czwartek, 19 października 2017 r.

Zamość

Plebiscyt na najlepszego trenera i sportowca powiatu hrubieszowskiego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 kwietnia 2012, 15:33

Tegoroczny plebiscyt celowo został zorganizowany z poślizgiem (sxc.hu)
Tegoroczny plebiscyt celowo został zorganizowany z poślizgiem (sxc.hu)

Zabawa została przesunięta w czasie celowo. Finał XIII Plebiscytu na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Hrubieszowskiego 2011 roku odbędzie się 5 czerwca podczas uroczystych obchodów 90-lecia sportu na ziemi hrubieszowskiej.

– To będzie święto naszego sportu, a finał plebiscytu uświetni obchody – mówi Dariusz Czujkowski, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, który wraz z zamojskim oddziałem "Dziennika Wschodniego” już po raz 13 organizuje plebiscyt.

Wśród kandydatów do tytułu nie brakuje przedstawicieli piłki nożnej, podnoszenia ciężarów i lekkiej atletyki, ale także siatkówki, koszykówki, karate, tenisa stołowego, szachów, a nawet brydża sportowego.
Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji wygrali Wiktoria Ciesielczuk, młoda lekkoatletka Unii Hrubieszów, która trenuje także kolarstwo, oraz Marek Wołos, trener młodych karateków zrzeszonych w Hrubieszowskiej Sekcji Karate. Tak uznali nasi Czytelnicy, oddając na ten duet najwięcej głosów. A jak będzie w tym roku? Rozpoczynamy głosowanie.

Kupony są dostępne na stronie www.mmzamosc.pl, są także do pobrania na www.dziennikwschodni.pl (przy tym artykule) będą także drukowane w "Dziennik Wschodnim” do 25 maja.

Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbędzie się 5 czerwca w Hrubieszowskim Domu Kultury podczas wspólnej sesji radnych miejskich i powiatowych. – Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie – zwraca się naczelnik Czujkowski. – Niech nasz udział będzie wyrazem uznania i szacunku dla sukcesów sportowych zawodników i trenerów z powiatu hrubieszowskiego.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

W kolejnych edycjach plebiscytu triumfowali (trener i sportowiec):
1999 – Marek Kitliński i Artur Kern (obaj lekka atletyka, MKS Unia Hrubieszów)
2000 – M. Kitliński i Rafał Fedaczyński (la, Unia)
2001 – M. Kitliński i Sylwia Dąbrowska (la, Unia)
2002 – M. Kitliński i S. Dąbrowska
2003 – Antoni Czerniak (ciężary, Unia) i R. Fedaczyński
2004 – A. Czerniak i Eryk Pietrusiński (trójbój siłowy, MLKS Kryształ Werbkowice)
2005 – A. Czerniak i R. Fedaczyński
2006 – Leszek Tarnawski i Ewa Mizdal (oboje ciężary, Unia)
2007 – A. Czerniak, R. Fedaczyński
2008 – A. Czerniak, E. Mizdal
2009 – A. Czerniak, E. Mizdal
2010 – Marek Wołos (karate, Hrubieszowska Sekcja Karate), Wiktoria Ciesielczuk (la, kolarstwo, Unia)
2011 – ?

Nasi tegoroczni kandydaci do tytułu

Sportowcy:

