Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 czerwca 2013 r.
15:14
Edytuj ten wpis

Policjant miał upić i zgwałcić. Jest śledztwo

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 10 A A
Mieszkanka Zamościa oskarża miejscowego policjanta o gwałt
Mieszkanka Zamościa oskarża miejscowego policjanta o gwałt

Mieszkanka Zamościa oskarża miejscowego policjanta o gwałt. Sprawą zajmuje się prokuratura. Mężczyźnie nie postawiono jeszcze żadnych zarzutów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do gwałtu miało dojść na początku czerwca. W ubiegłym tygodniu kobieta opowiedziała o wszystkim policji i prokuratorowi. Szczegóły jej relacji opisuje Tygodnik Zamojski. Z zeznań 22-latki wynika, że umówiła się z policjantem, by omówić prywatną sprawę. Do spotkania doszło w jednym z zamojskich mieszkań. Kobieta znała policjanta od lat, więc nie czuła żadnych obaw. Wychodząc na spotkanie zostawiła w domu dwoje swoich dzieci. Starsze ma 2,5 roku, a młodsze 6 miesięcy.

Podczas spotkania 22 latka miała pić piwo, a później stracić świadomość. Jak twierdzi, obudziła się w obcym domu. Kiedy zorientowała się, że została zgwałcona, zawiadomiła o wszystkim policję.

– Kobieta wskazała jako sprawcę konkretnego policjanta – potwierdza Joanna Kopeć, oficer prasowy komendy w Zamościu. – Sprawą zajmuje się prokuratura. Funkcjonariuszowi nie postawiono żadnych zarzutów. Gdyby tak się stało, zostanie on natychmiast zawieszony.
Śledztwo jest prowadzone pod kątem "wykorzystania bezradności innej osoby”. Mogło to skutkować właśnie gwałtem. Grozi za to od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

– Ze względu na dobro śledztwa nie udzielamy żadnych informacji w tej sprawie – kwituje Ewa Pizun, zastępca Prokuratora Rejonowego w Zamościu. – Do tej pory nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów.
Policjant przebywa w tej chwili na urlopie.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mała ola. / 20 czerwca 2013 o 17:30

W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.

Jednego sQrwysyna,bandytę złapią a dzieśięciu się uda uciec od odpowiedzialności.

Jednego sQrwysyna,bandytę złapią a dzieśięciu się uda uciec od odpowiedzialności.

rozwiń
Avatar
ZYGMUNT / 20 czerwca 2013 o 13:28

RACZEJ NIE CBA TYLKO GETIN NOBLE BANK ,, CBA MA SKODE I HONDE

Avatar
śledczy / 20 czerwca 2013 o 13:06

...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....

Te nr rej.są z auta CBA.

Avatar
piotr / 20 czerwca 2013 o 09:32

...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....

Avatar
Szeregowy / 20 czerwca 2013 o 08:39

22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....

no i ? najlepszy okres dla kobiet żeby rodzić dzieci - 20-25 lat więc w czym problem ?

w ogóle nie wiem co ma ta informacja w artykule do tego, że typiara oskarża policjatna o gwałt..

może jeszcze podajcie jaki miała kolor rajstop tego dnia.. i jaką gazetę przeczytała przed wyjściem..

Avatar
S Y L W E S T E R / 19 czerwca 2013 o 19:10

---------------------------------------GLINIARZY   NIE   CIERPIE   ALE ...-----------------------------------------------  w  tym  wypadku  winę  za  całe  zajście  ponosi..."kobieta-matka" .  Wogle  nie  są  potrzebne  bliższe  inform acje .    Jak  można  zostawić  dwoje  dzieci  w  tym  6  miesięczne  i  pójść  na  "spotkanie"  z  obcym  face tem  do  obcego  mieszkania ? .    Pare  lat  temu   nowojorski  sąd  też  oddalił  Pozew  o  gwałt  .   Złożyła go biegająca po Central Park  mieszkanka  nieopodal  Amsterdam Ave.  Kobieta  biegnąc  nawiązała  zna jomość  z  też  biegającym  "dla  zdrowia" nowojorczykiem .    Po  czym  zaprosiła  "biegacza"  na  kawę  do swojego  apartamentu  Amsterdam Ave. .    Wieczorem  kobieta  powiadomiła  policje, że  została... zgwał cona  przez  Faceta  z  Central  Park...     dalej  już  nie  będę  ciągnął  tego  humorystycznego  wątku .

---------------------------------------GLINIARZY   NIE   CIERPIE   ALE ...-----------------------------------------------  w  tym  wypadku  winę  za  całe  zajście  ponosi..."kobieta-matka" .  Wogle  nie  są  potrzebne  bliższe  inform acje .    Jak  można  zostawić  dwoje  dzieci  w  tym  6  miesięczne  i  pójść  na  "spotkanie"  z  obcym  face tem&nb... rozwiń

Avatar
torres del moor / 19 czerwca 2013 o 18:47

W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.

