Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 sierpnia 2010 r.
15:17
Edytuj ten wpis

Stabrów: Granaty na gruszce

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 27 A A

Trzy granaty moździerzowe pochodzące prawdopodobnie z czasów II wojny światowej znalazł wczoraj jeden z gospodarzy z podzamojskiego Stabrowa na... gruszy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Pociski tkwiły w konarach drzewa na wysokości ponad 2 metrów – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Mundurowi zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu patrolu rozminowania z jednostki wojskowej w Chełmie. Skorodowane granaty już nie stanowią niebezpieczeństwa.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anty poszukiwacz / 25 sierpnia 2010 o 06:52
Poszukiwaczu, kogo straszysz? Maż klepki w głowie niepoukładane. Chyba ci te niskie częstotliwości nie pozwalają racjonalnie myśleć. Stuknij najpierw się w głowę zanim zaczniesz głupoty tu pisać. Daliście już popis swoich umiejętności rodem z rynsztoka.
Avatar
Poszukiwacz / 24 sierpnia 2010 o 15:45
Bartusiu nie jesteś anonimowy...Straszysz Temidą wszystkich,a sama Cię dopadnie już nie długo,podszywasz się pod inne osoby szkalując je...na forum jest ponad 8tys ludzi,pomyśl o zbiorowym pozwie przynajmniej połowy.....nie wystarczy Ci po tym nawet na maść od pryszczy..
Avatar
Prawnik W-wa / 24 sierpnia 2010 o 14:40
Szanowny Bartku.

Śledzę twoje poczynania od dłuższego czasu nie tylko w tym temacie ale również i pozostałych.
Nie chce ci mówić, ale pisząc tego typu rzeczy łamiesz prawo i jest to ścigane z urzędu a nie z powództwa cywilnego. Więc apeluje do ciebie uspokój się, albo powiedz swoim rodzicom, żeby szukali wysokiego kredytu na odszkodowania i koszty sądowe.

Pamiętaj nikt nie jest anonimowy w sieci!!! Z pewnych źródeł wiem iż administracja serwisu została już poinformowana o tym co wypisujesz! Dalsze korki są tylko kwestią czasu i twojej dobrej woli.

Zastanów się dwa razy zanim napiszesz kolejnego posta!

Sam prowokujesz innych użytkowników, podszywasz się celowo pod istniejące osoby na innym forum w taki sposób, że zbieg okoliczności jest w 100% wykluczony!

To, że masz neostradę i dynamiczne IP nie gwarantuje ci, nawet 1% anonimowości.
W razie interwencji prokuratora, twój dostawca internetu jest zobowiązany do udostępnienia twoich danych, logów oraz wszystkich informacji potrzebnych do postawienia cię przed obliczem Temidy.

Jeżeli szukasz aktów prawnych to proponuje zapoznać się z ostatnio przyjętymi ustawami. Ja ci ich nie podeśle!! Nie będę robić nic za ciebie!

Tak więc zapraszam cię do refleksji nad swoimi czynami zanim będzie przysłowiowa musztarda po obiedzie.

Pozdrawiam Prawnik.
Szanowny Bartku.

Śledzę twoje poczynania od dłuższego czasu nie tylko w tym temacie ale również i pozostałych.
Nie chce ci mówić, ale pisząc tego typu rzeczy łamiesz prawo i jest to ścigane z urzędu a nie z powództwa cywilnego. Więc apeluje do ciebie uspokój się, albo powiedz swoim rodzicom, żeby szukali wysokiego kredytu na odszkodowania i koszty sądowe.

Pamiętaj nikt nie jest anonimowy w sieci!!! Z pewnych źródeł wiem iż administracja serwisu została już poinformowana o tym co wypisujesz! Da... rozwiń
Avatar
ines / 24 sierpnia 2010 o 13:07
Na luzie? Ja lubię zmieniać biegi. Może razem gdzieś pojedziemy?

