czwartek, 17 sierpnia 2017 r.

Zamość

Sukcesy wychowanków MDK Zamość

Dodano: 27 kwietnia 2010, 09:18
Autor: (lew)

Sporymi osiągnięciami mogą pochwalić się wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.

Podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Siedem grzechów głównych”, który zorganizował Pałac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza, pierwszą nagrodę w kategorii malarstwo zdobyła Karolina Staniecka, a prace plastyczne Oli Pańczyk zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej.

Dziewczęta uczęszczają na zajęcia plastyczne prowadzone przez Małgorzatę Magrytę.

Ich koledzy: Katarzyna Kawka, Karolina Salamon, Jakub Szumowski i Roksana Czuba, zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świętokrzyski Czar...”, który zorganizował Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

Inny podopieczny pani Małgorzaty, Patryk Samulak, został laureatem zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Anioły są takie...”.

W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Muzyką malowane”, którego organizatorem był Pałac Młodzieży w Koszalinie, Patryk zgarnął pierwszą nagrodę. Trzecie miejsce zajęła Iga Dobrowolska.

Wyróżnienie powędrowało do Magdaleny Pieczonki uczęszczającej na zajęcia plastyczne prowadzone przez Magdalena Majer.

To nie koniec dobrych wieści. W Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Światło i ruch 2010” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu nagrodę zdobyła Ola Pańczyk, a wyróżnienia Patrycja Nogas i Ala Jędrzejewska (wszystkie uczęszczają na zajęcia fotograficzne prowadzone przez Andrzeja Szumowskiego).

Ola zdobyła też nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej i Fotograficznej Dzieci i Młodzieży "Cztery pory roku na Jurze Krakowsko Częstochowskiej”. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano też prace Klaudii Siemko i Hanny Dobrowolskiej.

Laureatami VIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Inne spojrzenie” w Sosnowcu zostali Michał Pańczyk i Gabriela Zając.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!