Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

9 czerwca 2012 r.
16:18
Edytuj ten wpis

Przemysław Tytoń - bramkarz z Zamościa, który uratował nadzieje Polaków (zdjęcia)

0 13 A A

Mieszkańców Zamościa rozpiera duma. Bramkarz z ich miasta uratował remis w meczu Polski z Grecją broniąc karnego Giorgiosa Karagounisa. – Tytoń może zrobić karierę, jak Dudek – mówi Zbigniew Pająk, były trener reprezentanta polskiej kadry.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Optymista / 10 czerwca 2012 o 15:43
[quote name='xxx' timestamp='1339263654' post='637721']
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
[/quote]
Nie popadaj w taką skrajność, każdy ma prawo cieszyć się ze szczęścia. My mieliśmy farta że to ON akurat obronił bramkę bo w przeciwnym razie byłoby 2:1 dla Grecji. A póki co dopiero się rozkręcają.... Nie od razu Zamość zbudowano
[quote name='xxx' timestamp='1339263654' post='637721']
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
[/quote]
Nie popadaj w taką skrajność, każdy ma prawo cieszyć się ze szczęścia. My mieliśmy farta że to ON akurat obronił bramkę bo w przeciwnym razie byłoby 2:1 dla Grecji. A póki co dopiero się rozkręcają.... Nie od razu Zamość zbudowano rozwiń
Avatar
Opolanka- ur. w Zamościu / 10 czerwca 2012 o 15:38
Zobaczymy jak wypadnie na kolejnych meczach reprezentacji Polski.....
Avatar
Karol / 10 czerwca 2012 o 15:27
Dania - Niemcy bilety EURO
Cztery bilety do Lwowa (120 EUR/sztuka), kategoria pierwsza, oddam po kosztach. Grupa śmierci, mecz w niedziele za tydzień, zapraszam zainteresowanych. Wysyłka za pobraniem kurierem!

501-590-762
Avatar
Andrzej / 10 czerwca 2012 o 12:59
Moze Tyton to dobry bramkarz, prawie pewne, ale nie popadajmy w paranoje. Na razie obronil beznadziejnie strzelonego karnego i nic poza tym. Dajmy mu szanse sie wykazac w dalszych meczach. Zaraz w TV bedzie babcia, ktora poopowiada o tym, jak lubil mleko prosto od krowy, jak chcial miec motor, i jak go kogut gonil po podworku. Potem ksiadz od religii, wspominajacy pierwsza komunie, ze sie Przemkowi guzik od spodni oderwal. Potem juz gladko. Nauczyciel WF, pani od matematyki, sasiedzi, pierwszy trener, kumple z trampkarzy, pani z osiedlowego sklepiku ( zawsze grzeczny, dziendobry mowil), sasiedzi , listonosz, szewc, wujek, cioteczna siostra, pani sprzataczka z szatni Hetmana. Na koniec zona opowie jaki dobry i kochajacy, wyplate przynosi z odcinkiem, dziecko przewijal i jak wychodzil do garazu przewaznie wracal trzezwy. Itd, itp. Ech... moze jeszcze poczekajmy jednak na ciag dalszy, a wtedy pierwszy okrzykne go bohaterem.
Moze Tyton to dobry bramkarz, prawie pewne, ale nie popadajmy w paranoje. Na razie obronil beznadziejnie strzelonego karnego i nic poza tym. Dajmy mu szanse sie wykazac w dalszych meczach. Zaraz w TV bedzie babcia, ktora poopowiada o tym, jak lubil mleko prosto od krowy, jak chcial miec motor, i jak go kogut gonil po podworku. Potem ksiadz od religii, wspominajacy pierwsza komunie, ze sie Przemkowi guzik od spodni oderwal. Potem juz gladko. Nauczyciel WF, pani od matematyki, sasiedzi, pierwszy trener, kumple z trampkarzy, pani z osiedlowego ... rozwiń
Avatar
xyz / 10 czerwca 2012 o 12:04
Proponuję postawić mu pomnik, jego nazwiskiem nazwać ulice i okrzyknąć go świętym.
Avatar
fxxx / 9 czerwca 2012 o 23:18
[quote name='xxx' timestamp='1339263654' post='637721']
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
[/quote]a ty co okresu dostałeś czy jesteś jednym z tych którym nigdy nic nie pasuje
Avatar
Opolanka- ur. w Zamościu / 9 czerwca 2012 o 22:44
Tytoń urodził się w Zamościu, ale teraz jest gdzie indziej - dobrze że wynik jest taki a nie inny. Chociaż wolałabym by wynik był taki jak w I połowie....
Avatar
xxx / 9 czerwca 2012 o 19:40
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
Avatar
AntyPoPiS / 9 czerwca 2012 o 19:15
[quote name='Sebastian' timestamp='1339260964' post='637717']
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
[/quote]
Mam listy pisane do MSWiA, Komendanta Głównego, Wojewódzkiego, Straży Miejskiej, Słózb Celnych, Premiera, Prezydenta, Ministra Sprawiedliwości, Kilkunastu Posłów itd. Nikt nic z tym nie robi ale to się w końcu skończy a wtedy wiele głów poleci!
[quote name='Sebastian' timestamp='1339260964' post='637717']
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
[/quote]
Mam listy pisane do MSWiA, Komendanta Głównego, Wojewódzkiego, Straży M... rozwiń
Avatar
Sebastian / 9 czerwca 2012 o 18:56
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
Avatar
Optymista / 10 czerwca 2012 o 15:43
[quote name='xxx' timestamp='1339263654' post='637721']
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
[/quote]
Nie popadaj w taką skrajność, każdy ma prawo cieszyć się ze szczęścia. My mieliśmy farta że to ON akurat obronił bramkę bo w przeciwnym razie byłoby 2:1 dla Grecji. A póki co dopiero się rozkręcają.... Nie od razu Zamość zbudowano
[quote name='xxx' timestamp='1339263654' post='637721']
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
[/quote]
Nie popadaj w taką skrajność, każdy ma prawo cieszyć się ze szczęścia. My mieliśmy farta że to ON akurat obronił bramkę bo w przeciwnym razie byłoby 2:1 dla Grecji. A póki co dopiero się rozkręcają.... Nie od razu Zamość zbudowano rozwiń
Avatar
Opolanka- ur. w Zamościu / 10 czerwca 2012 o 15:38
Zobaczymy jak wypadnie na kolejnych meczach reprezentacji Polski.....
Avatar
Karol / 10 czerwca 2012 o 15:27
Dania - Niemcy bilety EURO
Cztery bilety do Lwowa (120 EUR/sztuka), kategoria pierwsza, oddam po kosztach. Grupa śmierci, mecz w niedziele za tydzień, zapraszam zainteresowanych. Wysyłka za pobraniem kurierem!

