Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

23 lutego 2017 r.
10:11

Pobili policjanta, bo ustąpił dziewczynie miejsca w kolejce do WC?

Autor: Zdjęcie autora ask
60 11 A A

Prokuratura bada sprawę policjanta, który miał zostać pobity w jednym z zamojskich lokali. Z zeznań funkcjonariusza wynika, że agresję wywołało to, że wpuścił bez kolejki do ubikacji jedną z bawiących się tam kobiet.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło 10 lutego w lokalu na zamojskim Starym Mieście. Tuż przed północą jego pracownicy wezwali policję, bo doszło do przepychanki i rękoczynów między gośćmi. Okazało się, że jednym z biorących udział w zdarzeniu mężczyzn jest funkcjonariusz zamojskiego ogniwa Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji. Był po służbie.

– Ponieważ w chwili zdarzenia miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, dopiero dzień później złożył zawiadomienie o pobiciu – informuje Bartosz Wójcik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu. – Zeznał, że w trakcie zabawy przepuścił w kolejce do toalety jakąś dziewczynę. Nie spodobało się to innym czekającym w ogonku mężczyznom, którzy zaczęli go bić. Sprawców miało być dwóch lub trzech.

Prokuratura Rejonowa w Zamościu zabezpieczyła nagrania z monitoringu klubu i przesłuchała bawiących się tej nocy z policjantem kolegów. Ponieważ funkcjonariusz pełni jednak służbę w Zamościu, śledczy zwrócili się do zamojskiej Prokuratury Okręgowej, by ta stwierdziła, czy mogą dalej zajmować się tą sprawą, czy też powinna przejąć ją inna jednostka.

– Dziś zapadnie decyzja, czy sprawa ta będzie dalej prowadzona w Zamościu, czy trafi do innej prokuratury rejonowej, by ustrzec się zarzutu o stronniczość – dodaje Wójcik.

Dopiero wtedy śledczy zbadają, czy funkcjonariusz rzeczywiście padł ofiarą napaści, czy sam sprowokował awanturę.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 13:44
+1
A czego tu oczekiwac po osobach, ktore ukonczyly zapewne trzy klasy podstawowki...
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 10:35
+1
Łyse pały w dresach spod znaku hetmana. A podobno to muzułmanie nie szanują kobiet. Drechole nie mają szacunku do kogokolwiek. Nie mają pojęcia, co to szacunek.
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 10:35
+1
Lokalne chwasty? Miejscowe śmieci? Solidny w*ierdol! To już nie dzieci. Najlepsza CHŁOSTA PRĘTEM stalowym, by nie przychodził atak do głowy. A na dokładkę pieniężny bat! Aby nauczka nie poszła w świat.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 13:09
wpuścił bez kolejki do ubikacji jedną z bawiących się tam kobiet..... W co bawiła się w ubikacji jedna z kobiet?
Avatar
Gość / 24 lutego 2017 o 16:21
Pewnie wszyscy byli naj...bani w 4 dupy, skoro dziewczyna z męskiego kibla korzystała, zamojski chłopaczyna jeden z drugim myślał, że jakiegoś edzia przed nimi do kibla puszcza, a okazało się, że to kobieta.
Avatar
czako / 24 lutego 2017 o 03:45
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To  w knajpach na  zamojskiej starówce są wspólne WC dla kobiet i mężczyzn??
Może to Anka Grodzka była...
Avatar
Gość / 24 lutego 2017 o 02:09
To w knajpach na zamojskiej starówce są wspólne WC dla kobiet i mężczyzn??
Avatar
bart / 23 lutego 2017 o 18:54
"– Zeznał, że w trakcie zabawy przepuścił w kolejce do toalety jakąś dziewczynę. Nie spodobało się to innym czekającym w ogonku mężczyznom, którzy zaczęli go bić." ... po co miał ustępować miejsca kobiecie ? To w tej knajpie toalety są koedukacyjne ? Przecież poinny być jak wszędzie oddzielne dla kobiet i dla mężczyzn.
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 15:13
pobili go dresiarze, ci sami, ktorzy "bronia kobiet"...
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 10:23
Policjant myślał, że kieruje ruchem na skrzyżowaniu i to ON decyduje, kto ma pierwszeństwo, a kto nie.
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 13:09
wpuścił bez kolejki do ubikacji jedną z bawiących się tam kobiet..... W co bawiła się w ubikacji jedna z kobiet?
Avatar
Gość / 24 lutego 2017 o 16:21
Pewnie wszyscy byli naj...bani w 4 dupy, skoro dziewczyna z męskiego kibla korzystała, zamojski chłopaczyna jeden z drugim myślał, że jakiegoś edzia przed nimi do kibla puszcza, a okazało się, że to kobieta.
Avatar
czako / 24 lutego 2017 o 03:45
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To  w knajpach na  zamojskiej starówce są wspólne WC dla kobiet i mężczyzn??
Może to Anka Grodzka była...
Avatar
Gość / 24 lutego 2017 o 02:09
To w knajpach na zamojskiej starówce są wspólne WC dla kobiet i mężczyzn??
Avatar
bart / 23 lutego 2017 o 18:54
"– Zeznał, że w trakcie zabawy przepuścił w kolejce do toalety jakąś dziewczynę. Nie spodobało się to innym czekającym w ogonku mężczyznom, którzy zaczęli go bić." ... po co miał ustępować miejsca kobiecie ? To w tej knajpie toalety są koedukacyjne ? Przecież poinny być jak wszędzie oddzielne dla kobiet i dla mężczyzn.
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 15:13
pobili go dresiarze, ci sami, ktorzy "bronia kobiet"...
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 13:44
+1
A czego tu oczekiwac po osobach, ktore ukonczyly zapewne trzy klasy podstawowki...
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 10:35
+1
Łyse pały w dresach spod znaku hetmana. A podobno to muzułmanie nie szanują kobiet. Drechole nie mają szacunku do kogokolwiek. Nie mają pojęcia, co to szacunek.
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 10:35
+1
Lokalne chwasty? Miejscowe śmieci? Solidny w*ierdol! To już nie dzieci. Najlepsza CHŁOSTA PRĘTEM stalowym, by nie przychodził atak do głowy. A na dokładkę pieniężny bat! Aby nauczka nie poszła w świat.
Avatar
Gość / 23 lutego 2017 o 10:23
Policjant myślał, że kieruje ruchem na skrzyżowaniu i to ON decyduje, kto ma pierwszeństwo, a kto nie.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy dostarczą bąbelki dla słynnej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla słynnej firmy 0 0

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO] 12 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 80 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 8

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!