Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

4 listopada 2013 r.
18:33
Edytuj ten wpis

Radni z Biłgoraja: Bramy piekielne Kościoła nie przemogą

Autor: Zdjęcie autora (rp)
362 45 A A
Rada Powiatu Biłgorajskiej stanowisko przyjęła na ostatniej sesji (http://www.bilgorajski.pl)
Rada Powiatu Biłgorajskiej stanowisko przyjęła na ostatniej sesji (http://www.bilgorajski.pl)

Dziennikarze "inspirują falę oszczerstw, manipulacji i przeinaczeń” godzącą w księży i biskupów – twierdzą radni powiatu biłgorajskiego. Dlatego postanowili wstawić się za duchownymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Stanowisko w obronie Kościoła katolickiego rada powiatu przyjęła w ostatni czwartek. Stanowisko przedstawił wicestarosta Stanisław Schodziński i zaproponował, żeby przyjąć je przez aklamację. Ponieważ nikt nie zaprotestował tak też się stało.

Radnym powiatowym działania mediów przypominają "niechlubne czasy okresu PRL”. Twierdzą, że "szczególna fala ataków” dotknęła arcybiskupów Henryka Hosera i Józefa Michalika, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. "Dziennikarze mętnego nurtu próbują oszukać społeczeństwo przekazując mu ideologię gender, promocję praktyki in vitro i żądanie możliwości adopcji dzieci przez pary homoseksualne oraz próbę uczynienia z Kościoła siedliska pedofilii” – grzmią radni. Czują się w obowiązku zaprotestować – wszak na budynku starostwa wiszą tablice z Dekalogiem.
Radni idą jednak dalej. "Uderzenie dziennikarzy piszących na zamówienie środowisk genderowskich przypomina nam niechlubne ataki na Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego zakończone Jego internowaniem, czy też brutalne ataki na Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszkę zakończone bestialskim morderstwem dokonanym przez aparat bezpieczeństwa” – czytamy w stanowisku.

Samorządowcy wzywają dziennikarzy do obrony cywilizacji chrześcijańskiej. "Kościół w Polsce, na czele ze swoimi kapłanami nie poddał się niemieckiemu nazizmowi ani dyktaturze komunistycznej. Nie ulegnie też dyktaturze genderowej antykulturowej zachodniej rewolucji. Bramy piekielne Kościoła nie przemogą” – kończą.

Przewodniczący rady Mirosław Późniak nie chciał dyskutować o stanowisku. – Jako katolik chciałbym, żeby Kościół poradził sobie m. in. ze sprawą pedofilii. Chcę pomóc, jak tylko mogę – stwierdził.

Stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju w obronie Kościoła Katolickiego z dnia 31 października 2013 r.

W ostatnim okresie obserwujemy zmasowany atak środków masowego przekazu na księży i biskupów Kościoła Katolickiego w Polsce. Dziennikarze wielu stacji telewizyjnych (w tym TVP), internetu, gazet i czasopism inspirują falę oszczerstw, manipulacji i przeinaczeń. Jako radni Rady Powiatu w Biłgoraju pragniemy stanowczo zaprotestować przeciw tym haniebnym praktykom przypominającym niechlubne czasy okresu PRL i stanąć w obronie naszych duszpasterzy.

Szczególnie fala tych ataków dotknęła księży arcybiskupów: Henryka Hosera – ordynariusza Diecezji Warszawsko – Praskiej i przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ks. abp Józefa Michalika. Dziennikarze mętnego nurtu próbują oszukać społeczeństwo przekazując mu ideologię gender, promocję praktyki in vitro i żądanie możliwości adopcji dzieci przez pary homoseksualne oraz próbę uczynienia z Kościoła siedliska pedofilii.

Jako radni Rady Powiatu jesteśmy w sumieniu zobowiązani sprzeciwić się tym pomówieniom i manipulacjom, chociażby ze względu na fakt, że na budynku naszego Starostwa znajdują się tablice Dekalogu z pełnym tekstem 10 przykazań, które są dla nas nadrzędne, a Rada Powiatu w Biłgoraju w dniu 26.10.2006r. przyjęła stanowisko o ustanowieniu patronem Ziemi Biłgorajskiej Św. Stanisława Biskupa Męczennika, który oddał życie za publiczny ład moralny.