Inez
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2010 o 22:40
JA pier***E NIEŻLI JESTEŚCIE.POZDROWIONKA I TAK TRZYMAĆ ,NA LUZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jacek FJD / 23 sierpnia 2010 o 22:12
Byłem kiedys na poszukiwaniach skarbów i spotkałem jedną taką w lesie. Zrobiła mi loda, miała na imię Inez.
Avatar
INEZ_FJD_Lipek / 23 sierpnia 2010 o 21:13
Inez, ty cały czas swoje. to jakieś zboczenie? Tylko tobie jedno w głowie. Zapisz się do jakiegoś domu publicznego dla poszukiwaczy, tam będą cię macali wykrywaczami po ....cip.e.
I tak pewnie juz jest mocno rozjeb.a że mało który sie skusi. Może lipek albo FJD? Oni biora wszystko jak leci. Nie przebieraja nawet w chłopakach z klubu piszczałek. Kto chce zostać kapitanem musi poddać się leczeniu i kuracji w SPA FJD. Tam przechpodzi pranie mózgu i dostaje pierwszą piszczałkę.
Avatar
Bartuś wszą jestem / 23 sierpnia 2010 o 19:14
Przepraszam wszystkich z forum "Poszukiwaczyskarbów" wypisywałem na was brednie,ale to tylko dla tego że byłe gwałcony od dziecka,zaczeło się od dziadka a skończyło na sąsiedzie:(Podobno miałem jakiś skarb w dup...ie tylko po tym wszystkim wypadł:(od tamtej pory szukam mojego "skarbu"..Najbardziej mnie boli że gubie ziemniaki na stojąco i nie wiem jak piernąć głośno.Ps.Na koniec..udaję się na leczenie oddział będzie zamknięty,..
Avatar
Szmata / 23 sierpnia 2010 o 06:51
Ot szmata pospolita, ta Inez.
Avatar
Inez_prosta_tutka / 22 sierpnia 2010 o 21:48
[quote name='Lubie brac od tylu- Bartus' date='22 sierpień 2010 - 11:21 ' timestamp='1282468872' post='333061']
Witam wszytskich napalonych sadomaso, milosnikow menskiego gangbangu!!!

Jestem Bartus vel. Bartusia. Uwielbiam barac od tylu wszelkie rozmiary i nie tylko czlonki. (Moga byc butelki, rurki i inne przedmioty)

Marzy mi sie masowy gwalt przez, 30 naplonych ostrych murzynow. Wszystkich chetnych zapraszam na strone:

http://www.skpo.glubczyce.info/newses

Tam wiecej takich milych przyjaciol jak ja jestem.

Podany jest takze numer na hotaline w dziale kontakt.

Zapraszam ja i inni milosnicy hapana antenek.
[/quote]

Odkryli moeje pochodzenie. tak się składa, że od 4 pokolenia każda kobieta w naszym rodzie musiała dorabiać na życie. pochodze z rodziny patologicznej, gdzie mężczyźnie piją, a kobiety pracuja przy autostradach. Niczym Maryna Borynowa wywiexli mnie na furze gnoju. Dlatego mieszkam teraz w UK. Jak przyjadę na kontynent, to musze się rozerwać z chłopakami z wykrywkami. Mają fajne cewki, a to mnie podnieca. Na dźwięk piszczenia w słuchawkach zrzucam ciuchy i oddaje sie im bez reszty. To mnie kręci. jimmy niestety nie daje rady. Jest chory albo juz za stary. Ja mimo szpetności mam swoje potrzeby. Kobiety to lubią, zwłaszcza w krzakach czy w lesie w okopach. Tam jeszcze czuć historię tych bitew. to mnie podnieca. Swój pierwszy raz, to chyba było z FJD albo z Lipkiem. Sama już nie pamiętam. Ciemno było i tylu mnie miało, że naprawdę nie pamiętam. Superstefan był super, a Szary wilk niestety nie stanął na wysokości zadania. Gdy przyszło co do czego, to ochlapł jak zdechły pies.
Ot były czasy...
[quote name='Lubie brac od tylu- Bartus' date='22 sierpień 2010 - 11:21 ' timestamp='1282468872' post='333061']
Witam wszytskich napalonych sadomaso, milosnikow menskiego gangbangu!!!

