Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

29 listopada 2010 r.
9:57
Edytuj ten wpis

Pogoda: Zamość pod śniegiem

Autor: Zdjęcie autora (BN)
0 8 A A

Zawiało ulice, chodniki i dachy domów. Samochody z trudem poruszają się po Zamościu. Przechodnie też mieli kłopoty. Jednak wszystkie trasy w mieście i powiecie są przejezdne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Zostawiłam auto w garażu, bo mam trochę łyse opony – tłumaczyła dzisiaj rano 30-letnia Anna z Zamościa, pracownik jednej z miejscowych firm. – Ale ledwo dotarłam do pracy. Chodniki są bardzo śliskie. Niektórzy właściciele domów już zabrali się za odśnieżanie pobliskich chodników. To jednak jeszcze trochę potrwa.

Nie tylko pani Anna zostawiła swoje auto w domu. Ulice Zamościa były rano mniej ruchliwe niż zwykle. Samochody jeździły powoli. Wprawdzie pługi śnieżne jeżdżą po Zamościu, ale drogi nie są jeszcze posypane piaskiem.

– Widzę, że autobusy MZK nie opóźniają się – mówiła stojąca na przystanku przy ul. Akademickiej 65-letnia mieszkanka Zamościa. – Wszystko przebiega w miarę sprawnie. Tyle, że tłok jest w autobusach większy. Przecież taki jest jednak urok zimy.

– Jeździ się ciężko – dodaje Wiesław Fik, prezes zamojskiego PKS. – Sam przyjechałem z Grabowca do Zamościa i było bardzo źle. Śnieg jest na trasie mokry i ubity. Pługów i piaskarek na trasie nie widziałem. Jednak na razie nasze autobusy kursują normalnie.

Oby tak było dalej. – Nie mam wiadomości o tym, że jakaś trasa na Zamojszczyźnie nie jest przejezdna

