Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 maja 2017 r.
8:29

Prezydent Andrzej Duda dziś w Zamościu i Parczewie

50 41 A A
Andrzej Duda
Andrzej Duda (fot. Dorota Awiorko)

Prezydent RP Andrzej Duda nadał stopnie generalskie dwóm oficerom Straży Granicznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do stopnia generała brygady awansowani zostali płk SG Marek Łapiński - Komendant Główny Straży Granicznej i płk SG Tomasz Praga - Zastępca Komendanta Głównego Straży Granicznej.  Andrzej Duda wręczy nominacje dziś podczas obchodów święta Straży Granicznej w Zamościu.

Centralne Obchody Święta Straży Granicznej rozpoczną się o godz. 11 mszą w Parafii Katedralnej Zmartwychwstania Pańskiego i św. Tomasza Apostoła przy ul. Kolegiackiej 1A. O godz. 12.15 uroczystości przeniosą się na Rynek Wielki w Zamościu.

Także dziś głowa państwa zjawi się w Parczewie gdzie na placu naprzeciwko Urzędu Miejskiego spotka się z mieszkańcami miasta. Początek spotkania o godz. 17.30.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 08:13
Prezydent Duda, to prawdziwy, najsolidniejszy człowiek tej epoki. Dzięki niemu Polska będzie rozkwitać.
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 19:15
BRAWO, BRAWO PANIE PREZYDENCIE WRESZCIE ODPOWIEDNI CZLOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCI! BARDZO PROSZE TAK DALEJ...
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 18:23
Gonic lachudre!!!!!!!
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 17:30
A gdzie w Lublinie jest straż graniczna,raczej Terespol,Sławatycze,Dorohusk,Hrebenne.
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 17:28
TO NAPEWNO NIE JEST DZISIEJSZE ZDJECIE,W ZAMOSCIU JEST PIEKNA SŁONECZNA POGODA. CZYZBY ZABRAKŁO FOTOGRAFÓW?
Avatar
Zyd Parczewski / 16 maja 2017 o 16:37
A co tam w Parczewie, plac pod kościół będą wyswiecac ? Czy pod nową fabrykę kapusty kamień wegielny murowac ?
Avatar
alek pe / 16 maja 2017 o 16:26
undefined napisał:
Jakim trzeba być zniewolonym i niemyślącym żeby chwalić to co ten człowiek robi. Nie wystarczy znajomość języków i dobry image jak się nie przestrzega konstytucji i łamie prawo a do tego jest się uzależnionym od swojego pryncypała. Nawet słaby poprzednik tak nie postępował. Dalej bijcie mu brawo to się obudzicie w dyktaturze.
 Odpowiedz- jakich to pryncypałów mieli poprzednicy?.Poprzednik był mocny- bo mimo sprzeciwu 2,5 mln. Polaków podniósł wiek emerytalny, sześciolatków pod przymusem zagonił do szkoły- a wszystko to niby zgodnie z konstytucją, z suwerenem. Dalej plujcie na PAD. Głupota, krótka pamięć ,obniżona emerka?.
 Odpowiedz- jakich to pryncypałów mieli poprzednicy?.Poprzednik był mocny- bo mimo sprzeciwu 2,5 mln. Polaków podniósł wiek emerytalny, sześciolatków pod przymusem zagonił do szkoły- a wszystko to niby zgodnie z konstytucją, z suwerenem. Dalej plujcie na PAD. Głupota, krótka pamięć ,obniżona emerka?. rozwiń
Avatar
lublinianin / 16 maja 2017 o 16:18
undefined napisał:
A czemu nie W Lublinie???
  Byłoby w Lublinie, ale Żukowi zechciało  się remontu Placu Litewskiego, więc Duda nie miał gdzie przyjechać.
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 16:13
Czemu w Zamościu tak ciemno i zimno (są w ciepłych kurtkach i czapkach)?
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 16:12
A czemu nie W Lublinie???
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 08:13
Prezydent Duda, to prawdziwy, najsolidniejszy człowiek tej epoki. Dzięki niemu Polska będzie rozkwitać.
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 19:15
BRAWO, BRAWO PANIE PREZYDENCIE WRESZCIE ODPOWIEDNI CZLOWIEK NA ODPOWIEDNIM MIEJSCI! BARDZO PROSZE TAK DALEJ...
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 18:23
Gonic lachudre!!!!!!!
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 17:30
A gdzie w Lublinie jest straż graniczna,raczej Terespol,Sławatycze,Dorohusk,Hrebenne.
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 17:28
TO NAPEWNO NIE JEST DZISIEJSZE ZDJECIE,W ZAMOSCIU JEST PIEKNA SŁONECZNA POGODA. CZYZBY ZABRAKŁO FOTOGRAFÓW?
Avatar
Zyd Parczewski / 16 maja 2017 o 16:37
A co tam w Parczewie, plac pod kościół będą wyswiecac ? Czy pod nową fabrykę kapusty kamień wegielny murowac ?
Avatar
alek pe / 16 maja 2017 o 16:26
undefined napisał:
Jakim trzeba być zniewolonym i niemyślącym żeby chwalić to co ten człowiek robi. Nie wystarczy znajomość języków i dobry image jak się nie przestrzega konstytucji i łamie prawo a do tego jest się uzależnionym od swojego pryncypała. Nawet słaby poprzednik tak nie postępował. Dalej bijcie mu brawo to się obudzicie w dyktaturze.
 Odpowiedz- jakich to pryncypałów mieli poprzednicy?.Poprzednik był mocny- bo mimo sprzeciwu 2,5 mln. Polaków podniósł wiek emerytalny, sześciolatków pod przymusem zagonił do szkoły- a wszystko to niby zgodnie z konstytucją, z suwerenem. Dalej plujcie na PAD. Głupota, krótka pamięć ,obniżona emerka?.
 Odpowiedz- jakich to pryncypałów mieli poprzednicy?.Poprzednik był mocny- bo mimo sprzeciwu 2,5 mln. Polaków podniósł wiek emerytalny, sześciolatków pod przymusem zagonił do szkoły- a wszystko to niby zgodnie z konstytucją, z suwerenem. Dalej plujcie na PAD. Głupota, krótka pamięć ,obniżona emerka?. rozwiń
Avatar
lublinianin / 16 maja 2017 o 16:18
undefined napisał:
A czemu nie W Lublinie???
  Byłoby w Lublinie, ale Żukowi zechciało  się remontu Placu Litewskiego, więc Duda nie miał gdzie przyjechać.
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 16:13
Czemu w Zamościu tak ciemno i zimno (są w ciepłych kurtkach i czapkach)?
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 16:12
A czemu nie W Lublinie???