501-590-762
Avatar
Andrzej / 10 czerwca 2012 o 12:59
Moze Tyton to dobry bramkarz, prawie pewne, ale nie popadajmy w paranoje. Na razie obronil beznadziejnie strzelonego karnego i nic poza tym. Dajmy mu szanse sie wykazac w dalszych meczach. Zaraz w TV bedzie babcia, ktora poopowiada o tym, jak lubil mleko prosto od krowy, jak chcial miec motor, i jak go kogut gonil po podworku. Potem ksiadz od religii, wspominajacy pierwsza komunie, ze sie Przemkowi guzik od spodni oderwal. Potem juz gladko. Nauczyciel WF, pani od matematyki, sasiedzi, pierwszy trener, kumple z trampkarzy, pani z osiedlowego sklepiku ( zawsze grzeczny, dziendobry mowil), sasiedzi , listonosz, szewc, wujek, cioteczna siostra, pani sprzataczka z szatni Hetmana. Na koniec zona opowie jaki dobry i kochajacy, wyplate przynosi z odcinkiem, dziecko przewijal i jak wychodzil do garazu przewaznie wracal trzezwy. Itd, itp. Ech... moze jeszcze poczekajmy jednak na ciag dalszy, a wtedy pierwszy okrzykne go bohaterem.
Moze Tyton to dobry bramkarz, prawie pewne, ale nie popadajmy w paranoje. Na razie obronil beznadziejnie strzelonego karnego i nic poza tym. Dajmy mu szanse sie wykazac w dalszych meczach. Zaraz w TV bedzie babcia, ktora poopowiada o tym, jak lubil mleko prosto od krowy, jak chcial miec motor, i jak go kogut gonil po podworku. Potem ksiadz od religii, wspominajacy pierwsza komunie, ze sie Przemkowi guzik od spodni oderwal. Potem juz gladko. Nauczyciel WF, pani od matematyki, sasiedzi, pierwszy trener, kumple z trampkarzy, pani z osiedlowego ... rozwiń
Avatar
xyz / 10 czerwca 2012 o 12:04
Proponuję postawić mu pomnik, jego nazwiskiem nazwać ulice i okrzyknąć go świętym.
Avatar
fxxx / 9 czerwca 2012 o 23:18
[quote name='xxx' timestamp='1339263654' post='637721']
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
[/quote]a ty co okresu dostałeś czy jesteś jednym z tych którym nigdy nic nie pasuje
Avatar
Opolanka- ur. w Zamościu / 9 czerwca 2012 o 22:44
Tytoń urodził się w Zamościu, ale teraz jest gdzie indziej - dobrze że wynik jest taki a nie inny. Chociaż wolałabym by wynik był taki jak w I połowie....
Avatar
xxx / 9 czerwca 2012 o 19:40
ta wielkie mi co bo uratowal bramke LUDZIE ocknijcie sie przeciez on byl w pracy to byl jego obowiazek najlepiej dajcie mu nagrode co za chory narod mam nadzieje ze polska dostanie w d....e w euro
Avatar
AntyPoPiS / 9 czerwca 2012 o 19:15
[quote name='Sebastian' timestamp='1339260964' post='637717']
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
[/quote]
Mam listy pisane do MSWiA, Komendanta Głównego, Wojewódzkiego, Straży Miejskiej, Słózb Celnych, Premiera, Prezydenta, Ministra Sprawiedliwości, Kilkunastu Posłów itd. Nikt nic z tym nie robi ale to się w końcu skończy a wtedy wiele głów poleci!
[quote name='Sebastian' timestamp='1339260964' post='637717']
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
[/quote]
Mam listy pisane do MSWiA, Komendanta Głównego, Wojewódzkiego, Straży M... rozwiń
Avatar
Sebastian / 9 czerwca 2012 o 18:56
ciekawe co dzieje się kiedy ktoś zadzwoni na MILICJĘ, jak i czy zareagują ? pewnie handlarze dostaną info i usuną się na czas interwencji. To bardzo duży proceder, który obejmuje naszą stronę wisły i w związku z tym "zaangażowane" są w to wszystkie szczeble prawne i organizacyjne w regionie. Z tego powodu to bardzo trudna walka, ale warto ją podjąć.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 33 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 413 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!