Dziennikarskie osądy i ferowane medialne wyroki wobec osób duchownych to wypróbowana strategia, którą znamy już z doświadczenia. Uderzenie dziennikarzy piszących na zamówienie środowisk genderowskich przypomina nam niechlubne ataki na Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego zakończone Jego internowaniem, czy też brutalne ataki na Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszkę zakończone bestialskim morderstwem dokonanym przez aparat bezpieczeństwa. Uderzenie

w najważniejszą osobę w Episkopacie Polski ma na celu osłabienie autorytetu Kościoła, rozproszenie i podział jego wiernych.

Będąc wyznawcami Kościoła Katolickiego brońmy dobrego Jego imienia i nie pozwólmy na odbieranie Kościołowi prawa do zabierania głosu w kwestii wartości narodowych, społecznych i rodzinnych. Równocześnie zwracamy się do dziennikarzy, którym droga jest prawda o naturze i ostatecznym przeznaczeniu człowieka do obrony cywilizacji chrześcijańskiej. Ksiądz metropolita arcybiskup Józef Michalik stojący na czele naszej Archidiecezji Przemyskiej jest wiernym i odważnym pasterzem Kościoła Chrystusowego, który odwołuje się do podstawowych wartości ewangelicznych prawd wiary zwracając uwagę na zagrożenia życia moralnego w naszej Ojczyźnie. Dzisiejsi siewcy niemoralności, chcący zawładnąć umysłami wiernych są na usługach niektórych środowisk biznesowych i politycznych, dla których propaganda wynaturzeń i rozwiązłości jest naczelnym celem.

Rada Powiatu w Biłgoraju staje w obronie tysięcy gorliwych kapłanów, zakonników i biskupów, którzy prowadzą wiernych Chrystusowymi drogami, którzy bronią naszej polskiej tożsamości, patriotyzmu, wiary oraz przestrzegania zasad Dekalogu w życiu publicznym. Nie ulegajmy dyktatowi i psychozie deprawatorów moralności odwracających pojęcia dobra i zła. Kościół w Polsce, na czele ze swoimi kapłanami nie poddał się niemieckiemu nazizmowi ani dyktaturze komunistycznej. Nie ulegnie też dyktaturze genderowej antykulturowej zachodniej rewolucji. Bramy piekielne kościoła nie przemogą.


Przewodniczący Rady Powiatu w Biłgoraju Mirosław Późniak

Biłgoraj, 31.10.2013 r.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szach-mat z Trójmiasta / 12 listopada 2013 o 11:05

Jak jadę w rodzinne strony do Trójmiasta, to się mnie pytają , czy to prawda że wjeżdżając do Biłgoraja trzeba pokazać zaświadczenie o przystąpieniu do spowiedzi i komunii, śmieją się, że Biłgoraj to bastion ciemnoty , ignorancji i zacofania, coż tym razem sie nie wyłgam, bo mają dowód czarno na białym;

Avatar
Ewa / 7 listopada 2013 o 12:59

W centrum miasta, naprzeciw kościoła w Biłgoraju jest skwer. Ławki zapyziałe, stół z farby obłazi,ale niech tam Zieleń chroni przed ulicą, zasiadam z gazetą. Najpierw przeszkadza fetor byłego piwa, potem się orientuję,że to miejsce ma stałych lokatorów. Pan,pani,jeszcze jeden pan. Bez żenady wyjmują wódę i piwo,majówkują, są u siebie. Z ich rozmowy wynika,że byli tu wczoraj, przedwczoraj,nawet nocą,że to stałe miejsce spotkań towarzyskich. 

Kompromitacja Biłgoraja przebiega równolegle;

     Zadufki w Radzie nadymają się posłannictwem zbawiania nie zniżą się do zajmowania się sprawami codzienności.

    Lumpy na skwerze obejmują w posiadanie reprezentację miasta.

   Gratuluję!

W centrum miasta, naprzeciw kościoła w Biłgoraju jest skwer. Ławki zapyziałe, stół z farby obłazi,ale niech tam Zieleń chroni przed ulicą, zasiadam z gazetą. Najpierw przeszkadza fetor byłego piwa, potem się orientuję,że to miejsce ma stałych lokatorów. Pan,pani,jeszcze jeden pan. Bez żenady wyjmują wódę i piwo,majówkują, są u siebie. Z ich rozmowy wynika,że byli tu wczoraj, przedwczoraj,nawet nocą,że to stałe miejsce spotkań towarzyskich. 

