Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

16 grudnia 2011 r.
18:00
Edytuj ten wpis

Rafałek będzie miał dom. Caritas zapłaci całą sumę

0 13 A A
Rafał i jego mama Wiesława będą mogli wkrótce opuścić ten stary dom bez wygód (Leszek Wójtowicz/ Arc
Rafał i jego mama Wiesława będą mogli wkrótce opuścić ten stary dom bez wygód (Leszek Wójtowicz/ Arc

Caritas Polska zapłaci całą sumę za nowy dom dla niepełnosprawnego Rafałka. Pieniędzy nie zabraknie też na leczenie i rehabilitację chłopca. Ludzie dobrej woli przekazali na ten cel prawie 270 tys. zł!

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Cieszę się, że wszystko idzie ku dobremu – mówi mama Rafała, Wiesława Ciężczak z Lisek w powiecie hrubieszowskim. – Nie miałam pojęcia, że aż tyle pieniędzy wpłynęło na konto synka. Ksiądz dyrektor Banaś z Caritas diecezji zamojsko-lubaczowskiej, że jest tylko 70 tys. zł. Nie chciał też, aby Rafał był właścicielem nowego domu. Dobrze, że sprawę przejęła Caritas Polska w Warszawie.

O konflikcie między matką Rafałka a dyrektorem Caritas diecezji zamojsko-lubaczowskiej pisaliśmy 5 grudnia. Przypomnijmy. 11-letni dziś Rafał urodził się z licznymi wadami nóg i bioder, nie ma rąk. Przeszedł szereg operacji, czekają go kolejne.

Dzięki ks. Banasiowi i telewizyjnej „Sprawie dla reportera” historię chłopca poznała cała Polska. Rafał marzył m.in. o łazience, bo mieszka w drewnianym domku bez wygód. Pomoc zaczęła płynąć strumieniami, więc zdecydowano o budowie domu. Nic jednak z tego nie wyszło. Matka chłopca obwiniała o to ks. Banasia, ten twierdził, że to wina pani Wiesławy, bo „wielokrotnie zmieniała zdanie”.

Stanęło na kupnie gotowego domu w Liskach za 135 tys. zł. Matka Rafała miała przekazać ze swojego konta (na które też wpływały datki) 60 tys. zł, resztę miała wyłożyć Caritas.

– Ale ks. Banaś nie chciał, żeby właścicielem domu był Rafał, tylko Caritas. Nie mogłam się na to zgodzić – mówiła matka.

Zwróciliśmy się do Caritas Polska z prośbą o wyjaśnienie sytuacji. Okazało się, że do tej pory na pomoc Rafałkowi na rachunku diecezjalnej Caritas jest 84 tys. zł, ale na pozostałe konta organizacji na rzecz Rafałka wpłynęło dodatkowo prawie 270 tys. zł.

Caritas Polska w całości sfinansuje więc zakup nowego domu. – Dom będzie własnością rodziny Ciężczak. Potwierdzi to akt notarialny. Sprawa jest finalizowana – informuje Olga Kołtuniak, rzecznik prasowy Caritas Polska.

Co z resztą pieniędzy? – Będą wydatkowane na leczenie i rehabilitację Rafała – mówi Kołtuniak.
Jest jeszcze 70 tys. zł zgromadzono na koncie pani Wiesławy. – Pieniędzmi dysponuje jego właścicielka, a nie my – Tłumaczy Kołtuniak. – Jest nam przykro, że sprawa przybrała nieprzyjemny obrót. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy świadkami jej szczęśliwego finału.

Ks. Banaś nie chciał z nami wczoraj rozmawiać przez telefon. Odesłał nas do oświadczenia na stronie internetowej kurii.

„Pani Wiesława (...) prosiła mnie o możliwość wpłaty tylko na konto diecezjalnej Caritas, bo była w długach i twierdziła, że wierzyciele zabiorą jej pieniądze. Obecnie (...) wyszła z długów, ma swoje prywatne konta z dużą sumą pieniędzy” – czytamy.

