Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

28 listopada 2016 r.
11:44

To nie był "czarny piątek". Miała być okazja, a stracili dużo pieniędzy

100 19 A A

Dwójka mieszkańców Zamościa i małżeństwo z gm. Skierbieszów uwierzyło w możliwość zakupu sprzętu rtv i agd z ogromną zniżką i straciło pieniądze. W jaki sposób dali się nabrać?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W niedzielę do zamojskiej komendy zgłosiła się dwójka mieszkańców Zamościa i małżeństwo z gm. Skierbieszów, którzy poinformowali o oszustwie.

46-letnia kobieta twierdzi, że kilka dni temu w jej firmie pojawił się klient, który złożył zamówienie na towar. Podczas rozmowy zaproponował możliwość uzyskania korzystnego rabatu na produkty rtv i agd oferowane w jednym z marketów. Klient wzbudzał zaufanie więc kobieta przystała na jego propozycję informując również o takiej możliwości swojego znajomego. Oboje umówili się z mężczyzną pod jednym z zamojskich marketów i przekazali nieznajomemu gotówkę na zakup produktów.

Oferujący "super okazję" mężczyzna wszedł do sklepu by sfinalizować transakcję. Twierdził, że musi tego dokonać bez obecności innych osób. Jak się później okazało, mężczyzna wykorzystał okazane mu zaufanie, żadnego towaru nie zakupił, a sklep opuścił tylnymi drzwiami.

W podobny sposób mężczyzna oszukał małżeństwo z gminy Skierbieszów. Na zakup interesujących ich produktów ze zniżką, przekazali nieznajomemu blisko 2,5 tys. złotych.

Policjanci poszukują oszusta i apelują o ostrożność w kontaktach z nieznajomymi oferującymi "super okazje".

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 13:38
HAHA Jakie głupki!
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 21:45
Skąd tylu debili jest na świecie??
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 19:22
i dobrze.
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 19:15
GLUPICH NIE SIEJA GLUPI SIE SAMI RODZA
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 18:39
no supercebulaki k.....a supercebulaki!!!!
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 15:47
hii tak się dać orżnąć
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 15:25
Ale glupcy z was ha ha ha.dac sie wkrecic.
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 14:59
Czarny piatek to czarny haha teraz nawet ziemniaków w promocji nie wezmą
Avatar
kaczafi / 28 listopada 2016 o 14:33
gość napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak można być tak głupim, żeby OBCEMU człowiekowi dać gotówkę do ręki? (Cała otoczka nie jest istotna).
Z artykułu wynika,że nie był taki obcy- wszak byl klientem hurtowni w której pracuje poszkodowana. Złapanie go będzie kwestią chwili nawet dla najwiekszego nepotka i łajzy w policji. A oszust głupi do potegi entej. Powinien brać przykład z polityków i itp. i " jak kraść to tylko miliony"
Z artykułu wynika że zgłosił się klient. A jak zgłosił się pierwszy raz i podał do tego lipne dane? Myśle że takie oszustwa robią ludzie mający minimum oleju w głowie.
Z artykułu wynika że zgłosił się klient. A jak zgłosił się pierwszy raz i podał do tego lipne dane? Myśle że takie oszustwa robią ludzie mający minimum oleju w głowie. rozwiń
Avatar
bart / 28 listopada 2016 o 14:15
"Oferujący "super okazję" mężczyzna wszedł do sklepu by sfinalizować transakcję. Twierdził, że musi tego dokonać bez obecności innych osób. Jak się później okazało, mężczyzna wykorzystał okazane mu zaufanie, żadnego towaru nie zakupił, a sklep opuścił tylnymi drzwiami." ... przejrzeć monitorng z tego sklepu i ustalić jakimi "tylnymi drzwiami" oszust opuścił ten sklep. W jakim sklepie klienci mogą wychodzić "tylnymi drzwiami" ?
Avatar
Gość / 29 listopada 2016 o 13:38
HAHA Jakie głupki!
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 21:45
Skąd tylu debili jest na świecie??
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 19:22
i dobrze.
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 19:15
GLUPICH NIE SIEJA GLUPI SIE SAMI RODZA
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 18:39
no supercebulaki k.....a supercebulaki!!!!
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 15:47
hii tak się dać orżnąć
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 15:25
Ale glupcy z was ha ha ha.dac sie wkrecic.
Avatar
Gość / 28 listopada 2016 o 14:59
Czarny piatek to czarny haha teraz nawet ziemniaków w promocji nie wezmą
Avatar
kaczafi / 28 listopada 2016 o 14:33
gość napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak można być tak głupim, żeby OBCEMU człowiekowi dać gotówkę do ręki? (Cała otoczka nie jest istotna).
Z artykułu wynika,że nie był taki obcy- wszak byl klientem hurtowni w której pracuje poszkodowana. Złapanie go będzie kwestią chwili nawet dla najwiekszego nepotka i łajzy w policji. A oszust głupi do potegi entej. Powinien brać przykład z polityków i itp. i " jak kraść to tylko miliony"
Z artykułu wynika że zgłosił się klient. A jak zgłosił się pierwszy raz i podał do tego lipne dane? Myśle że takie oszustwa robią ludzie mający minimum oleju w głowie.
Z artykułu wynika że zgłosił się klient. A jak zgłosił się pierwszy raz i podał do tego lipne dane? Myśle że takie oszustwa robią ludzie mający minimum oleju w głowie. rozwiń
Avatar
bart / 28 listopada 2016 o 14:15
"Oferujący "super okazję" mężczyzna wszedł do sklepu by sfinalizować transakcję. Twierdził, że musi tego dokonać bez obecności innych osób. Jak się później okazało, mężczyzna wykorzystał okazane mu zaufanie, żadnego towaru nie zakupił, a sklep opuścił tylnymi drzwiami." ... przejrzeć monitorng z tego sklepu i ustalić jakimi "tylnymi drzwiami" oszust opuścił ten sklep. W jakim sklepie klienci mogą wychodzić "tylnymi drzwiami" ?
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 0

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!