Kompromitacja Biłgoraja przebiega równolegle;

     Zadufki w Radz... rozwiń

Avatar
Karol / 6 listopada 2013 o 16:26

Rozdział państwa od kościoła w pełnej krasie! "Dziennikarze mętnego nurtu próbują oszukać społeczeństwo przekazując mu ideologię gender, promocję praktyki in vitro i żądanie możliwości adopcji dzieci przez pary homoseksualne oraz próbę uczynienia z Kościoła siedliska pedofilii. " - prawda jednak jest taka że "ideolodzy gender" nie muszą robić z KK siedliska pedofil - sam z siebie robi cakiem dobrze. :D

Avatar
sosna / 6 listopada 2013 o 12:29

Ciemnota, kołtuństwo, zakłamanie i służalczość.

Avatar
Zygmunt / 6 listopada 2013 o 11:08

A po co ?Piekło jest tam od zawsze !!!!!

Avatar
Gil / 6 listopada 2013 o 05:30

Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz [/size]rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem.
Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…[/size]

Ja też to widziałem ! Byłem wtedy z kolegami w kinie :)


http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1

rozwiń
Avatar
Limo / 6 listopada 2013 o 05:17

Jelonka czy JUDE ??


Ale macie radnych ! Do kabaretu by się nadawali Bardziej niż do władzy :)
Avatar
Janusz / 6 listopada 2013 o 05:13

Panie Darku - żartem jest dzisiejszy świat "cywilizowany" gdzie w zgodzie z prawem zabija się dzieci, starców, ludzie nie mają pracy, osoby tej samej płci wchodzą w związki małżeńskie. Proszę się obudzić i zastanowić do czego to doprowadzi. Jedyna nadzieja w BOGU.


Czy Bóg da nam pracę ? Zbuduje fabryki, zakłady ? Wiem, że nie samym chlebem człowiek żyje aczkolwiek wolę mieć pracę i na ten chleb zarobić niż modlić się aby Bóg mi dał bochenek.
Avatar
Molestyn / 6 listopada 2013 o 05:07
W Biłgoraju miastem kieruje rada miasta czy rada parafialna ? Rozumiem, że może ktomuś się zdarzy palnąć gafę ...ale zbiorowo ?
Avatar
Gość / 5 listopada 2013 o 23:42

Czy to żart ? Kiedy pierwszy raz przeczytałem uchwałę Panów Radnych, myślałem, że to żart, chociaż do kwietnia jeszcze daleko. Panowie, mamy XXI wiek, jesteście dorosłymi ludźmi i piszecie takie rzeczy? Tyle się mówi o protekcji, kumoterstwie, a Panowie popieracie (w zamian za co ?) jedną z organizacji. Proszę zajrzeć do Konstytucji, poczytać o rozdziale Państwa od kościoła. Można mieć tylko nadzieję, że jeśli taki dokument zobaczą wyborcy, to po prostu będą się wstydzić. Za Panów.

Panie Darku - żartem jest dzisiejszy świat "cywilizowany" gdzie w zgodzie z prawem zabija się dzieci, starców, ludzie nie mają pracy, osoby tej samej płci wchodzą w związki małżeńskie. Proszę się obudzić i zastanowić do czego to doprowadzi. Jedyna nadzieja w BOGU.

Panie Darku - żartem jest dzisiejszy świat "cywilizowany" gdzie w zgodzie z prawem zabija się dzieci, starców, ludzie nie mają pracy, osoby tej samej płci wchodzą w związki małżeńskie. Proszę się obudzić i zastanowić do czego to doprowadzi. Jedyna nadzieja w BOGU.

rozwiń
Avatar
szach-mat z Trójmiasta / 12 listopada 2013 o 11:05

Jak jadę w rodzinne strony do Trójmiasta, to się mnie pytają , czy to prawda że wjeżdżając do Biłgoraja trzeba pokazać zaświadczenie o przystąpieniu do spowiedzi i komunii, śmieją się, że Biłgoraj to bastion ciemnoty , ignorancji i zacofania, coż tym razem sie nie wyłgam, bo mają dowód czarno na białym;

Avatar
Ewa / 7 listopada 2013 o 12:59

W centrum miasta, naprzeciw kościoła w Biłgoraju jest skwer. Ławki zapyziałe, stół z farby obłazi,ale niech tam Zieleń chroni przed ulicą, zasiadam z gazetą. Najpierw przeszkadza fetor byłego piwa, potem się orientuję,że to miejsce ma stałych lokatorów. Pan,pani,jeszcze jeden pan. Bez żenady wyjmują wódę i piwo,majówkują, są u siebie. Z ich rozmowy wynika,że byli tu wczoraj, przedwczoraj,nawet nocą,że to stałe miejsce spotkań towarzyskich. 

