Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

9 stycznia 2013 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Przeoczyli szczątki zaginionego Łukasza z Hrubieszowa

0 27 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Policja przez pół roku szukała Łukasza W. z Hrubieszowa. W połowie grudnia zwłoki chłopca odnaleziono kilkaset metrów od jego domu. Teraz okazało się, że na miejscu tragedii zostały jeszcze kości ręki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Łukasz był poszukiwany od maja ub. roku. Przed powrotem swojej matki ze szkolnej wywiadówki wyszedł do kolegi. Policja przeczesywała okolice, twierdziła, że poszukiwania są prowadzone na wielką skalę.

W połowie grudnia zwłoki nastolatka zauważyły dzieci, które jeździły na sankach w okolicach ul. Gródeckiej, niedaleko od jego domu. Szczątki wisiały na drzewie w pobliżu rzeki Huczwa. Były w stanie daleko posuniętego rozkładu. Rodzina Łukasza rozpoznała ubranie, w którym chłopiec wyszedł z domu. Były tam również klucze do mieszkania.

Już wówczas lekarz stwierdził, że nie odnaleziono wszystkich szczątków. Brakowało kości ręki.

Policjanci przeszukali miejsce znalezienia zwłok.

– Było tam wówczas dużo śniegu, ziemia była zmarznięta – tłumaczy Edyta Krystkowiak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie
Na początku stycznia ciotka chłopaka poszła w miejsce, gdzie znaleziono ciało. Zauważyła kości. Prokuratura zarządziła ponowne przeszukanie tego miejsca. Strażacy rozmrozili i zdjęli kilkucentymetrową warstwę ziemi. Znaleźli kolejne szczątki.

– To kości ręki, nie było ich wcześniej widać w zamarzniętej ziemi – tłumaczy Artur Kubik, prokurator rejonowy w Hrubieszowie. – Zostały zauważone, gdy przyszła odwilż.

Prokuratura zleciała badanie DNA, by się upewnić, że znalezione kości są szczątkami chłopca.

Policja prowadzi kontrolę wewnętrzną, która ma ustalić, czy poszukiwania 14-latka były prowadzone prawidłowo. Ma się zakończyć jeszcze w tym miesiącu.

– Poprosiliśmy o wyniki tej kontroli – dodaje prokurator Kubik.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 stycznia 2014 o 10:01

Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny    
Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.

