niedziela, 28 maja 2017 r.

Zamość

Spółdzielczy Klub Kultury "Słoneczko” w Hrubieszowie organizuje niekonwencjonalną imprezę

Dodano: 4 września 2003, 16:14

Przed laty dopytywała się o nich popularna piosenkarka Danuta Rinn. Organizatorzy Święta Mężczyzn w Hrubieszowie wśród orłów, sokołów i herosów poszukiwać będą właściciela największych stóp.

- Kobiety mają swoje święto, o mężczyznach jakby zapomniano - mówi Sławomir Stasiuk ze Spółdzielczego Klubu Kultury "Słoneczko” w Hrubieszowie, który organizuje Święto Mężczyzn. - Pomyśleliśmy, że warto jest zrobić dla nich coś ciekawego. Niech nie czują się zaniedbani, zwłaszcza że wielu z nich żyje w stresie, pali papierosy i często choruje.
Impreza ma przede wszystkim propagować zdrowy sposób życia. Przedstawiciele brzydszej płci będą mogli skorzystać z porad lekarskich i... kosmetycznych. Tam dowiedzą się co należy czynić, by jak najdłużej być zdrowym, młodym i pięknym.
W bloku artystycznym przewidziano występy zespołów muzycznych, kabaretu "Szara Eminencja” z Werbkowic oraz wspólne śpiewanie panów. Miłośników motoryzacji zainteresuje zapewne pokaz motocykli i samochodów. Nie zabraknie konkurencji sprawnościowych, a nawet walk bokserskich. Najciekawiej zapowiada się jednak konkurs na największą stopę. Jak zapewniają organizatorzy, przystąpić do niego będzie mógł każdy, byleby tylko miał się czym pochwalić. - Musimy znaleźć obuwnika, który w nagrodę ufunduje zwycięzcy buty - powiedział Dziennikowi Stasiuk.
Impreza odbędzie się 21 września w Spółdzielczym Klubie Kultury "Słoneczko” przy ul. Polnej 19 w Hrubieszowie. Początek - godz. 14.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!