Avatar
Gość / 19 czerwca 2013 o 18:32

i te dzieci same zostały w domu, jeżeli tak, to zabrać jej te dzieci,

Avatar
emu / 19 czerwca 2013 o 17:05

widać wie do czego d. służy, już uznaje jej zeznania za niewiarygodne

Avatar
Bolek / 19 czerwca 2013 o 16:49

22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....

Avatar
Mała ola. / 20 czerwca 2013 o 17:30

W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.

Jednego sQrwysyna,bandytę złapią a dzieśięciu się uda uciec od odpowiedzialności.

Jednego sQrwysyna,bandytę złapią a dzieśięciu się uda uciec od odpowiedzialności.

rozwiń
Avatar
ZYGMUNT / 20 czerwca 2013 o 13:28

RACZEJ NIE CBA TYLKO GETIN NOBLE BANK ,, CBA MA SKODE I HONDE

Avatar
śledczy / 20 czerwca 2013 o 13:06

...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....

Te nr rej.są z auta CBA.

Avatar
piotr / 20 czerwca 2013 o 09:32

...a wczoraj gostek z samochodu nr SH 73904 na ul. Grażyny wysiadł i obnazał sie przed chłopcami grającymi w piłke i co..... i nic.....

Avatar
Szeregowy / 20 czerwca 2013 o 08:39

22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....

no i ? najlepszy okres dla kobiet żeby rodzić dzieci - 20-25 lat więc w czym problem ?

w ogóle nie wiem co ma ta informacja w artykule do tego, że typiara oskarża policjatna o gwałt..

może jeszcze podajcie jaki miała kolor rajstop tego dnia.. i jaką gazetę przeczytała przed wyjściem..

Avatar
S Y L W E S T E R / 19 czerwca 2013 o 19:10

---------------------------------------GLINIARZY   NIE   CIERPIE   ALE ...-----------------------------------------------  w  tym  wypadku  winę  za  całe  zajście  ponosi..."kobieta-matka" .  Wogle  nie  są  potrzebne  bliższe  inform acje .    Jak  można  zostawić  dwoje  dzieci  w  tym  6  miesięczne  i  pójść  na  "spotkanie"  z  obcym  face tem  do  obcego  mieszkania ? .    Pare  lat  temu   nowojorski  sąd  też  oddalił  Pozew  o  gwałt  .   Złożyła go biegająca po Central Park  mieszkanka  nieopodal  Amsterdam Ave.  Kobieta  biegnąc  nawiązała  zna jomość  z  też  biegającym  "dla  zdrowia" nowojorczykiem .    Po  czym  zaprosiła  "biegacza"  na  kawę  do swojego  apartamentu  Amsterdam Ave. .    Wieczorem  kobieta  powiadomiła  policje, że  została... zgwał cona  przez  Faceta  z  Central  Park...     dalej  już  nie  będę  ciągnął  tego  humorystycznego  wątku .

---------------------------------------GLINIARZY   NIE   CIERPIE   ALE ...-----------------------------------------------  w  tym  wypadku  winę  za  całe  zajście  ponosi..."kobieta-matka" .  Wogle  nie  są  potrzebne  bliższe  inform acje .    Jak  można  zostawić  dwoje  dzieci  w  tym  6  miesięczne  i  pójść  na  "spotkanie"  z  obcym  face tem&nb... rozwiń

Avatar
torres del moor / 19 czerwca 2013 o 18:47

W ciągu jednego dnia 19.06.2013 roku na forach internetowych w tym dwa wydarzenia opisał Onet z udziałem policjantów w roli kontrowersyjnej albo wprost wskazujących ich jako sprawców naruszeń prawa. Dziennik Wschodni swoim artykułem wniósł już trzecią dziś informację o zdarzeniu z udziałem "policjanta" Co się dzieje w tym kraju ? Czy to już jest królestwo Górnej Wolty, a może jakiś Mozambik, Uganda itp:? Rozpędzić tą chołotę gdzie pieprz rośnie, a pierwszego natychmiast zdymisjonować.

Avatar
Gość / 19 czerwca 2013 o 18:32

i te dzieci same zostały w domu, jeżeli tak, to zabrać jej te dzieci,

Avatar
emu / 19 czerwca 2013 o 17:05

widać wie do czego d. służy, już uznaje jej zeznania za niewiarygodne

Avatar
Bolek / 19 czerwca 2013 o 16:49

22 lata, dwoje dzieci, starsze 2,5 roku....ech....

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 5 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 4 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 12 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0