Avatar
gość / 21 stycznia 2013 o 19:56
[quote name='gość' timestamp='1358404854' post='721550']
Czy to możliwe, że chłopak tak bardzo bał się rodziców, że sam wybrał śmierć???
[/quote]
Koledzy Łukasza! Jak myślicie?
Avatar
anonim / 21 stycznia 2013 o 17:58
Wstyd i hańba jak pracuje policja w Hrubieszowie
widać efekty.
Gdzie ich sumienie w ich rodzinach to inaczej by reagowali.
Ewidentnie zaniedbali początki poszukiwań powinni w pierwszych godzinach dać psa który tropi ślady może nie doszło by do tak strasznej tragedii.
[size=6] WSTYD, WSTYD, WSTYD [/size]
Avatar
gość / 17 stycznia 2013 o 07:40
Czy to możliwe, że chłopak tak bardzo bał się rodziców, że sam wybrał śmierć???
Avatar
gość / 16 stycznia 2013 o 19:12
Jest to przerażające, że wpierw poszukiwania chłopca odbyły się "po łepkach". Pewnie z góry zakładano, że jeżeli zaginął w dniu wywiadówki to pewnie jest to tylko ucieczka.
A były też głosy, że widziano Go tu i tam, a nawet w Zamościu.
A to co teraz się stało, to już przechodzi ludzkie pojęcie!
Jeżeli przy sekcji zwłok stwierdzono, że ciało jest niekompletne, to powinni bardzo dokładnie przeszukać to miejsce! Nie ma tłumaczenia, że mróz, czy śnieg!
Co przeżywa ta biedna rodzina!
Gdyby to chodziło o dziecko znanej osoby, pana komendanta, czy też prokuratora to na pewno wszystko wyglądałoby inaczej.
A teraz co? Dodatkowe badania DNA, pewnie ekshumacja i ponowny pogrzeb.
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny!
A pan komendant policji to powinien być zwolniony dyscyplinarnie!
Jest to przerażające, że wpierw poszukiwania chłopca odbyły się "po łepkach". Pewnie z góry zakładano, że jeżeli zaginął w dniu wywiadówki to pewnie jest to tylko ucieczka.
A były też głosy, że widziano Go tu i tam, a nawet w Zamościu.
A to co teraz się stało, to już przechodzi ludzkie pojęcie!
Jeżeli przy sekcji zwłok stwierdzono, że ciało jest niekompletne, to powinni bardzo dokładnie przeszukać to miejsce! Nie ma tłumaczenia, że mróz, czy śnieg!
Co przeżywa ta biedna rodzina!
Gdyby t... rozwiń
Avatar
senator niezależny / 16 stycznia 2013 o 09:11
[quote name='gość' timestamp='1358320477' post='721094']
Akurat w artykule chodzi o to, że po znalezieniu zwłok Łukasza nie było dokładnie przeszukane miejsce. Jeżeli ciało było niekompletne, to należałoby wstrzymać się z pogrzebem i dokładnie przeszukać ten teren. Nie ma tłumaczenia, że był mróz i leżał śnieg. Na cmentarzach też jest śnieg i zamarznięta ziemia, a jednak pogrzeby się odbywają i groby są wykopywane.
Pewnie stwierdzili, że ciało rozniosły zwierzęta ( tak jest najwygodniej), po co "bawić się" w szukanie.
Cała ta sprawa to wielka kompromitacja hrubieszowskiej policji.
Komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie za brak nadzoru!!!
[/quote]Tak jest niestety w całym kraju.
[quote name='gość' timestamp='1358320477' post='721094']
Akurat w artykule chodzi o to, że po znalezieniu zwłok Łukasza nie było dokładnie przeszukane miejsce. Jeżeli ciało było niekompletne, to należałoby wstrzymać się z pogrzebem i dokładnie przeszukać ten teren. Nie ma tłumaczenia, że był mróz i leżał śnieg. Na cmentarzach też jest śnieg i zamarznięta ziemia, a jednak pogrzeby się odbywają i groby są wykopywane.
Pewnie stwierdzili, że ciało rozniosły zwierzęta ( tak jest najwygodniej), po co "bawi... rozwiń
Avatar
gość / 16 stycznia 2013 o 08:14
[quote name='nasus' timestamp='1357806677' post='718329']
jeżeli nie wiecie w którym dokładnie miescu było ciało, a w artykułach piszą tylko "blisko domu" to naprawdę mi was szkoda, jakbyście chociaż wiedzieli że ciało było przy samej rzece nad skarpą przy bagnach w takich chaszczach że naprawdę trudno tam się dostać i cokolwiek tam zobaczyć w okresie wiosenno/letnim gdy na krzakach, drzewach jest dużo liści to byście się tak nie czepiali policji która nie znalazła wtedy ciała
[/quote]
Akurat w artykule chodzi o to, że po znalezieniu zwłok Łukasza nie było dokładnie przeszukane miejsce. Jeżeli ciało było niekompletne, to należałoby wstrzymać się z pogrzebem i dokładnie przeszukać ten teren. Nie ma tłumaczenia, że był mróz i leżał śnieg. Na cmentarzach też jest śnieg i zamarznięta ziemia, a jednak pogrzeby się odbywają i groby są wykopywane.
Pewnie stwierdzili, że ciało rozniosły zwierzęta ( tak jest najwygodniej), po co "bawić się" w szukanie.
Cała ta sprawa to wielka kompromitacja hrubieszowskiej policji.
Komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie za brak nadzoru!!!
[quote name='nasus' timestamp='1357806677' post='718329']
jeżeli nie wiecie w którym dokładnie miescu było ciało, a w artykułach piszą tylko "blisko domu" to naprawdę mi was szkoda, jakbyście chociaż wiedzieli że ciało było przy samej rzece nad skarpą przy bagnach w takich chaszczach że naprawdę trudno tam się dostać i cokolwiek tam zobaczyć w okresie wiosenno/letnim gdy na krzakach, drzewach jest dużo liści to byście się tak nie czepiali policji która nie znalazła wtedy ciała
[/quote]
Akur... rozwiń
Avatar
senator niezależny / 11 stycznia 2013 o 09:47
[quote name='vx' timestamp='1357856818' post='718789']
a jeśli tak było, to znajdą się winni, i zostaną ukarani? Pytanie retoryczne.
[/quote]Do dzisiaj nieudacznicy szukają zabójców gen Papały, tak że zapomnij......Nie ma prawdziwej policji w tym kraju,to tylko młotek w rękach rządzących,na ich potrzeby,
Avatar
vx / 10 stycznia 2013 o 23:26
[quote name='Gość' timestamp='1357855894' post='718785']
Policja sp.. sprawę poszukiwań i tyle tak jak w wielu innych przypadkach.
[/quote]