Jestem Bartus vel. Bartusia. Uwielbiam barac od tylu wszelkie rozmiary i nie tylko czlonki. (Moga byc butelki, rurki i inne przedmioty)

Marzy mi sie masowy gwalt przez, 30 naplonych ostrych murzynow. Wszystkich chetnych zapraszam na strone:

http://www.skpo.glubczyce.info/ne... rozwiń
Avatar
anty poszukiwacz / 25 sierpnia 2010 o 06:52
Poszukiwaczu, kogo straszysz? Maż klepki w głowie niepoukładane. Chyba ci te niskie częstotliwości nie pozwalają racjonalnie myśleć. Stuknij najpierw się w głowę zanim zaczniesz głupoty tu pisać. Daliście już popis swoich umiejętności rodem z rynsztoka.
Avatar
Poszukiwacz / 24 sierpnia 2010 o 15:45
Bartusiu nie jesteś anonimowy...Straszysz Temidą wszystkich,a sama Cię dopadnie już nie długo,podszywasz się pod inne osoby szkalując je...na forum jest ponad 8tys ludzi,pomyśl o zbiorowym pozwie przynajmniej połowy.....nie wystarczy Ci po tym nawet na maść od pryszczy..
Avatar
Prawnik W-wa / 24 sierpnia 2010 o 14:40
Szanowny Bartku.

Śledzę twoje poczynania od dłuższego czasu nie tylko w tym temacie ale również i pozostałych.
Nie chce ci mówić, ale pisząc tego typu rzeczy łamiesz prawo i jest to ścigane z urzędu a nie z powództwa cywilnego. Więc apeluje do ciebie uspokój się, albo powiedz swoim rodzicom, żeby szukali wysokiego kredytu na odszkodowania i koszty sądowe.

Pamiętaj nikt nie jest anonimowy w sieci!!! Z pewnych źródeł wiem iż administracja serwisu została już poinformowana o tym co wypisujesz! Dalsze korki są tylko kwestią czasu i twojej dobrej woli.

Zastanów się dwa razy zanim napiszesz kolejnego posta!

Sam prowokujesz innych użytkowników, podszywasz się celowo pod istniejące osoby na innym forum w taki sposób, że zbieg okoliczności jest w 100% wykluczony!

To, że masz neostradę i dynamiczne IP nie gwarantuje ci, nawet 1% anonimowości.
W razie interwencji prokuratora, twój dostawca internetu jest zobowiązany do udostępnienia twoich danych, logów oraz wszystkich informacji potrzebnych do postawienia cię przed obliczem Temidy.

Jeżeli szukasz aktów prawnych to proponuje zapoznać się z ostatnio przyjętymi ustawami. Ja ci ich nie podeśle!! Nie będę robić nic za ciebie!

Tak więc zapraszam cię do refleksji nad swoimi czynami zanim będzie przysłowiowa musztarda po obiedzie.

Pozdrawiam Prawnik.
Szanowny Bartku.

Śledzę twoje poczynania od dłuższego czasu nie tylko w tym temacie ale również i pozostałych.
Nie chce ci mówić, ale pisząc tego typu rzeczy łamiesz prawo i jest to ścigane z urzędu a nie z powództwa cywilnego. Więc apeluje do ciebie uspokój się, albo powiedz swoim rodzicom, żeby szukali wysokiego kredytu na odszkodowania i koszty sądowe.

Pamiętaj nikt nie jest anonimowy w sieci!!! Z pewnych źródeł wiem iż administracja serwisu została już poinformowana o tym co wypisujesz! Da... rozwiń
Avatar
ines / 24 sierpnia 2010 o 13:07
Na luzie? Ja lubię zmieniać biegi. Może razem gdzieś pojedziemy?

