poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Zamość

Prąd na platformie

  Edytuj ten wpis

Zamojska Korporacja Energetyczna S.A. zobowiązała się na kompleksowe wykorzystanie platformy mySAP.com do obsługi swoich procesów biznesowych. Podpisany kontrakt przewiduje, że rozwiązania SAP mają być wykorzystywane w centrali spółki oraz w 10 rejonowych zakładach energetycznych.

SAP jest czołowym światowym dostawcą oprogramowania biznesowego, usprawniającego zarządzanie i kooperację firm dowolnej wielkości oraz działających we wszystkich branżach gospodarki. Za pomocą platformy mySAP.com pracownicy przedsiębiorstw z całego świata pogłębiają kontakty z klientami, upraszczają działalność operacyjną oraz znacznie zwiększają efektywność funkcjonowania łańcucha dostaw. Z jej rozwiązań korzysta obecnie blisko 600 firm energetycznych z całego świata. Wśród nich są również firmy z Polski: Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny, Energetyka Kaliska i Zakład Energetyczny w Toruniu. Prace wdrożeniowe prowadzone są w tej chwili w Zakładzie Energetycznym w Tarnowie oraz Łódzkim Zakładzie Energetycznym.
- Zintegrowany system informatyczny wspomoże Zarząd ZKE S.A. w podejmowaniu istotnych dla funkcjonowania firmy decyzji, zarówno bieżących, jak i strategicznych - powiedział Dziennikowi Artur Sternik, rzecznik prasowy zamojskiej firmy.
Wieloetapowe wdrożenie platformy mySAP.com w ZKE S.A. rozłożone ma być na ponad dwa lata. Pierwszy proces, obejmujący prace projektowe, rozpocznie się już w poniedziałek.
Leszek Wójtowicz
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!