sobota, 27 maja 2017 r.

Zamość

Targi Pracy dla zamojskiej młodzieży

Dodano: 25 listopada 2002, 15:12

Warsztaty poszukiwania pracy dla absolwentów, spotkania informacyjno-szkoleniowe dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych oraz porady indywidualne zdominują Targi Pracy "Edukacja drogą do sukcesu”, które w najbliższy poniedziałek odbędą się w Centrum Edukacji i Pracy OHP przy u. Bazyliańskiej 3 w Zamościu.

Targi rozpoczną się o godz. 10. - Absolwenci będą mieli okazję zapoznać się m.in. ze swoimi prawami i obowiązkami, sposobami szukania pracy czy zasadami dotyczącymi pisania życiorysu i listu motywacyjnego - poinformowała nas Jadwiga Wolańczyk z Centrum Edukacji i Pracy OHP w Zamościu. - Uczniowie ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych zapoznają się z kolei z sytuacją na lokalnym rynku pracy, zapotrzebowaniem na określone zawody, zasadami poruszania się po rynku pracy i korzystaniem z pośrednictw pracy na lokalnym i krajowym rynku pracy.
Porad indywidualnych będą udzielali w poniedziałek m.in. psycholog, lider klubu pracy, inspektor Państwowej Inspekcji Pracy oraz pracownik Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie.
Organizator targów, czyli Centrum Edukacji i Pracy OHP, jest jednostką organizacyjna OHP stworzoną w celu realizacji działań z zakresu aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu oraz świadczenia usług edukacyjnych na lokalnym rynku pracy i merytorycznego wsparcia jednostek OHP w zakresie problematyki rynku pracy. Podczas poniedziałkowych targów młodzież będzie miała okazję zdobyć niezbędne informacje do efektywnego poszukiwania pracy.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!