a jeśli tak było, to znajdą się winni, i zostaną ukarani? Pytanie retoryczne.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2013 o 23:11
[quote name='anonim' timestamp='1357838258' post='718618']
Pisze do ahtekomentarze.
E ty koleś co sobie myślisz że rodzina to deb***e przeszukiwała wszystko a dlaczego nie bierzesz pod uwagę że może go tam nie było zastanów się co piszesz a ty bohaterze mądry jesteś to u ciebie wszystko w porządku ???
[/quote]

A gdzie był skoro się powiesił? Moze sobie gdzieś poszedł po to aby za parę miesięcy wrócic i ponownie się zabić a moze ktoś go specjalnie powiesił niedaleko domu, może ufo?

Nie rozumiem po co szukać sensacji tam, gdzie jej nie ma. Policja sp.. sprawę poszukiwań i tyle tak jak w wielu innych przypadkach.
[quote name='anonim' timestamp='1357838258' post='718618']
Pisze do ahtekomentarze.
E ty koleś co sobie myślisz że rodzina to deb***e przeszukiwała wszystko a dlaczego nie bierzesz pod uwagę że może go tam nie było zastanów się co piszesz a ty bohaterze mądry jesteś to u ciebie wszystko w porządku ???
[/quote]

A gdzie był skoro się powiesił? Moze sobie gdzieś poszedł po to aby za parę miesięcy wrócic i ponownie się zabić a moze ktoś go specjalnie powiesił niedaleko domu, może... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2014 o 10:01

Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny    
Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.

