czwartek, 22 lutego 2018 r.

Zamość

Targi Pracy dla zamojskiej młodzieży

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 listopada 2002, 15:12

Warsztaty poszukiwania pracy dla absolwentów, spotkania informacyjno-szkoleniowe dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych oraz porady indywidualne zdominują Targi Pracy "Edukacja drogą do sukcesu”, które w najbliższy poniedziałek odbędą się w Centrum Edukacji i Pracy OHP przy u. Bazyliańskiej 3 w Zamościu.

Targi rozpoczną się o godz. 10. - Absolwenci będą mieli okazję zapoznać się m.in. ze swoimi prawami i obowiązkami, sposobami szukania pracy czy zasadami dotyczącymi pisania życiorysu i listu motywacyjnego - poinformowała nas Jadwiga Wolańczyk z Centrum Edukacji i Pracy OHP w Zamościu. - Uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych zapoznają się z kolei z sytuacją na lokalnym rynku pracy, zapotrzebowaniem na określone zawody, zasadami poruszania się po rynku pracy i korzystaniem z pośrednictw pracy na lokalnym i krajowym rynku pracy.
Porad indywidualnych będą udzielali w poniedziałek m.in. psycholog, lider klubu pracy, inspektor Państwowej Inspekcji Pracy oraz pracownik Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie.
Organizator targów, czyli Centrum Edukacji i Pracy OHP, jest jednostką organizacyjna OHP stworzoną w celu realizacji działań z zakresu aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu oraz świadczenia usług edukacyjnych na lokalnym rynku pracy i merytorycznego wsparcia jednostek OHP w zakresie problematyki rynku pracy. Podczas poniedziałkowych targów młodzież będzie miała okazję zdobyć niezbędne informacje do efektywnego poszukiwania pracy.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!