piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Zamość

Porwali ją z ulicy

Dodano: 30 sierpnia 2001, 21:50

Prokuratura Rejonowa w Zamościu wszczęła śledztwo w sprawie zbiorowego gwałtu, którego na dwudziestokilkuletniej kobiecie dopuściło się kilku młodych zamościan.

Do zdarzenia doszło nocą z wtorku na środę. Młoda kobieta przyjechała do Zamościa razem z mężem, by złożyć wizytę znajomym. W trakcie przyjęcia między małżonkami doszło do sprzeczki. Pokłócili się i rozstali na jednej z głównych ulic miasta. Każde poszło w inną stronę.
Z zeznań poszkodowanej kobiety wynika, że w pewnym momencie przy chodniku zatrzymał się samochód. Wyszło z niego kilka pijanych, młodych mężczyzn, którzy siłą wepchnęli ją do auta i zawieźli do prywatnego mieszkania. Tutaj najpierw została przez nich pobita, a następnie kilkukrotnie zgwałcona. Następnego dnia rano zgłosiła się do policji.
- Dokonano już zatrzymania kilku podejrzanych. Trwają przesłuchania, ustalamy sprawców - mówi Dziennikowi Mirosław Buczek, szef Prokuratury Rejonowej w Zamościu. Wczoraj do Sądu Rejonowego w Zamościu wpłynął wniosek o zastosowanie aresztu wobec jednego z mężczyzn, którzy brali udział w gwałcie. Prokuratura przewiduje kolejne zatrzymania. .(ak)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24