Avatar
gość / 21 stycznia 2013 o 19:56
[quote name='gość' timestamp='1358404854' post='721550']
Czy to możliwe, że chłopak tak bardzo bał się rodziców, że sam wybrał śmierć???
[/quote]
Koledzy Łukasza! Jak myślicie?
Avatar
anonim / 21 stycznia 2013 o 17:58
Wstyd i hańba jak pracuje policja w Hrubieszowie
widać efekty.
Gdzie ich sumienie w ich rodzinach to inaczej by reagowali.
Ewidentnie zaniedbali początki poszukiwań powinni w pierwszych godzinach dać psa który tropi ślady może nie doszło by do tak strasznej tragedii.
[size=6] WSTYD, WSTYD, WSTYD [/size]
Avatar
gość / 17 stycznia 2013 o 07:40
Czy to możliwe, że chłopak tak bardzo bał się rodziców, że sam wybrał śmierć???
Avatar
gość / 16 stycznia 2013 o 19:12
Jest to przerażające, że wpierw poszukiwania chłopca odbyły się "po łepkach". Pewnie z góry zakładano, że jeżeli zaginął w dniu wywiadówki to pewnie jest to tylko ucieczka.
A były też głosy, że widziano Go tu i tam, a nawet w Zamościu.
A to co teraz się stało, to już przechodzi ludzkie pojęcie!
Jeżeli przy sekcji zwłok stwierdzono, że ciało jest niekompletne, to powinni bardzo dokładnie przeszukać to miejsce! Nie ma tłumaczenia, że mróz, czy śnieg!
Co przeżywa ta biedna rodzina!
Gdyby to chodziło o dziecko znanej osoby, pana komendanta, czy też prokuratora to na pewno wszystko wyglądałoby inaczej.
A teraz co? Dodatkowe badania DNA, pewnie ekshumacja i ponowny pogrzeb.
Szczere wyrazy współczucia dla rodziny!
A pan komendant policji to powinien być zwolniony dyscyplinarnie!
Jest to przerażające, że wpierw poszukiwania chłopca odbyły się "po łepkach". Pewnie z góry zakładano, że jeżeli zaginął w dniu wywiadówki to pewnie jest to tylko ucieczka.
A były też głosy, że widziano Go tu i tam, a nawet w Zamościu.
A to co teraz się stało, to już przechodzi ludzkie pojęcie!
Jeżeli przy sekcji zwłok stwierdzono, że ciało jest niekompletne, to powinni bardzo dokładnie przeszukać to miejsce! Nie ma tłumaczenia, że mróz, czy śnieg!
Co przeżywa ta biedna rodzina!
Gdyby t... rozwiń
Avatar
senator niezależny / 16 stycznia 2013 o 09:11
[quote name='gość' timestamp='1358320477' post='721094']
Akurat w artykule chodzi o to, że po znalezieniu zwłok Łukasza nie było dokładnie przeszukane miejsce. Jeżeli ciało było niekompletne, to należałoby wstrzymać się z pogrzebem i dokładnie przeszukać ten teren. Nie ma tłumaczenia, że był mróz i leżał śnieg. Na cmentarzach też jest śnieg i zamarznięta ziemia, a jednak pogrzeby się odbywają i groby są wykopywane.
Pewnie stwierdzili, że ciało rozniosły zwierzęta ( tak jest najwygodniej), po co "bawić się" w szukanie.
Cała ta sprawa to wielka kompromitacja hrubieszowskiej policji.
Komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie za brak nadzoru!!!
[/quote]Tak jest niestety w całym kraju.
[quote name='gość' timestamp='1358320477' post='721094']
Akurat w artykule chodzi o to, że po znalezieniu zwłok Łukasza nie było dokładnie przeszukane miejsce. Jeżeli ciało było niekompletne, to należałoby wstrzymać się z pogrzebem i dokładnie przeszukać ten teren. Nie ma tłumaczenia, że był mróz i leżał śnieg. Na cmentarzach też jest śnieg i zamarznięta ziemia, a jednak pogrzeby się odbywają i groby są wykopywane.
Pewnie stwierdzili, że ciało rozniosły zwierzęta ( tak jest najwygodniej), po co "bawi... rozwiń
Avatar
gość / 16 stycznia 2013 o 08:14
[quote name='nasus' timestamp='1357806677' post='718329']
jeżeli nie wiecie w którym dokładnie miescu było ciało, a w artykułach piszą tylko "blisko domu" to naprawdę mi was szkoda, jakbyście chociaż wiedzieli że ciało było przy samej rzece nad skarpą przy bagnach w takich chaszczach że naprawdę trudno tam się dostać i cokolwiek tam zobaczyć w okresie wiosenno/letnim gdy na krzakach, drzewach jest dużo liści to byście się tak nie czepiali policji która nie znalazła wtedy ciała
[/quote]
Akurat w artykule chodzi o to, że po znalezieniu zwłok Łukasza nie było dokładnie przeszukane miejsce. Jeżeli ciało było niekompletne, to należałoby wstrzymać się z pogrzebem i dokładnie przeszukać ten teren. Nie ma tłumaczenia, że był mróz i leżał śnieg. Na cmentarzach też jest śnieg i zamarznięta ziemia, a jednak pogrzeby się odbywają i groby są wykopywane.
Pewnie stwierdzili, że ciało rozniosły zwierzęta ( tak jest najwygodniej), po co "bawić się" w szukanie.
Cała ta sprawa to wielka kompromitacja hrubieszowskiej policji.
Komendant powinien być zwolniony dyscyplinarnie za brak nadzoru!!!
[quote name='nasus' timestamp='1357806677' post='718329']
jeżeli nie wiecie w którym dokładnie miescu było ciało, a w artykułach piszą tylko "blisko domu" to naprawdę mi was szkoda, jakbyście chociaż wiedzieli że ciało było przy samej rzece nad skarpą przy bagnach w takich chaszczach że naprawdę trudno tam się dostać i cokolwiek tam zobaczyć w okresie wiosenno/letnim gdy na krzakach, drzewach jest dużo liści to byście się tak nie czepiali policji która nie znalazła wtedy ciała
[/quote]
Akur... rozwiń
Avatar
senator niezależny / 11 stycznia 2013 o 09:47
[quote name='vx' timestamp='1357856818' post='718789']
a jeśli tak było, to znajdą się winni, i zostaną ukarani? Pytanie retoryczne.
[/quote]Do dzisiaj nieudacznicy szukają zabójców gen Papały, tak że zapomnij......Nie ma prawdziwej policji w tym kraju,to tylko młotek w rękach rządzących,na ich potrzeby,
Avatar
vx / 10 stycznia 2013 o 23:26
[quote name='Gość' timestamp='1357855894' post='718785']
Policja sp.. sprawę poszukiwań i tyle tak jak w wielu innych przypadkach.
[/quote]