Zapewnia, że Caritas „obstaje, by jedynym właścicielem domu był Rafał”. Twierdzi, że matka chłopca rzucała i odwoływała pomówienia pod adresem Caritas. – To ja byłam poniżana – twierdzi pani Wiesława. – Ale wybaczyłam księdzu i do sądu nie pójdę.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Basia / 1 maja 2013 o 16:18
[quote name='anonim' timestamp='1325939102' post='580289']
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Mietek
[/quote]

Tak, tak Mietek, wracaj na oddział, nie wziełes dziś tabletek.

Caritas to banda złodzei dorabiajaca się na ludzklim nieszczęściu, juz fakt zbierania kasy niby to na dom dla dziecka, a tak na prawde na Caritas, wtedy dzieciak musiał by byc na łasce Caritasu i im czynsz płacić. Podobna sytuacja jest w Zielonej Górze, tam Caritas zbierał pieniadze na dom dla chorych trojaczków, pieniedzy zebrali na trzy domy, teren pod budowe na którym mozna posrtawic kilka domów dostali za darmo od miasta w najlepszej dzielnicy willowej, teren podzielą i postawia kilka domów, jak na razie lata mijaja a dzieci domu nie mają, tylko kasa na koncie procentuje, Caritas dostał równiez materiały budowlane na kilka domów i dalej zbiera. Co najciekawsze, ten dom dla trojaczków bedzie własnościa Caritasu, rodzice nie pomyśleli i nie założyli własnego konta, a szkoda.
[quote name='anonim' timestamp='1325939102' post='580289']
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Mietek
[/quote]

Tak, tak Mietek, wracaj na oddział, nie wziełes dziś tabletek.

Caritas to banda złodzei dorabiajaca się na ludzklim nieszczęściu, juz fakt zbierania kasy niby to na dom dla dziecka, a tak na prawde na Caritas, wtedy dzieciak musiał by byc na łasce Caritasu i im czynsz płacić. Podobna sytuacja jest w Zielonej Górze, tam Caritas zbierał ... rozwiń
Avatar
anonim / 7 stycznia 2012 o 13:25
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Jestem jedna z osob,ktora jest blisko calej sprawy,i widzi co sie dzieje.
Wy macie wypaczone opinie w temacie a staracie sie wypowiadac jak wielcy medrcy.
Jak sie nie znam,to sie nie odzywam i tyle....

Rafal nadal by cierpial gdyby nie ksiadz z Caritasu.
To on rozpoczal pomoc.
To on jezdzil,zalatwial, dzwonil.
To on naglosnil sprawe. A teraz z niego robi sie sie szarlatana?????

Caritas chcial kupic dom,dla Rafala......DLA RAFALA.
A matka nie wyrazila zgody.....bo przeciez ma inne dzieci.....i trzeba bedzie kiedys podzielic majatek.
Caritas od poczatku darzyl do pomocy Rafalkowi,a nie wspierania calej rodziny,na co matka nie wyrazala zgody.
Nie pozwolila by w aktach jako jedyny wlasciciel domu byl Rafal.

Sms-y ludzi dobrej woli z polski przyniosly okolo 200tys zl, zbiorka Caritasu ponad 50tys.
Wiec przestancie chrzanic.
To wszystko dzieki Caritasowi.......jesli sadzicie inaczej....to pytam Was.....dlaczego wczesniej nikt nie pomogl temu chlopaczkowi?????


Duzo jeszcze innych rzeczy na ten temat wiem.....moze niebawem cos wiecej napisze.....otworze Wam troszke oczy na pazernosc ludzka.

Pozdrawiam:
Mietek
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Jestem jedna z osob,ktora jest blisko calej sprawy,i widzi co sie dzieje.
Wy macie wypaczone opinie w temacie a staracie sie wypowiadac jak wielcy medrcy.
Jak sie nie znam,to sie nie odzywam i tyle....

Rafal nadal by cierpial gdyby nie ksiadz z Caritasu.
To on rozpoczal pomoc.
To on jezdzil,zalatwial, dzwonil.
To on naglosnil sprawe. A teraz z niego robi sie sie szarlatana?????

