Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 grudnia 2010 r.
12:14
Edytuj ten wpis

Szturchnął przechodnia, w zamian został pobity

0 8 A A

25-latek przechodził przez przejście dla pieszych na ulicy Śląskiej w Zamościu. Przez przypadek zaczepił łokciem jednego z mężczyzn. Chuligani rzucili się na niego i dotkliwie pobili.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
25-letni mieszkaniec Zamościa został pobity tylko dlatego, że podczas przechodzenia przez przejście przypadkowo zaczepił łokciem jednego ze sprawców. Policja zatrzymała pięciu napastników.

Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Śląskiej w Zamościu. Poszkodowanemu towarzyszył starszy o dwa lata kolega, ale jemu napastnicy dali spokój. Skupili się na okładaniu pięściami i kopaniu 25-latka, który przypadkowo trącił łokciem podczas wymijania jednego z chuliganów.

Policja zatrzymała w pościgu 21 i 18-latka, a później pozostałych napastników, czyli trzech braci w wieku 18, 20 i 26 lat. – Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Cała piątka ma trzy razy w tygodniu meldować się w komendzie. Grozi im do 3 lat więzienia. Pokrzywdzony wyszedł z pobicia z urazem nogi i ogólnymi potłuczeniami.


Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mon / 14 grudnia 2010 o 23:15
Jak wiadomo, na Szczebrzeskiej jest Bursa Międzyszkolna i tamtejsi mieszkańcy "spacerując" sobie po osiedlu zupełnie niechcący trafiają na tubylców. A co do katolicyzmu na tym osiedlu- to w którym Kościele w Zamościu są dziś młodzi ludzie? Wszędzie przeważają babcie.
Avatar
STYX / 14 grudnia 2010 o 15:10
[quote name='ElRoy' timestamp='1292325304' post='405350']
Od kiedy niby ta Karolówka taka skatoliciała jest ? Znam stamtąd wielu ateistów.
[/quote]
Jak to ? A jakieś pokazowki z ukrzyżowaniem Jezusa, czytanie biblii i innych periodyków ...
Avatar
ElRoy / 14 grudnia 2010 o 12:15
Od kiedy niby ta Karolówka taka skatoliciała jest ? Znam stamtąd wielu ateistów.
Avatar
renata / 13 grudnia 2010 o 18:21
to pewnie bracia ktorzy niedawno wyszli z zakladu hmmm
Avatar
r / 13 grudnia 2010 o 17:31
[quote name='Gość' timestamp='1292245557' post='404562']
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić spokojnie nie moze bo wyglonda na gimnazjaliste.
[/quote]
A Ty mi "wyglondasz" na gimnazjalistę.
Avatar
Arek / 13 grudnia 2010 o 17:12
He he he ! I to gdzie, na Osiedlu Karolówka, najbardziej skatoliciałym osiedlu w Zamościu. Miłosierdzie pańskie jest nieograniczone.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 14:05
[quote name='Gość' timestamp='1292242702' post='404543']
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.
[/quote]
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić spokojnie nie moze bo wyglonda na gimnazjaliste.
[quote name='Gość' timestamp='1292242702' post='404543']
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.
[/quote]
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić s... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 13:18
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.
Avatar
mon / 14 grudnia 2010 o 23:15
Jak wiadomo, na Szczebrzeskiej jest Bursa Międzyszkolna i tamtejsi mieszkańcy "spacerując" sobie po osiedlu zupełnie niechcący trafiają na tubylców. A co do katolicyzmu na tym osiedlu- to w którym Kościele w Zamościu są dziś młodzi ludzie? Wszędzie przeważają babcie.
Avatar
STYX / 14 grudnia 2010 o 15:10
[quote name='ElRoy' timestamp='1292325304' post='405350']
Od kiedy niby ta Karolówka taka skatoliciała jest ? Znam stamtąd wielu ateistów.
[/quote]
Jak to ? A jakieś pokazowki z ukrzyżowaniem Jezusa, czytanie biblii i innych periodyków ...
Avatar
ElRoy / 14 grudnia 2010 o 12:15
Od kiedy niby ta Karolówka taka skatoliciała jest ? Znam stamtąd wielu ateistów.
Avatar
renata / 13 grudnia 2010 o 18:21
to pewnie bracia ktorzy niedawno wyszli z zakladu hmmm
Avatar
r / 13 grudnia 2010 o 17:31
[quote name='Gość' timestamp='1292245557' post='404562']
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić spokojnie nie moze bo wyglonda na gimnazjaliste.
[/quote]
A Ty mi "wyglondasz" na gimnazjalistę.
Avatar
Arek / 13 grudnia 2010 o 17:12
He he he ! I to gdzie, na Osiedlu Karolówka, najbardziej skatoliciałym osiedlu w Zamościu. Miłosierdzie pańskie jest nieograniczone.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 14:05
[quote name='Gość' timestamp='1292242702' post='404543']
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.
[/quote]
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić spokojnie nie moze bo wyglonda na gimnazjaliste.
[quote name='Gość' timestamp='1292242702' post='404543']
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.
[/quote]
Taki cwyny jesteś? Ja widziałem nastolatka(14/16 lat) wzrost 190 cm, waga 90,i mam znajomego 27 lat, który papierosów kupić s... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2010 o 13:18
Poszkodowany 25 lat a kolega 27lat i stał się patrzył i nie pomógł młodszemu wtedy gdy 18 i 21 latek go okładali?smiech mi przychodzi-jakieś niemoty że się dali zlać i normalnie na przejściu nie przechodzą tylko szturchają-może sami szukali zaczepki ale się przeliczyli bo młodzi nie dali sobie w kasze nadmuchac.