a jeśli tak było, to znajdą się winni, i zostaną ukarani? Pytanie retoryczne.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2013 o 23:11
[quote name='anonim' timestamp='1357838258' post='718618']
Pisze do ahtekomentarze.
E ty koleś co sobie myślisz że rodzina to deb***e przeszukiwała wszystko a dlaczego nie bierzesz pod uwagę że może go tam nie było zastanów się co piszesz a ty bohaterze mądry jesteś to u ciebie wszystko w porządku ???
[/quote]

A gdzie był skoro się powiesił? Moze sobie gdzieś poszedł po to aby za parę miesięcy wrócic i ponownie się zabić a moze ktoś go specjalnie powiesił niedaleko domu, może ufo?

Nie rozumiem po co szukać sensacji tam, gdzie jej nie ma. Policja sp.. sprawę poszukiwań i tyle tak jak w wielu innych przypadkach.
[quote name='anonim' timestamp='1357838258' post='718618']
Pisze do ahtekomentarze.
E ty koleś co sobie myślisz że rodzina to deb***e przeszukiwała wszystko a dlaczego nie bierzesz pod uwagę że może go tam nie było zastanów się co piszesz a ty bohaterze mądry jesteś to u ciebie wszystko w porządku ???
[/quote]

A gdzie był skoro się powiesił? Moze sobie gdzieś poszedł po to aby za parę miesięcy wrócic i ponownie się zabić a moze ktoś go specjalnie powiesił niedaleko domu, może... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj"

Tylko 20 proc. towarów z Chin przechodzi przez Małaszewicze. "Omijają nasz kraj" 0 0

Małaszewicze przyjmują tylko 20 proc. kontenerów z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Takie informacje otrzymał z Ministerstwa Infrastruktury poseł Stanisław Żmijan

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca

Krzysztof Żuk oczyszczony z zarzutu ws. biurowca 43 9

Krzysztof Żuk został ostatecznie oczyszczony z zarzutu w sprawie wynajęcia biur w nieistniejącym budynku. Chodzi o głośną sprawę biurowca przy Wieniawskiej. Korzystny dla Żuka werdykt wydała dziś Główna Komisja Orzekająca przy ministrze finansów

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu 0 5

Po sobotniej porażce z Wisłą Sandomierz (0:1) prezes Motoru Lublin Leszek Bartnicki podał się do dymisji. W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019.

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33

AZS AWF Biała Podlaska – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 35:33 0 0

I LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W przedostatnim meczu sezonu bialscy akademicy pokonali Ostrovię Ostrów Wielkopolski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski

Wykopał w ogrodzie pocisk artyleryjski 3 1

Niewybuch wykopał w ogrodzie właściciel działki w Wólce Gołębskiej.

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 4 5

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 1 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 43 43

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 1 21

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!