Caritas chcial kupic dom,dla Rafala... rozwiń
Avatar
puławianka / 20 grudnia 2011 o 15:51
Nareszcie koniec gehenny biednego dziecka.Niech ma ten dom,który dobrzy ludzie zafundowali temu wspaniałemu,inteligentnemu dziecku.Szkoda,ze tak długo trwały przepychanki zamojskiego Caritasu i musiało się oprzeć o Warszawę.
Avatar
betina / 18 grudnia 2011 o 17:41
Chyba logiczne skoro ludzie dobrej woli wpłacali pieniądze z przeznaczeniem na dom dla Rafała to Caritas oferując się do pomocy przy zbiórce nie ma prawa stawiać warunków przy przekazaniu uzbieranej kwoty. A może czas najwyższy żeby Caritas przestał udawać że pomaga bo dziwnym trafem zbyt dużo zebranych pieniędzy znika bezpowrotnie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2011 o 15:47
[quote name='mario' timestamp='1324133009' post='571741']
Takie sprawy to się ustala na piśmie i podpisuję obie strony ew. świadek i w taki sposób unika się sytuacji typu "on powiedział, ona powiedziała" . Mam nadzieję, że matka Rafałka całą kasę wyda na swoje dziecko a nie na spłatę długów.
[/quote]
A jeśli długi wzięły się z opieki nad niepełnosprawnym dziekiem to też?
Avatar
mario / 17 grudnia 2011 o 15:43
Takie sprawy to się ustala na piśmie i podpisuję obie strony ew. świadek i w taki sposób unika się sytuacji typu "on powiedział, ona powiedziała" . Mam nadzieję, że matka Rafałka całą kasę wyda na swoje dziecko a nie na spłatę długów.
Avatar
Mój Boże / 17 grudnia 2011 o 15:39
Nie Caritas a ludzie dobrego serca dali dziecku dom, caritas nie dołożył ani złotówki a chciał zabrać jeszcze!!!
Avatar
onaa / 17 grudnia 2011 o 14:45
Cale Caritas to banda oszustow tylko kase by chcieli wydrzec od ludzi potrzebujacych i dlatego jestem za innymi fundacjami ktore nie udaja. A durni ludzie tak wieza w caly ten Caritas heheh bo to ksieza dbaja o ludzi hahah, Idioci banda kretaczy , finasistwo ani grosza tej fundacji . Bardzo sie ciesze ze sprawa ujrzala swiatlo dzienne i Pani dostala swoje nalezne pienarzki dla Rafalka zycze wszytskiego najlepszego:).
Avatar
Victoria / 17 grudnia 2011 o 14:17
A nie można było bardziej z empatią podejść do pomocy Rafałkowi... Jeżeli ktoś wpłaca, by pomóc Dziecku - to jest to konkretny cel, a nie konto Caritas Zamość. Caritas Zamość miał też pomóc (miał)... Rodzina powinna odczuwać wsparcie - nie upokorzenie. To tyle.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2011 o 10:25
[quote name='Gość' timestamp='1324113138' post='571625']
i jak swoje działanie wytłumaczy Caritas Zamość? wstyd na całą Polskę , ciekawy jestem ile jest takich sytuacji?
[/quote]
Jak zwykle, że to wszystko nieprawda.
Już ksiądz dobrodziej robi z kobiety oszustkę a z siebie jedynego uczciwego.
Avatar
Basia / 1 maja 2013 o 16:18
[quote name='anonim' timestamp='1325939102' post='580289']
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Mietek
[/quote]

Tak, tak Mietek, wracaj na oddział, nie wziełes dziś tabletek.

Caritas to banda złodzei dorabiajaca się na ludzklim nieszczęściu, juz fakt zbierania kasy niby to na dom dla dziecka, a tak na prawde na Caritas, wtedy dzieciak musiał by byc na łasce Caritasu i im czynsz płacić. Podobna sytuacja jest w Zielonej Górze, tam Caritas zbierał pieniadze na dom dla chorych trojaczków, pieniedzy zebrali na trzy domy, teren pod budowe na którym mozna posrtawic kilka domów dostali za darmo od miasta w najlepszej dzielnicy willowej, teren podzielą i postawia kilka domów, jak na razie lata mijaja a dzieci domu nie mają, tylko kasa na koncie procentuje, Caritas dostał równiez materiały budowlane na kilka domów i dalej zbiera. Co najciekawsze, ten dom dla trojaczków bedzie własnościa Caritasu, rodzice nie pomyśleli i nie założyli własnego konta, a szkoda.
[quote name='anonim' timestamp='1325939102' post='580289']
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Mietek
[/quote]

Tak, tak Mietek, wracaj na oddział, nie wziełes dziś tabletek.

