Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

22 marca 2010 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Pościg za pijanym kierowcą, który urwał lusterko w radiowozie

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 8 A A

Miał 1,6 promila alkoholu w organizmie i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Trudno się więc dziwić, że nie chciał spotkania z policją. Po przeszło 10-kilometrowym pościgu mundurowym udało się w końcu zatrzymać pijanego 25-latka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O zdarzeniu, do którego doszło w piątek, policja poinformowała dzisiaj.

Było ok. godz. 23.20. Policjant tomaszowskiej drogówki wspólnie z pogranicznikiem pełnił służbę w Rubinku (gm. Ulhówek). Chcieli zatrzymać do kontroli volkswagena polo, ale kierowca ani myślał się zatrzymać i pojechał dalej.

– Wymijając się z policyjnym radiowozem uszkodził w nim boczne lusterko. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za uciekającym samochodem – relacjonuje Ireneusz Stromidło, rzecznik KPP w Tomaszowie Lubelskim.

Mundurowi dogonili uciekiniera po przejechaniu kilkunastu kilometrów w Podhajcach (gm. Łaszczów). Za kierownicą siedział 25-latek bez stałego miejsca zameldowania. Był pijany. Miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

– W chwili zatrzymania stawiał funkcjonariuszom opór, dlatego doprowadzając go do radiowozu zmuszeni byli zastosować wobec niego siłę fizyczną i kajdanki – dodaje Stromidło.

Wraz z zatrzymanym, volkswagenem podróżowały jeszcze 4 osoby w wieku 15-21 lat. Wszyscy byli pijani.

Okazało się, że dla 25-latka nie był to pierwszy konflikt z prawem. W grudniu 2009 roku tomaszowski sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 3 lat.

– Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i spowodowanie kolizji. Grozi mu do 2 lat więzienia, wysoka grzywna i zatrzymanie prawa jazdy na kolejne lata – wskazuje rzecznik policji.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hubinek a nie rubinek :) / 24 marca 2010 o 18:38
w gm ulhowek nie ma rubinka a jest hubinek ~!!!!! tak sa przekrecane te nazwy ze ręce opadają ....
Avatar
pablo / 23 marca 2010 o 00:18
co z tego ze dostanie dalej zakaz prowadzenia pojazdów i wyrok w zawiasach jak i dalej bedzie robil to co robi polskie prawo jest stworzone dla bandziorów i zlodzieji PARANOJA.
Avatar
~max~ / 22 marca 2010 o 13:39
W gminie Ulhówek nie ma miejscowości Rubinek, ale jest HUBINEK
Avatar
bob / 22 marca 2010 o 13:37
Rubinek to był taki ruski topowy telewizorek za komuny... A koło Ulhówka to jest raczej Hubinek
Avatar
~MAX~ / 22 marca 2010 o 13:34
ja wiedziałem że tak będzie...
musiało coś być... :):):):)
ja wiedziałem że tak będzie...
musiało coś być... :):):):) rozwiń
Avatar
:D / 22 marca 2010 o 13:06
ale to było dobre:D
Avatar
~GoŚć~ / 22 marca 2010 o 12:53
a co z 15 latkiem...? był pijany... ktoś musiał go rozpić...
Avatar
swój nick / 22 marca 2010 o 12:40
Aaaaalee Urwał!
Avatar
hubinek a nie rubinek :) / 24 marca 2010 o 18:38
w gm ulhowek nie ma rubinka a jest hubinek ~!!!!! tak sa przekrecane te nazwy ze ręce opadają ....
Avatar
pablo / 23 marca 2010 o 00:18
co z tego ze dostanie dalej zakaz prowadzenia pojazdów i wyrok w zawiasach jak i dalej bedzie robil to co robi polskie prawo jest stworzone dla bandziorów i zlodzieji PARANOJA.
Avatar
~max~ / 22 marca 2010 o 13:39
W gminie Ulhówek nie ma miejscowości Rubinek, ale jest HUBINEK
Avatar
bob / 22 marca 2010 o 13:37
Rubinek to był taki ruski topowy telewizorek za komuny... A koło Ulhówka to jest raczej Hubinek
Avatar
~MAX~ / 22 marca 2010 o 13:34
ja wiedziałem że tak będzie...
musiało coś być... :):):):)
ja wiedziałem że tak będzie...
musiało coś być... :):):):) rozwiń
Avatar
:D / 22 marca 2010 o 13:06
ale to było dobre:D
Avatar
~GoŚć~ / 22 marca 2010 o 12:53
a co z 15 latkiem...? był pijany... ktoś musiał go rozpić...
Avatar
swój nick / 22 marca 2010 o 12:40
Aaaaalee Urwał!
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 36 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!