Inez
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2010 o 22:40
JA pier***E NIEŻLI JESTEŚCIE.POZDROWIONKA I TAK TRZYMAĆ ,NA LUZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jacek FJD / 23 sierpnia 2010 o 22:12
Byłem kiedys na poszukiwaniach skarbów i spotkałem jedną taką w lesie. Zrobiła mi loda, miała na imię Inez.
Avatar
INEZ_FJD_Lipek / 23 sierpnia 2010 o 21:13
Inez, ty cały czas swoje. to jakieś zboczenie? Tylko tobie jedno w głowie. Zapisz się do jakiegoś domu publicznego dla poszukiwaczy, tam będą cię macali wykrywaczami po ....cip.e.
I tak pewnie juz jest mocno rozjeb.a że mało który sie skusi. Może lipek albo FJD? Oni biora wszystko jak leci. Nie przebieraja nawet w chłopakach z klubu piszczałek. Kto chce zostać kapitanem musi poddać się leczeniu i kuracji w SPA FJD. Tam przechpodzi pranie mózgu i dostaje pierwszą piszczałkę.
Avatar
Bartuś wszą jestem / 23 sierpnia 2010 o 19:14
Przepraszam wszystkich z forum "Poszukiwaczyskarbów" wypisywałem na was brednie,ale to tylko dla tego że byłe gwałcony od dziecka,zaczeło się od dziadka a skończyło na sąsiedzie:(Podobno miałem jakiś skarb w dup...ie tylko po tym wszystkim wypadł:(od tamtej pory szukam mojego "skarbu"..Najbardziej mnie boli że gubie ziemniaki na stojąco i nie wiem jak piernąć głośno.Ps.Na koniec..udaję się na leczenie oddział będzie zamknięty,..
Avatar
Szmata / 23 sierpnia 2010 o 06:51
Ot szmata pospolita, ta Inez.
Avatar
Inez_prosta_tutka / 22 sierpnia 2010 o 21:48
[quote name='Lubie brac od tylu- Bartus' date='22 sierpień 2010 - 11:21 ' timestamp='1282468872' post='333061']
Witam wszytskich napalonych sadomaso, milosnikow menskiego gangbangu!!!

Jestem Bartus vel. Bartusia. Uwielbiam barac od tylu wszelkie rozmiary i nie tylko czlonki. (Moga byc butelki, rurki i inne przedmioty)

Marzy mi sie masowy gwalt przez, 30 naplonych ostrych murzynow. Wszystkich chetnych zapraszam na strone:

http://www.skpo.glubczyce.info/newses

Tam wiecej takich milych przyjaciol jak ja jestem.

Podany jest takze numer na hotaline w dziale kontakt.

Zapraszam ja i inni milosnicy hapana antenek.
[/quote]

Odkryli moeje pochodzenie. tak się składa, że od 4 pokolenia każda kobieta w naszym rodzie musiała dorabiać na życie. pochodze z rodziny patologicznej, gdzie mężczyźnie piją, a kobiety pracuja przy autostradach. Niczym Maryna Borynowa wywiexli mnie na furze gnoju. Dlatego mieszkam teraz w UK. Jak przyjadę na kontynent, to musze się rozerwać z chłopakami z wykrywkami. Mają fajne cewki, a to mnie podnieca. Na dźwięk piszczenia w słuchawkach zrzucam ciuchy i oddaje sie im bez reszty. To mnie kręci. jimmy niestety nie daje rady. Jest chory albo juz za stary. Ja mimo szpetności mam swoje potrzeby. Kobiety to lubią, zwłaszcza w krzakach czy w lesie w okopach. Tam jeszcze czuć historię tych bitew. to mnie podnieca. Swój pierwszy raz, to chyba było z FJD albo z Lipkiem. Sama już nie pamiętam. Ciemno było i tylu mnie miało, że naprawdę nie pamiętam. Superstefan był super, a Szary wilk niestety nie stanął na wysokości zadania. Gdy przyszło co do czego, to ochlapł jak zdechły pies.
Ot były czasy...
[quote name='Lubie brac od tylu- Bartus' date='22 sierpień 2010 - 11:21 ' timestamp='1282468872' post='333061']
Witam wszytskich napalonych sadomaso, milosnikow menskiego gangbangu!!!

Jestem Bartus vel. Bartusia. Uwielbiam barac od tylu wszelkie rozmiary i nie tylko czlonki. (Moga byc butelki, rurki i inne przedmioty)

Marzy mi sie masowy gwalt przez, 30 naplonych ostrych murzynow. Wszystkich chetnych zapraszam na strone:

http://www.skpo.glubczyce.info/ne... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 7

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!