niedziela, 25 lutego 2018 r.

Zamość

Sukcesy wychowanków MDK Zamość

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 kwietnia 2010, 09:18
Autor: (lew)

Sporymi osiągnięciami mogą pochwalić się wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.

Podczas II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Siedem grzechów głównych”, który zorganizował Pałac Kultury Zagłębia Dąbrowa Górnicza, pierwszą nagrodę w kategorii malarstwo zdobyła Karolina Staniecka, a prace plastyczne Oli Pańczyk zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej.

Dziewczęta uczęszczają na zajęcia plastyczne prowadzone przez Małgorzatę Magrytę.

Ich koledzy: Katarzyna Kawka, Karolina Salamon, Jakub Szumowski i Roksana Czuba, zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Świętokrzyski Czar...”, który zorganizował Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

Inny podopieczny pani Małgorzaty, Patryk Samulak, został laureatem zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Anioły są takie...”.

W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Muzyką malowane”, którego organizatorem był Pałac Młodzieży w Koszalinie, Patryk zgarnął pierwszą nagrodę. Trzecie miejsce zajęła Iga Dobrowolska.

Wyróżnienie powędrowało do Magdaleny Pieczonki uczęszczającej na zajęcia plastyczne prowadzone przez Magdalena Majer.

To nie koniec dobrych wieści. W Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Światło i ruch 2010” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu nagrodę zdobyła Ola Pańczyk, a wyróżnienia Patrycja Nogas i Ala Jędrzejewska (wszystkie uczęszczają na zajęcia fotograficzne prowadzone przez Andrzeja Szumowskiego).

Ola zdobyła też nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej i Fotograficznej Dzieci i Młodzieży "Cztery pory roku na Jurze Krakowsko Częstochowskiej”. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano też prace Klaudii Siemko i Hanny Dobrowolskiej.

Laureatami VIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Inne spojrzenie” w Sosnowcu zostali Michał Pańczyk i Gabriela Zając.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!