Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

6 września 2017 r.
9:38

Samochód uderzony przez inne auto wjeżdża w pieszych na przejściu [WIDEO]

Autor: Zdjęcie autora pab
75 30 A A

Do groźnego wypadku doszło we wtorek około godz. 19 na ul. Dzieci Zamojszczyzny przed Rondem Solidarności w Zamościu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nagranie z samochodowego wideorejestratora prezentujące całe zdarzenie zamieścił na portalu YouTube jeden z kierowców.

Kierowca daewoo zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych. Grupa osób wchodzi na przejście, ale zatrzymuje się widząc nadjeżdżające z lewej strony samochody.

– 65-letni kierowca renault zatrzymał się w celu udzielenia pierwszeństwa przejazdu pieszym. W tym czasie na tył samochodu najechał kierowca hondy – relacjonuje podinsp. Joanna Kopeć, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Uderzone renault przemieściło się i wjechało w pieszych. Najbardziej poszkodowana została 64-letnia obywatelka Łotwy, która z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Oprócz niej poszkodowana była także 21-letnia pasażerka hondy, która doznała ogólnych potłuczeń. Pozostałym osobom nie stało się nic poważnego.

Kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania 29-latkowi z gminy Zamość, który kierował hondą.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 11 września 2017 o 13:39
undefined napisał:
Anka pisalas ze nie ma znaczenia predkosc renault?jestes przykladem kobiet dla ktorych nie powinno sie dawac prawa jazdy !!! Dlaczego? Juz Ci tlumacze...po pirwsze kiedy kierowca renault zaczal gwaltowne hamowanie kietowca z tylu za nim ni ma szans zaczac hamowani w tym samym czasie co ten co zaczal hamowac gwaltownie drugi kierowca na skrocony czas reakcji...dwa piesi weszli na ulics ale kierowca drugiego pojazdu mial prwo ich nie widziec bo byl zasloniety samochodami i jedynie dp czego mogl sie odniesc to kierowca przed nim ktory na pelnym gazie wjechal na pasy dla pieszych a to ze na pierwzym pasie samocody staly to nie znaczy ze na drodze sa piesi szczegoline ze to byl pas ze skretem w prawo...mam nadzieje ze Ty nie masz prawa jazdy bo bedziesz bardziej niebezpieczna na drodze niz ten stary dziadek skoro uwazasz ze jest bez znaczenia wjezdzanie na pasy z pieszymi na horyzoncie 100 km/h
 Prędkość nie miała znaczenia w efekcie końcowym, bo on zdążył zahamować. Kierowca jadący za nim powinien obserwować co się dzieje i znaki drogowe. Zbliżając się do przejścia bez względu co robią inni powinien zachować szczególną ostrożność i tyle. Na szczęscie dla ciebie ja właśnie oprócz obserwacji innych kierowców mam do nich niewielkie zaufanie i stosuję się do znaków. Może właśnie dlatego, że kiedyś pokierowałam się zachowaniem kierowcy przede mną i o mało nie spowodowałam wypadku.
 Prędkość nie miała znaczenia w efekcie końcowym, bo on zdążył zahamować. Kierowca jadący za nim powinien obserwować co się dzieje i znaki drogowe. Zbliżając się do przejścia bez względu co robią inni powinien zachować szczególną ostrożność i tyle. Na szczęscie dla ciebie ja właśnie oprócz obserwacji innych kierowców mam do nich niewielkie zaufanie i stosuję się do znaków. Może właśnie dlatego, że kiedyś pokierowałam się zachowaniem kierowcy przede mną i o mało nie spowodowałam wypadku. rozwiń
Avatar
masterfly / 9 września 2017 o 15:35
undefined napisał:
Ci co widza filmik i nie slysza oraz nie widza gwaltownego hamowania proponije zglosic sie do Grzegorza Schetyny i zostac czlonkiem PO bo jestescie idealnym przykladem ludzi ktorzy mowi przed kamerami ze checym uchodzcow w polsce a pozniej mowie ze ja tak nigdy nie powiedzialem....brawo propagandzisci...
 Pisze się "ci którzy", a nie "ci co". Nie wiem poza tym co ma Schetyna do tego wypadku, koniecznie musiałeś wprowadzić swoje polityczne bzdurzenie tutaj?
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 13:57
