Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

15 kwietnia 2009 r.
10:13
Edytuj ten wpis

Skazany za gwałt na pasierbie nie pójdzie do więzienia

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 5 A A

Skazany na 5 lat pozbawienia wolności za molestowanie i gwałt na dwuletnim pasierbie 51-letni mieszkaniec gminy Miączyn nie pójdzie za kratki. Sąd Okręgowy w Zamościu uchylił zaskarżony wyrok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W kwietniu 2007 roku Daniel J. pił ze znajomymi alkohol. Później wyszedł na podwórko. Na zmuszaniu dwulatka do seksu oralnego przyłapała go matka chłopca.

Policja zatrzymała sprawcę. W wydychanym powietrzu miał prawie dwa promile alkoholu. W toku śledztwa ustalono, że przez rok molestował dziecko.

Mężczyzna pracował w Urzędzie Gminy Miączyn. Po rozwodzie związał się z młodszą Ukrainką, panną z dzieckiem. I to właśnie pasierba miał wykorzystywać seksualnie.
Daniel J. trafił na kilka miesięcy do aresztu.

Przed sądem nie przyznawał się do winy. Twierdził, że nie molestował dziecka, tylko załatwiał potrzebę fizjologiczną.

Ale Sąd Rejonowy w Hrubieszowie nie dał mu wiary i w lutym skazał go na 5 lat więzienia (Daniel J. został uniewinniony od zarzutu znęcania fizycznego i psychicznego nad żoną).

W wyniku apelacji sąd wyższej instancji uchylił wyrok i przekazał sprawę do ponownego rozpoznania.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
doświadczony / 15 kwietnia 2009 o 20:52
Widać sędzia rozumie pedofila. Jest taki empatyczny, nawet z zawiązanymi oczami. To nasz temid.
Avatar
kat / 15 kwietnia 2009 o 19:24
[[font="Arial Black"][/font][color="#FF0000"][/color]Powidzcie co to za idiota w tym sadzie wypuszcza takiego zwyrodnialca na wolnosc !!!!!!!!!!!!Gołymi rekoma roz....bym go wpół!!!!!a co najlepsze w pudle taki na ochronkach siedzi czyli kto normalny to niema dostepu do jego łba...!!!!I pomyslec ze ta ku... je za moje podatki!!!!!!!parodia!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
domel / 15 kwietnia 2009 o 16:00
Szkoda chłopaki z pod celi mieli by świeżynkę z rąbanką w jednym ,mieli by co robić. Ty bydlaku ciesz się że nie siedzisz w celi by zrobili z tąbą pożądek.
Avatar
ja / 15 kwietnia 2009 o 15:12
ku*** jeden za takie cos powinien dostac dozywocie albo powinni mu huja opier***ic.pedofi pier***ony. male dzieck9o tak skrzywdzic
Avatar
ah / 15 kwietnia 2009 o 13:59
TO BYDLE !!!!!!
Avatar
doświadczony / 15 kwietnia 2009 o 20:52
Widać sędzia rozumie pedofila. Jest taki empatyczny, nawet z zawiązanymi oczami. To nasz temid.
Avatar
kat / 15 kwietnia 2009 o 19:24
[[font="Arial Black"][/font][color="#FF0000"][/color]Powidzcie co to za idiota w tym sadzie wypuszcza takiego zwyrodnialca na wolnosc !!!!!!!!!!!!Gołymi rekoma roz....bym go wpół!!!!!a co najlepsze w pudle taki na ochronkach siedzi czyli kto normalny to niema dostepu do jego łba...!!!!I pomyslec ze ta ku... je za moje podatki!!!!!!!parodia!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
domel / 15 kwietnia 2009 o 16:00
Szkoda chłopaki z pod celi mieli by świeżynkę z rąbanką w jednym ,mieli by co robić. Ty bydlaku ciesz się że nie siedzisz w celi by zrobili z tąbą pożądek.
Avatar
ja / 15 kwietnia 2009 o 15:12
ku*** jeden za takie cos powinien dostac dozywocie albo powinni mu huja opier***ic.pedofi pier***ony. male dzieck9o tak skrzywdzic
Avatar
ah / 15 kwietnia 2009 o 13:59
TO BYDLE !!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 4 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 30 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 21 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!