Caritas to banda złodzei dorabiajaca się na ludzklim nieszczęściu, juz fakt zbierania kasy niby to na dom dla dziecka, a tak na prawde na Caritas, wtedy dzieciak musiał by byc na łasce Caritasu i im czynsz płacić. Podobna sytuacja jest w Zielonej Górze, tam Caritas zbierał ... rozwiń
Avatar
anonim / 7 stycznia 2012 o 13:25
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Jestem jedna z osob,ktora jest blisko calej sprawy,i widzi co sie dzieje.
Wy macie wypaczone opinie w temacie a staracie sie wypowiadac jak wielcy medrcy.
Jak sie nie znam,to sie nie odzywam i tyle....

Rafal nadal by cierpial gdyby nie ksiadz z Caritasu.
To on rozpoczal pomoc.
To on jezdzil,zalatwial, dzwonil.
To on naglosnil sprawe. A teraz z niego robi sie sie szarlatana?????

Caritas chcial kupic dom,dla Rafala......DLA RAFALA.
A matka nie wyrazila zgody.....bo przeciez ma inne dzieci.....i trzeba bedzie kiedys podzielic majatek.
Caritas od poczatku darzyl do pomocy Rafalkowi,a nie wspierania calej rodziny,na co matka nie wyrazala zgody.
Nie pozwolila by w aktach jako jedyny wlasciciel domu byl Rafal.

Sms-y ludzi dobrej woli z polski przyniosly okolo 200tys zl, zbiorka Caritasu ponad 50tys.
Wiec przestancie chrzanic.
To wszystko dzieki Caritasowi.......jesli sadzicie inaczej....to pytam Was.....dlaczego wczesniej nikt nie pomogl temu chlopaczkowi?????


Duzo jeszcze innych rzeczy na ten temat wiem.....moze niebawem cos wiecej napisze.....otworze Wam troszke oczy na pazernosc ludzka.

Pozdrawiam:
Mietek
Wiec i ja sie wypowiem.Widzac te brednie ktore wypisujecie.

Jestem jedna z osob,ktora jest blisko calej sprawy,i widzi co sie dzieje.
Wy macie wypaczone opinie w temacie a staracie sie wypowiadac jak wielcy medrcy.
Jak sie nie znam,to sie nie odzywam i tyle....

Rafal nadal by cierpial gdyby nie ksiadz z Caritasu.
To on rozpoczal pomoc.
To on jezdzil,zalatwial, dzwonil.
To on naglosnil sprawe. A teraz z niego robi sie sie szarlatana?????