Kompromitacja Biłgoraja przebiega równolegle;

     Zadufki w Radzie nadymają się posłannictwem zbawiania nie zniżą się do zajmowania się sprawami codzienności.

    Lumpy na skwerze obejmują w posiadanie reprezentację miasta.

   Gratuluję!

W centrum miasta, naprzeciw kościoła w Biłgoraju jest skwer. Ławki zapyziałe, stół z farby obłazi,ale niech tam Zieleń chroni przed ulicą, zasiadam z gazetą. Najpierw przeszkadza fetor byłego piwa, potem się orientuję,że to miejsce ma stałych lokatorów. Pan,pani,jeszcze jeden pan. Bez żenady wyjmują wódę i piwo,majówkują, są u siebie. Z ich rozmowy wynika,że byli tu wczoraj, przedwczoraj,nawet nocą,że to stałe miejsce spotkań towarzyskich. 

Kompromitacja Biłgoraja przebiega równolegle;

     Zadufki w Radz... rozwiń

Avatar
Karol / 6 listopada 2013 o 16:26

Rozdział państwa od kościoła w pełnej krasie! "Dziennikarze mętnego nurtu próbują oszukać społeczeństwo przekazując mu ideologię gender, promocję praktyki in vitro i żądanie możliwości adopcji dzieci przez pary homoseksualne oraz próbę uczynienia z Kościoła siedliska pedofilii. " - prawda jednak jest taka że "ideolodzy gender" nie muszą robić z KK siedliska pedofil - sam z siebie robi cakiem dobrze. :D

Avatar
sosna / 6 listopada 2013 o 12:29

Ciemnota, kołtuństwo, zakłamanie i służalczość.

Avatar
Zygmunt / 6 listopada 2013 o 11:08

A po co ?Piekło jest tam od zawsze !!!!!

Avatar
Gil / 6 listopada 2013 o 05:30

Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz [/size]rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem.
Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…[/size]

Ja też to widziałem ! Byłem wtedy z kolegami w kinie :)


http://www.epiotrkow.pl/artykul/5,13133,1

rozwiń
Avatar
Limo / 6 listopada 2013 o 05:17

Jelonka czy JUDE ??


Ale macie radnych ! Do kabaretu by się nadawali Bardziej niż do władzy :)
Avatar
Janusz / 6 listopada 2013 o 05:13

Panie Darku - żartem jest dzisiejszy świat "cywilizowany" gdzie w zgodzie z prawem zabija się dzieci, starców, ludzie nie mają pracy, osoby tej samej płci wchodzą w związki małżeńskie. Proszę się obudzić i zastanowić do czego to doprowadzi. Jedyna nadzieja w BOGU.


Czy Bóg da nam pracę ? Zbuduje fabryki, zakłady ? Wiem, że nie samym chlebem człowiek żyje aczkolwiek wolę mieć pracę i na ten chleb zarobić niż modlić się aby Bóg mi dał bochenek.
Avatar
Molestyn / 6 listopada 2013 o 05:07
W Biłgoraju miastem kieruje rada miasta czy rada parafialna ? Rozumiem, że może ktomuś się zdarzy palnąć gafę ...ale zbiorowo ?
Avatar
Gość / 5 listopada 2013 o 23:42

Czy to żart ? Kiedy pierwszy raz przeczytałem uchwałę Panów Radnych, myślałem, że to żart, chociaż do kwietnia jeszcze daleko. Panowie, mamy XXI wiek, jesteście dorosłymi ludźmi i piszecie takie rzeczy? Tyle się mówi o protekcji, kumoterstwie, a Panowie popieracie (w zamian za co ?) jedną z organizacji. Proszę zajrzeć do Konstytucji, poczytać o rozdziale Państwa od kościoła. Można mieć tylko nadzieję, że jeśli taki dokument zobaczą wyborcy, to po prostu będą się wstydzić. Za Panów.

Panie Darku - żartem jest dzisiejszy świat "cywilizowany" gdzie w zgodzie z prawem zabija się dzieci, starców, ludzie nie mają pracy, osoby tej samej płci wchodzą w związki małżeńskie. Proszę się obudzić i zastanowić do czego to doprowadzi. Jedyna nadzieja w BOGU.

Panie Darku - żartem jest dzisiejszy świat "cywilizowany" gdzie w zgodzie z prawem zabija się dzieci, starców, ludzie nie mają pracy, osoby tej samej płci wchodzą w związki małżeńskie. Proszę się obudzić i zastanowić do czego to doprowadzi. Jedyna nadzieja w BOGU.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 3

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 1

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010