1. Grzegorz Barczuk (Kresy Dołhobyczów, siatkówka),
2. Matylda Bień (Hrubieszowska Sekcja Karate, karate),
3. Kajetan Bosowki (karate),
4. Wiktoria Ciesielczuk (Unia, lekka atletyka, kolarstwo),
5. Marlena Chudzik (Unia, ciężary),
6. Joanna Chodun (karate),
7. Iga Dyrda (Unia, ciężary),
8. Bartłomiej Fijołek (karate),
9. Patryk Fijołek (karate),
10. Piotr Jabłoński (Kresy, siatkówka),
11. Marek Jarzyński (UKS Ogólniak Hrubieszów, tenis stołowy),
12. Anna Jakubasz (Unia, ciężary),
13. Michał Jasik (karate),
14. Bartłomiej Juszczak (Ogólniak, koszykówka),
15. Artur Kern (Unia, la), 16. Marcin Kondziołka (Unia, ciężary),
17. Patryk Kowalczyk (Ogólniak, tenis stołowy),
18. Paweł Kucy (Huragan Hrubieszów, piłka nożna),
19. Krzysztof Kusztykiewicz (karate),
20. Sylwia Lalik (Unia, ciężary),
21. Marcin Lebiedowicz (Unia, piłka nożna),
22. Wojciech Łysiak (Płomień Spartan Nieledew, piłka nożna),
23. Ewa Mizdal (Unia, ciężary),
24. Piotr Musiał (Kryształ Werbkowice, piłka nożna),
25. Beata Oliwiak (Kusy Hrubieszów, tenis stołowy),
26. Marcin Pachniewski (brydż sportowy),
27. Anna Piasecka (Unia, ciężary),
28. Mikołaj Pietrusiewicz (karate),
29. Szymon Popławski (Ogólniak, koszykówka),
30. Aleksander Poterucha (Płomień, piłka nożna),
31. Paweł Pryl (Andora Mircze, piłka nożna),
32. Jacek Ptak (Huragan, piłka nożna),
33. Mateusz Rudnicki (Unia, ciężary),
34. Adam Sarzyński (Unia, ciężary),
35. Kamil Sitarz (Andora, piłka nożna),
36. Michał Skorupski (karate),
37. Matylda Slażyńska (karate),
38. Mikołaj Slażyński (karate),
39. Konrad Słowik (karate),
40. Jakub Solarski (karate),
41. Wojciech Sołtysiak (brydż sportowy),
42. Michał Steciuk (Kresy, siatkówka),
43. Robert Suchodolski (Kryształ, piłka nożna),
44. Paweł Szostak (Unia, la),
45. Agata Tyszko (Unia, ciężary),
46. Józef Wąsiel (Mircze, la),
47. Patryk Węziński (Kresy, siatkówka),
48. Piotr Wielosz (Orlik Hrubieszów, modelarstwo),
49. Jan Wołos (karate),
50. Albin Zacharczuk (Unia, la),
51. Jan Zderkiewicz (Stowarzyszenie "Hrubieszów na Rowerach”, kolarstwo).

Trenerzy:
1. Krzysztof Brudnowski (Kresy, siatkówka),
2. Antoni Czerniak (Unia, ciężary),
3. Robert Gis (Huragan, piłka nożna),
4. Andrzej Greszeta (Unia, ciężary),
5. Zbigniew Krawczuk (Ogólniak, koszykówka, tenis stołowy),
6. Leszek Kryszczuk (Orlik, modelarstwo),
7. Andrzej Kulczyński (Unia, la),
8. Marcin Nowak (Unia, p.n.),
9. Jacek Szczyrba (Kryształ, piłka nożna),
10. Mieczysław Śliwiński (Kusy, tenis stołowy),
11. Leszek Tarnawski (Unia, ciężary),
12. Piotr Wierzbicki (Andora, piłka nożna),
13. Marek Wołos (karate),
14. Zdzisław Wołos (karate),
15. Janusz Wójcicki (Płomień, piłka nożna).

Zasady głosowania w plebiscycie

* Kupony należy przesyłać naklejone na karty pocztowe lub w kopertach
* W jednej kopercie może znajdować się dowolna liczba kuponów
* Za ważny uważa się kupon, który:
– jest oryginalny (wydrukowany ze strony portalu Moje Miasto Zamość bądź portalu Dziennika Wschodniego (w oryginalnym kolorze, a nie kserowany) albo wycięty z "Dziennika Wschodniego”) i czytelnie wypełniony
– zawiera 10 nazwisk sportowców i 5 trenerów, którzy znaleźli się na oficjalnej liście kandydatów
– zostanie terminowo dostarczony do naszej redakcji (w przypadku kuponów nadesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego – 25 maja 2012 r.) bądź Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie, ul. Narutowicza 34
* Zawodnik umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 10 pkt, drugi 9 pkt itd. aż do 1 pkt za dziesiąte miejsce
* Szkoleniowiec umieszczony na pierwszym miejscu na kuponie otrzymuje 5 pkt, drugi 4 pkt itd.
* O kolejności w końcowej klasyfikacji plebiscytu decyduje łączna suma punktów uzyskanych przez poszczególnych sportowców i trenerów na wszystkich nadesłanych ważnych kuponach
* W losowaniu nagród biorą udział tylko ważne kupony.

Nasz adres pocztowy

Redakcja Dziennika Wschodniego, ul. Wyszyńskiego 4, 22–400 Zamość, z dopiskiem na kopercie PLEBISCYT 2011
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!