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alik / 30 listopada 2010 o 08:52
[quote name='jan' timestamp='1291060706' post='394577']
a pani Muszyńska sypią,sypią,jeżdżą,jeżdżą co roku te same odpowiedzi ale efektow nie widać.Jak długo ta kobieta bedzie na tym stanowisku??czy nie ma zwierzchnikow ktory to rok z kolei sie to samo powtarza???wszyscy zaciskają zęby psioczą a karawana idzie dalej.Wstyd,wstyd wstyd
[/quote]
Bo widzisz, Janie, jak stołek przyrośnie to trudno go oderwać, no i dobrze się na takim drzemie. Dam ci przykład: moja znajoma o imieniu Kazimiera - mąż Jan mieszkający na działce o numerze 127 otrzymali pismo z pieczęcią prezydencką i podpisem jednego z dyrektorów pewnego wydziału. Treść mniej więcej taka: Na podstawie takiego to a takiego paragrafu udziela się pozwolenia Janinie X jako właścicielce na.. (i tu wymienione na co konkretnie, na działce o numerze 155, oraz Kazimierzowi X jako współwłaścicielowi tej nieruchomości. Ktoś to napisał, jakiś urzędnik ( ważny! ratuszowy!, sąsiedzi na pewno w pas się kłaniają temu komuś), a ktoś przybił pieczęć prezydencką , zaś DYREKTOR WYDZIAŁU ( piszę wielkimi literami, żeby podkreślić, jak ważny to urzędnik!) się pod tym podpisał, pewnie jedną ręką dłubał w nosie i zerkał na zegarek, kiedy już wybije ta 15.00, a drugą ręką nabazgrał swój podpis. I taki ważny papier urzędowy dostali moi znajomi: Jan przerobiony na Janinę i Kazimiera, przerobiona na Kazimierza, o numerze gruntu już nie wspomnę.
[quote name='jan' timestamp='1291060706' post='394577']
a pani Muszyńska sypią,sypią,jeżdżą,jeżdżą co roku te same odpowiedzi ale efektow nie widać.Jak długo ta kobieta bedzie na tym stanowisku??czy nie ma zwierzchnikow ktory to rok z kolei sie to samo powtarza???wszyscy zaciskają zęby psioczą a karawana idzie dalej.Wstyd,wstyd wstyd
[/quote]
Bo widzisz, Janie, jak stołek przyrośnie to trudno go oderwać, no i dobrze się na takim drzemie. Dam ci przykład: moja znajoma o imieniu Kazimiera - mąż Jan mi... rozwiń
Avatar
jan / 29 listopada 2010 o 20:58
a pani Muszyńska sypią,sypią,jeżdżą,jeżdżą co roku te same odpowiedzi ale efektow nie widać.Jak długo ta kobieta bedzie na tym stanowisku??czy nie ma zwierzchnikow ktory to rok z kolei sie to samo powtarza???wszyscy zaciskają zęby psioczą a karawana idzie dalej.Wstyd,wstyd wstyd
Avatar
Myszyńska / 29 listopada 2010 o 15:14
[quote name='Servi' timestamp='1291037635' post='394005']
Muszyńska obudź się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Raz i dwa! Nasza zima zła!
Dwa i trzy, zając smacznie śpi.
A śnieżynki wraz z sankami
pędzą, dzwonią dzwoneczkami,
dołącz do nas ty, dołącz do nas ty!
Avatar
Servi / 29 listopada 2010 o 14:33
Muszyńska obudź się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
STYX / 29 listopada 2010 o 14:32
A drogowcy jak zwykle, nie spodziewali sie,że to już !!! Ile ta chujnia z drogowcami jeszce potrwa ?
Avatar
Viki / 29 listopada 2010 o 13:07
Drogi w Zamościu są tragiczne.Skrzyżowania w Zamościu pokryte są lodem. Nie można ruszyć z miejsca na światłach.
Drogowcy jak co roku zaspali.
Avatar
A / 29 listopada 2010 o 11:06
Nie wiem gdzie te pługi jeżdżą, ulicą Kilińskiego przejechał wczesnym rankiem jeden pług ale nic nie zgarniał, bo miał uniesiony zgartak. Śnieg na Kamiennej i kilińskiego rozjeżdzają auta osobowe, jeżdzi się coraz trudniej, bo śniegu wciąż przybywa.
Avatar
nikt / 29 listopada 2010 o 10:54
Ciekawe kto widział te pługi po Zamościu jeżdżące rano. Bo jakoś jadąc do pracy nie zauważyłem żeby była pokrywa śnieżna zgarnięta przez jakikolwiek pług.
Avatar
alik / 30 listopada 2010 o 08:52
[quote name='jan' timestamp='1291060706' post='394577']
a pani Muszyńska sypią,sypią,jeżdżą,jeżdżą co roku te same odpowiedzi ale efektow nie widać.Jak długo ta kobieta bedzie na tym stanowisku??czy nie ma zwierzchnikow ktory to rok z kolei sie to samo powtarza???wszyscy zaciskają zęby psioczą a karawana idzie dalej.Wstyd,wstyd wstyd
[/quote]
Bo widzisz, Janie, jak stołek przyrośnie to trudno go oderwać, no i dobrze się na takim drzemie. Dam ci przykład: moja znajoma o imieniu Kazimiera - mąż Jan mieszkający na działce o numerze 127 otrzymali pismo z pieczęcią prezydencką i podpisem jednego z dyrektorów pewnego wydziału. Treść mniej więcej taka: Na podstawie takiego to a takiego paragrafu udziela się pozwolenia Janinie X jako właścicielce na.. (i tu wymienione na co konkretnie, na działce o numerze 155, oraz Kazimierzowi X jako współwłaścicielowi tej nieruchomości. Ktoś to napisał, jakiś urzędnik ( ważny! ratuszowy!, sąsiedzi na pewno w pas się kłaniają temu komuś), a ktoś przybił pieczęć prezydencką , zaś DYREKTOR WYDZIAŁU ( piszę wielkimi literami, żeby podkreślić, jak ważny to urzędnik!) się pod tym podpisał, pewnie jedną ręką dłubał w nosie i zerkał na zegarek, kiedy już wybije ta 15.00, a drugą ręką nabazgrał swój podpis. I taki ważny papier urzędowy dostali moi znajomi: Jan przerobiony na Janinę i Kazimiera, przerobiona na Kazimierza, o numerze gruntu już nie wspomnę.
[quote name='jan' timestamp='1291060706' post='394577']
a pani Muszyńska sypią,sypią,jeżdżą,jeżdżą co roku te same odpowiedzi ale efektow nie widać.Jak długo ta kobieta bedzie na tym stanowisku??czy nie ma zwierzchnikow ktory to rok z kolei sie to samo powtarza???wszyscy zaciskają zęby psioczą a karawana idzie dalej.Wstyd,wstyd wstyd
[/quote]
Bo widzisz, Janie, jak stołek przyrośnie to trudno go oderwać, no i dobrze się na takim drzemie. Dam ci przykład: moja znajoma o imieniu Kazimiera - mąż Jan mi... rozwiń
Avatar
jan / 29 listopada 2010 o 20:58
a pani Muszyńska sypią,sypią,jeżdżą,jeżdżą co roku te same odpowiedzi ale efektow nie widać.Jak długo ta kobieta bedzie na tym stanowisku??czy nie ma zwierzchnikow ktory to rok z kolei sie to samo powtarza???wszyscy zaciskają zęby psioczą a karawana idzie dalej.Wstyd,wstyd wstyd
Avatar
Myszyńska / 29 listopada 2010 o 15:14
[quote name='Servi' timestamp='1291037635' post='394005']
Muszyńska obudź się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Raz i dwa! Nasza zima zła!
Dwa i trzy, zając smacznie śpi.
A śnieżynki wraz z sankami
pędzą, dzwonią dzwoneczkami,
dołącz do nas ty, dołącz do nas ty!
Avatar
Servi / 29 listopada 2010 o 14:33
Muszyńska obudź się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
STYX / 29 listopada 2010 o 14:32
A drogowcy jak zwykle, nie spodziewali sie,że to już !!! Ile ta chujnia z drogowcami jeszce potrwa ?
Avatar
Viki / 29 listopada 2010 o 13:07
Drogi w Zamościu są tragiczne.Skrzyżowania w Zamościu pokryte są lodem. Nie można ruszyć z miejsca na światłach.
Drogowcy jak co roku zaspali.
Avatar
A / 29 listopada 2010 o 11:06
Nie wiem gdzie te pługi jeżdżą, ulicą Kilińskiego przejechał wczesnym rankiem jeden pług ale nic nie zgarniał, bo miał uniesiony zgartak. Śnieg na Kamiennej i kilińskiego rozjeżdzają auta osobowe, jeżdzi się coraz trudniej, bo śniegu wciąż przybywa.
Avatar
nikt / 29 listopada 2010 o 10:54
Ciekawe kto widział te pługi po Zamościu jeżdżące rano. Bo jakoś jadąc do pracy nie zauważyłem żeby była pokrywa śnieżna zgarnięta przez jakikolwiek pług.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 0

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 8

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 1

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 3

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 7

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!