Ci co widza filmik i nie slysza oraz nie widza gwaltownego hamowania proponije zglosic sie do Grzegorza Schetyny i zostac czlonkiem PO bo jestescie idealnym przykladem ludzi ktorzy mowi przed kamerami ze checym uchodzcow w polsce a pozniej mowie ze ja tak nigdy nie powiedzialem....brawo propagandzisci...
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 13:43
Anka pisalas ze nie ma znaczenia predkosc renault?jestes przykladem kobiet dla ktorych nie powinno sie dawac prawa jazdy !!! Dlaczego? Juz Ci tlumacze...po pirwsze kiedy kierowca renault zaczal gwaltowne hamowanie kietowca z tylu za nim ni ma szans zaczac hamowani w tym samym czasie co ten co zaczal hamowac gwaltownie drugi kierowca na skrocony czas reakcji...dwa piesi weszli na ulics ale kierowca drugiego pojazdu mial prwo ich nie widziec bo byl zasloniety samochodami i jedynie dp czego mogl sie odniesc to kierowca przed nim ktory na pelnym gazie wjechal na pasy dla pieszych a to ze na pierwzym pasie samocody staly to nie znaczy ze na drodze sa piesi szczegoline ze to byl pas ze skretem w prawo...mam nadzieje ze Ty nie masz prawa jazdy bo bedziesz bardziej niebezpieczna na drodze niz ten stary dziadek skoro uwazasz ze jest bez znaczenia wjezdzanie na pasy z pieszymi na horyzoncie 100 km/h
Anka pisalas ze nie ma znaczenia predkosc renault?jestes przykladem kobiet dla ktorych nie powinno sie dawac prawa jazdy !!! Dlaczego? Juz Ci tlumacze...po pirwsze kiedy kierowca renault zaczal gwaltowne hamowanie kietowca z tylu za nim ni ma szans zaczac hamowani w tym samym czasie co ten co zaczal hamowac gwaltownie drugi kierowca na skrocony czas reakcji...dwa piesi weszli na ulics ale kierowca drugiego pojazdu mial prwo ich nie widziec bo byl zasloniety samochodami i jedynie dp czego mogl sie odniesc to kierowca przed nim ktory na pelnym... rozwiń
Avatar
ix / 7 września 2017 o 12:36
kierowca renault - wprawdzie w kontekście wypadku jest bez winy ale i tak jechał za szybko, świadczy o tym gwałtowne hamowanie. przypominam mądralom że zdarzyło się to przed skrzyżowaniem. zawsze na takiej ***e wjeżdżacie w skrzyżowanie (?!)
anka napisał:
Jakie znaczenie ma prędkość renault skoro 1. człowiek na czas zahamował, 2. stał, gdy wjechał w niego kierowca dla którego znak przejścia do pieszych, fakt stania przed pasami @!!!!! 2 samochodów na 2 różnych pasach nic nie znaczy. Właśnie tacy ludzie jak Ty i ten 29 latek nie powinni dostawać prawa jazdy.
  Zrozumieć cię nie sposób. Ty chyba tez nie zrozumiałeś co napisałem, bo napisałem wyraźnie że w kontekście wypadku jest bez winy. Z kolei to że nie rozumiesz że przed skrzyżowaniem należy zwolnić, to powiem ci że mam nadzieję że to ty nie masz prawa jazdy.
  Zrozumieć cię nie sposób. Ty chyba tez nie zrozumiałeś co napisałem, bo napisałem wyraźnie że w kontekście wypadku jest bez winy. Z kolei to że nie rozumiesz że przed skrzyżowaniem należy zwolnić, to powiem ci że mam nadzieję że to ty nie masz prawa jazdy. rozwiń
Avatar
Fru / 7 września 2017 o 12:35
Za narażenie człowieka na utratę życia i uszczerbku na zdrowiu, mandacik i utrata uprawnień do prowadzenia pijazdu to jest zadna kara. Tego bandziora drogowego należy potraktować jak kryminalistę. Niestety ten naród inaczej nie da sie wychować jak tylko batem w postaci dotkliwych sankcji za tego typu zachowania. 
Avatar
ix / 7 września 2017 o 08:52
Zrozumieć cię nie sposób. Ty chyba tez nie zrozumiałeś co napisałem, bo napisałem wyraźnie że w kontekście wypadku jest bez winy. Z kolei to że nie rozumiesz że przed skrzyżowaniem należy zwolnić, to powiem ci że mam nadzieję że to ty nie masz prawa jazdy.
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 22:35
głównym winnym jest 65-letni kierowca renault , przecież to on NIE ZACHOWAL ostroznosc i tuz przed przejsciem zaczal nagle hamowac z piskiem opon! jadaca za nim honda ,faktycznie - tez ponosi odpowiedzialnosc, gdyz nie zachowala odpowiedniej ostroznosci, ale mozna to tlumaczyc tym, ze jechala za wielkim samochodem, ktory zaslanial calkowicie widok. Najwiekszym winnym jest dziadek jadacy renault - on powinien zostac skierowany na badania, bo chyba jest SLEPY nie widzac auta, ktore przepuszcza pieszych! Zabrac mu prawo jazdy!