Caritas chcial kupic dom,dla Rafala... rozwiń
Avatar
puławianka / 20 grudnia 2011 o 15:51
Nareszcie koniec gehenny biednego dziecka.Niech ma ten dom,który dobrzy ludzie zafundowali temu wspaniałemu,inteligentnemu dziecku.Szkoda,ze tak długo trwały przepychanki zamojskiego Caritasu i musiało się oprzeć o Warszawę.
Avatar
betina / 18 grudnia 2011 o 17:41
Chyba logiczne skoro ludzie dobrej woli wpłacali pieniądze z przeznaczeniem na dom dla Rafała to Caritas oferując się do pomocy przy zbiórce nie ma prawa stawiać warunków przy przekazaniu uzbieranej kwoty. A może czas najwyższy żeby Caritas przestał udawać że pomaga bo dziwnym trafem zbyt dużo zebranych pieniędzy znika bezpowrotnie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2011 o 15:47
[quote name='mario' timestamp='1324133009' post='571741']
Takie sprawy to się ustala na piśmie i podpisuję obie strony ew. świadek i w taki sposób unika się sytuacji typu "on powiedział, ona powiedziała" . Mam nadzieję, że matka Rafałka całą kasę wyda na swoje dziecko a nie na spłatę długów.
[/quote]
A jeśli długi wzięły się z opieki nad niepełnosprawnym dziekiem to też?
Avatar
mario / 17 grudnia 2011 o 15:43
Takie sprawy to się ustala na piśmie i podpisuję obie strony ew. świadek i w taki sposób unika się sytuacji typu "on powiedział, ona powiedziała" . Mam nadzieję, że matka Rafałka całą kasę wyda na swoje dziecko a nie na spłatę długów.
Avatar
Mój Boże / 17 grudnia 2011 o 15:39
Nie Caritas a ludzie dobrego serca dali dziecku dom, caritas nie dołożył ani złotówki a chciał zabrać jeszcze!!!
Avatar
onaa / 17 grudnia 2011 o 14:45
Cale Caritas to banda oszustow tylko kase by chcieli wydrzec od ludzi potrzebujacych i dlatego jestem za innymi fundacjami ktore nie udaja. A durni ludzie tak wieza w caly ten Caritas heheh bo to ksieza dbaja o ludzi hahah, Idioci banda kretaczy , finasistwo ani grosza tej fundacji . Bardzo sie ciesze ze sprawa ujrzala swiatlo dzienne i Pani dostala swoje nalezne pienarzki dla Rafalka zycze wszytskiego najlepszego:).
Avatar
Victoria / 17 grudnia 2011 o 14:17
A nie można było bardziej z empatią podejść do pomocy Rafałkowi... Jeżeli ktoś wpłaca, by pomóc Dziecku - to jest to konkretny cel, a nie konto Caritas Zamość. Caritas Zamość miał też pomóc (miał)... Rodzina powinna odczuwać wsparcie - nie upokorzenie. To tyle.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2011 o 10:25
[quote name='Gość' timestamp='1324113138' post='571625']
i jak swoje działanie wytłumaczy Caritas Zamość? wstyd na całą Polskę , ciekawy jestem ile jest takich sytuacji?
[/quote]
Jak zwykle, że to wszystko nieprawda.
Już ksiądz dobrodziej robi z kobiety oszustkę a z siebie jedynego uczciwego.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 0 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 1 0

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 0

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 4 2

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 2 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna

Lublin: Szkoła podstawowa na Felinie za ciasna 0 0

Uczniowie z Felina mogą być dowożeni na lekcje na Kośminek.

Sukces młodych mechaników z Zamościa

Sukces młodych mechaników z Zamościa 1 0

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu zajęli V miejsce w klasyfikacji drużynowej XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Oprócz pucharu Ministra Spraw Wewnętrznych otrzymali też nagrody rzeczowe.

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia]
galeria

Setki rowerów w jednym miejscu. Okolice Lubartowa przejęte przez rowerzystów [zdjęcia] 14 3

Do przejechania było aż siedem wariantów tras. Najkrótsza miała 17 km, a najdłuższa 62 km. W Lubartowie już po raz 25. odbyło się się Święto Roweru.

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli?

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli? 3 2

Zarząd Dróg Miejskich upublicznił projekty „ławeczki księżnej Izabeli” i poddał je konsultacjom. O tym, jak docelowo będzie wyglądała figura arystokratki i gdzie zostanie zamontowana zdecydują mieszkańcy.

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa
24 czerwca 2018, 19:00

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa 0 0

Galeria Klimaty w Kazimierzu Dolnym (Mięćmierz 5) zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Sąsiedzi Icka z Markuszowa. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.

ROW Rybnik - Speed Car Motor 43:47 [WYNIK KOŃCOWY]

ROW Rybnik - Speed Car Motor 43:47 [WYNIK KOŃCOWY] 8 0

O godzinie 16:15 lubelscy żużlowcy stoczą kolejny pojedynek ligowy. Tym razem Speed Car powalczy o punkty w Rybniku z tamtejszym ROW. W Lublinie górą byli zawodnicy trenera Dariusza Śledzia. Powtórka na terenie rywala w hicie Nice 1 ligi żużlowej jest więc mile widziana

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia]
galeria

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia] 0 0

Już po raz czwarty gumowe kaczki popłynęły rzeką Krzną. Charytatywny wyścig zorganizowali rotarianie z Białej Podlaskiej.

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy 0 0

Reprezentacja Anglii odniosła drugie zwycięstwo w grupie pokonując Panamę 6:1, a trzy gole zdobył Harry Kane

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!