Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

10 grudnia 2009 r.
10:34
Edytuj ten wpis

Przywłaszczył sobie auto na przejażdżkę. Samochód spłonął

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 4 A A

Zobaczył, że stojący na prywatnej posesji samochód jest otwarty, a w środku leżą kluczyki i dokumenty. Wziął więc auto, a później doprowadził do wypadku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w miejscowości Biszcza. Mężczyzna przywłaszczył sobie peugeota, a później go porzucił. Rozbity samochód znalazła w nocy policja. Leżał w rowie w kompleksie leśnym na trasie Wólka Biska–Bidaczów.

– Samochód zapalił się i doszczętnie spłonął. Najprawdopodobniej stało się to w wyniku uderzenia – informuje Milena Wardach, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Właściciel pojazdu, 51-letni mieszkaniec gminy Księżpol, oszacował straty na 6 tys. złotych. Sprawcy szuka policja. Za krótkotrwale użycie pojazdu grozi mu do 5 lat więzienia.

Nie wiadomo, czy w wyniku wypadku nie odniósł obrażeń.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ZSRR / 11 grudnia 2009 o 16:46
QSY napisał:
za krótkotrwałe uzycie samochodu ja jestem 7 tyś PLN do tyłu + nerwy i stracony czas na komendach policji a sprawca dostał dwa lata w zawieszeniu i dziś poprostu sie ze mnie smieje!

oto POLSKA jak napisał mój przedmówca! żenada, nasz orzeł sra na mnie wielkim gównem a ja sie muszę cieszyc, że nie jest gorzej...

ŻENADA!!!!!

Fajnie opisałeś tego ptaszka ! he he he...dobre.
Avatar
QSY / 10 grudnia 2009 o 22:39
za krótkotrwałe uzycie samochodu ja jestem 7 tyś PLN do tyłu + nerwy i stracony czas na komendach policji a sprawca dostał dwa lata w zawieszeniu i dziś poprostu sie ze mnie smieje!

oto POLSKA jak napisał mój przedmówca! żenada, nasz orzeł sra na mnie wielkim gównem a ja sie muszę cieszyc, że nie jest gorzej...

ŻENADA!!!!!
Avatar
FIX / 10 grudnia 2009 o 12:36
"...krótkotrwale użycie pojazdu..." OTO POLSKA !
Avatar
men / 10 grudnia 2009 o 12:29
Nie przywłaszczył, tylko ukradł. A że rozbił, to porzucił.
Kiedy wreszcie ten relikt "realnego socjalizmu" odejdzie w niebyt.
Gdyby ktoś "przywłaszczył" coś Pańskiego, panie Redaktorzy to z pewnością uznałby Pan, że został Pan okradziony.
Avatar
ZSRR / 11 grudnia 2009 o 16:46
QSY napisał:
za krótkotrwałe uzycie samochodu ja jestem 7 tyś PLN do tyłu + nerwy i stracony czas na komendach policji a sprawca dostał dwa lata w zawieszeniu i dziś poprostu sie ze mnie smieje!

oto POLSKA jak napisał mój przedmówca! żenada, nasz orzeł sra na mnie wielkim gównem a ja sie muszę cieszyc, że nie jest gorzej...

ŻENADA!!!!!

Fajnie opisałeś tego ptaszka ! he he he...dobre.
Avatar
QSY / 10 grudnia 2009 o 22:39
za krótkotrwałe uzycie samochodu ja jestem 7 tyś PLN do tyłu + nerwy i stracony czas na komendach policji a sprawca dostał dwa lata w zawieszeniu i dziś poprostu sie ze mnie smieje!

oto POLSKA jak napisał mój przedmówca! żenada, nasz orzeł sra na mnie wielkim gównem a ja sie muszę cieszyc, że nie jest gorzej...

ŻENADA!!!!!
Avatar
FIX / 10 grudnia 2009 o 12:36
"...krótkotrwale użycie pojazdu..." OTO POLSKA !
Avatar
men / 10 grudnia 2009 o 12:29
Nie przywłaszczył, tylko ukradł. A że rozbił, to porzucił.
Kiedy wreszcie ten relikt "realnego socjalizmu" odejdzie w niebyt.
Gdyby ktoś "przywłaszczył" coś Pańskiego, panie Redaktorzy to z pewnością uznałby Pan, że został Pan okradziony.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 36

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 17

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!