 08:49
Takie kobiety w ogóle nie powinny mieć dzieci, bo one są nic nie winne, że mają nienormalnych rodziców, ja znam troszkę tą "matkę" i bardzo dobrze znam jej pierwsze dziecko i powiem, że maluszek miał dużo szczęścia, że w porę ktoś zabrał je od tej kobiety
Avatar
barak nie obama / 28 lipca 2009 o 13:53
nie dziwne , wyzbyła się jednego dziecka , nic dziwnego, że nie zajmuje sie drugim...żadna matka ...pijaczka poprostu i awanturnica
Avatar
Gość / 27 lipca 2009 o 21:26
dlatego nie chcialbym miec taka zone
Avatar
mon / 27 lipca 2009 o 19:30
To już się robi chore. Strach wyjść z dzieckiem na tzw. miasto, wypić cokolwiek i natknąć się na policję. Toz to byłaby juz patologia. "Pijani" rodzice z dzieckiem. CHORE!!!
Avatar
mosquito / 27 lipca 2009 o 17:55
Nie ma się co dziwić. Napita była.
Avatar
Irena / 27 lipca 2009 o 17:29
Jolka ???? K...., jak mogłaś ?
Avatar
Gość / 27 lipca 2009 o 15:19
ma dziecko, to proszę się jej nie czepiać bo to jest matka polka
Avatar
uważny / 27 lipca 2009 o 11:06
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090619/ZAMOSC/69775070"]Kilka dni temu był inny artykuł z tym samym zdjęciem.Czy należy się domyśłać,że w artykułach jest mowa o tej samej osobie?[/url]
Avatar
stokrotka / 30 lipca 2009 o 08:49
Takie kobiety w ogóle nie powinny mieć dzieci, bo one są nic nie winne, że mają nienormalnych rodziców, ja znam troszkę tą "matkę" i bardzo dobrze znam jej pierwsze dziecko i powiem, że maluszek miał dużo szczęścia, że w porę ktoś zabrał je od tej kobiety
Avatar
barak nie obama / 28 lipca 2009 o 13:53
nie dziwne , wyzbyła się jednego dziecka , nic dziwnego, że nie zajmuje sie drugim...żadna matka ...pijaczka poprostu i awanturnica
Avatar
Gość / 27 lipca 2009 o 21:26
dlatego nie chcialbym miec taka zone
Avatar
mon / 27 lipca 2009 o 19:30
To już się robi chore. Strach wyjść z dzieckiem na tzw. miasto, wypić cokolwiek i natknąć się na policję. Toz to byłaby juz patologia. "Pijani" rodzice z dzieckiem. CHORE!!!
Avatar
mosquito / 27 lipca 2009 o 17:55
Nie ma się co dziwić. Napita była.
Avatar
Irena / 27 lipca 2009 o 17:29
Jolka ???? K...., jak mogłaś ?
Avatar
Gość / 27 lipca 2009 o 15:19
ma dziecko, to proszę się jej nie czepiać bo to jest matka polka
Avatar
uważny / 27 lipca 2009 o 11:06
[url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090619/ZAMOSC/69775070"]Kilka dni temu był inny artykuł z tym samym zdjęciem.Czy należy się domyśłać,że w artykułach jest mowa o tej samej osobie?[/url]

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 0 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 13 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 29 9

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 35 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!