Avatar
H / 6 września 2017 o 21:30
TRZEBA BYĆ DZIEDZICZNYM IDIOTĄ BY NAPISAĆ TAKIE IDIOTYZMY, CYTUJĘ "  65-letni kierowca renault zatrzymał się w celu udzielenia pierwszeństwa przejazdu pieszym ". CZY NACZELNY NIE MA MĄDRZEJSZYCH KREWNYCH. WY CHCECIE BY KTOKOLWIEK KUPOWAŁ WASZE DURNE WYPOCINY.         Tak podali tzw. mundurowi
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 21:06
Ałdic tim! Panie idź Pan na kurs jazdy od podstaw.
Avatar
anka / 11 września 2017 o 13:39
undefined napisał:
Anka pisalas ze nie ma znaczenia predkosc renault?jestes przykladem kobiet dla ktorych nie powinno sie dawac prawa jazdy !!! Dlaczego? Juz Ci tlumacze...po pirwsze kiedy kierowca renault zaczal gwaltowne hamowanie kietowca z tylu za nim ni ma szans zaczac hamowani w tym samym czasie co ten co zaczal hamowac gwaltownie drugi kierowca na skrocony czas reakcji...dwa piesi weszli na ulics ale kierowca drugiego pojazdu mial prwo ich nie widziec bo byl zasloniety samochodami i jedynie dp czego mogl sie odniesc to kierowca przed nim ktory na pelnym gazie wjechal na pasy dla pieszych a to ze na pierwzym pasie samocody staly to nie znaczy ze na drodze sa piesi szczegoline ze to byl pas ze skretem w prawo...mam nadzieje ze Ty nie masz prawa jazdy bo bedziesz bardziej niebezpieczna na drodze niz ten stary dziadek skoro uwazasz ze jest bez znaczenia wjezdzanie na pasy z pieszymi na horyzoncie 100 km/h
 Prędkość nie miała znaczenia w efekcie końcowym, bo on zdążył zahamować. Kierowca jadący za nim powinien obserwować co się dzieje i znaki drogowe. Zbliżając się do przejścia bez względu co robią inni powinien zachować szczególną ostrożność i tyle. Na szczęscie dla ciebie ja właśnie oprócz obserwacji innych kierowców mam do nich niewielkie zaufanie i stosuję się do znaków. Może właśnie dlatego, że kiedyś pokierowałam się zachowaniem kierowcy przede mną i o mało nie spowodowałam wypadku.
 Prędkość nie miała znaczenia w efekcie końcowym, bo on zdążył zahamować. Kierowca jadący za nim powinien obserwować co się dzieje i znaki drogowe. Zbliżając się do przejścia bez względu co robią inni powinien zachować szczególną ostrożność i tyle. Na szczęscie dla ciebie ja właśnie oprócz obserwacji innych kierowców mam do nich niewielkie zaufanie i stosuję się do znaków. Może właśnie dlatego, że kiedyś pokierowałam się zachowaniem kierowcy przede mną i o mało nie spowodowałam wypadku. rozwiń
Avatar
masterfly / 9 września 2017 o 15:35
undefined napisał:
Ci co widza filmik i nie slysza oraz nie widza gwaltownego hamowania proponije zglosic sie do Grzegorza Schetyny i zostac czlonkiem PO bo jestescie idealnym przykladem ludzi ktorzy mowi przed kamerami ze checym uchodzcow w polsce a pozniej mowie ze ja tak nigdy nie powiedzialem....brawo propagandzisci...
 Pisze się "ci którzy", a nie "ci co". Nie wiem poza tym co ma Schetyna do tego wypadku, koniecznie musiałeś wprowadzić swoje polityczne bzdurzenie tutaj?
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 13:57
Ci co widza filmik i nie slysza oraz nie widza gwaltownego hamowania proponije zglosic sie do Grzegorza Schetyny i zostac czlonkiem PO bo jestescie idealnym przykladem ludzi ktorzy mowi przed kamerami ze checym uchodzcow w polsce a pozniej mowie ze ja tak nigdy nie powiedzialem....brawo propagandzisci...
Avatar
Gość / 7 września 2017 o 13:43
Anka pisalas ze nie ma znaczenia predkosc renault?jestes przykladem kobiet dla ktorych nie powinno sie dawac prawa jazdy !!! Dlaczego? Juz Ci tlumacze...po pirwsze kiedy kierowca renault zaczal gwaltowne hamowanie kietowca z tylu za nim ni ma szans zaczac hamowani w tym samym czasie co ten co zaczal hamowac gwaltownie drugi kierowca na skrocony czas reakcji...dwa piesi weszli na ulics ale kierowca drugiego pojazdu mial prwo ich nie widziec bo byl zasloniety samochodami i jedynie dp czego mogl sie odniesc to kierowca przed nim ktory na pelnym gazie wjechal na pasy dla pieszych a to ze na pierwzym pasie samocody staly to nie znaczy ze na drodze sa piesi szczegoline ze to byl pas ze skretem w prawo...mam nadzieje ze Ty nie masz prawa jazdy bo bedziesz bardziej niebezpieczna na drodze niz ten stary dziadek skoro uwazasz ze jest bez znaczenia wjezdzanie na pasy z pieszymi na horyzoncie 100 km/h
Anka pisalas ze nie ma znaczenia predkosc renault?jestes przykladem kobiet dla ktorych nie powinno sie dawac prawa jazdy !!! Dlaczego? Juz Ci tlumacze...po pirwsze kiedy kierowca renault zaczal gwaltowne hamowanie kietowca z tylu za nim ni ma szans zaczac hamowani w tym samym czasie co ten co zaczal hamowac gwaltownie drugi kierowca na skrocony czas reakcji...dwa piesi weszli na ulics ale kierowca drugiego pojazdu mial prwo ich nie widziec bo byl zasloniety samochodami i jedynie dp czego mogl sie odniesc to kierowca przed nim ktory na pelnym... rozwiń
Avatar
ix / 7 września 2017 o 12:36
kierowca renault - wprawdzie w kontekście wypadku jest bez winy ale i tak jechał za szybko, świadczy o tym gwałtowne hamowanie. przypominam mądralom że zdarzyło się to przed skrzyżowaniem. zawsze na takiej ***e wjeżdżacie w skrzyżowanie (?!)
anka napisał:
Jakie znaczenie ma prędkość renault skoro 1. człowiek na czas zahamował, 2. stał, gdy wjechał w niego kierowca dla którego znak przejścia do pieszych, fakt stania przed pasami @!!!!! 2 samochodów na 2 różnych pasach nic nie znaczy. Właśnie tacy ludzie jak Ty i ten 29 latek nie powinni dostawać prawa jazdy.
  Zrozumieć cię nie sposób. Ty chyba tez nie zrozumiałeś co napisałem, bo napisałem wyraźnie że w kontekście wypadku jest bez winy. Z kolei to że nie rozumiesz że przed skrzyżowaniem należy zwolnić, to powiem ci że mam nadzieję że to ty nie masz prawa jazdy.
  Zrozumieć cię nie sposób. Ty chyba tez nie zrozumiałeś co napisałem, bo napisałem wyraźnie że w kontekście wypadku jest bez winy. Z kolei to że nie rozumiesz że przed skrzyżowaniem należy zwolnić, to powiem ci że mam nadzieję że to ty nie masz prawa jazdy. rozwiń
Avatar
Fru / 7 września 2017 o 12:35
Za narażenie człowieka na utratę życia i uszczerbku na zdrowiu, mandacik i utrata uprawnień do prowadzenia pijazdu to jest zadna kara. Tego bandziora drogowego należy potraktować jak kryminalistę. Niestety ten naród inaczej nie da sie wychować jak tylko batem w postaci dotkliwych sankcji za tego typu zachowania. 
Avatar
ix / 7 września 2017 o 08:52
Zrozumieć cię nie sposób. Ty chyba tez nie zrozumiałeś co napisałem, bo napisałem wyraźnie że w kontekście wypadku jest bez winy. Z kolei to że nie rozumiesz że przed skrzyżowaniem należy zwolnić, to powiem ci że mam nadzieję że to ty nie masz prawa jazdy.
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 22:35
głównym winnym jest 65-letni kierowca renault , przecież to on NIE ZACHOWAL ostroznosc i tuz przed przejsciem zaczal nagle hamowac z piskiem opon! jadaca za nim honda ,faktycznie - tez ponosi odpowiedzialnosc, gdyz nie zachowala odpowiedniej ostroznosci, ale mozna to tlumaczyc tym, ze jechala za wielkim samochodem, ktory zaslanial calkowicie widok. Najwiekszym winnym jest dziadek jadacy renault - on powinien zostac skierowany na badania, bo chyba jest SLEPY nie widzac auta, ktore przepuszcza pieszych! Zabrac mu prawo jazdy!
Avatar
H / 6 września 2017 o 21:30
TRZEBA BYĆ DZIEDZICZNYM IDIOTĄ BY NAPISAĆ TAKIE IDIOTYZMY, CYTUJĘ "  65-letni kierowca renault zatrzymał się w celu udzielenia pierwszeństwa przejazdu pieszym ". CZY NACZELNY NIE MA MĄDRZEJSZYCH KREWNYCH. WY CHCECIE BY KTOKOLWIEK KUPOWAŁ WASZE DURNE WYPOCINY.         Tak podali tzw. mundurowi
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 21:06
Ałdic tim! Panie idź Pan na kurs jazdy od podstaw.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!