wtorek, 20 lutego 2018 r.

Zamość

Tomaszów Lubelski: 18-latek wpadł z psychotropami

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 kwietnia 2011, 15:19
Autor: (ak)

Policjanci zarekwirowali 2C-B popakowane w foliowe woreczki (Policja)
Policjanci zarekwirowali 2C-B popakowane w foliowe woreczki (Policja)

Wczoraj został zatrzymany, a dzisiaj usłyszy zarzut. 18-latek z Tomaszowa stanie przed sądem, bo policjanci znaleźli u niego substancje psychtropowe o nazwie 2C-B.

Do zatrzymania młodego mężczyzny doszło, bo policjanci kryminalni dostali cynk, że 18-latek może być w posiadaniu nielegalnych substancji.

Realizując swoje "operacyjne ustalenia" funkcjonariusze zatrzymali wczoraj w miejscowości Werechanie (gm. Rachanie) BMW, którym podróżował 18-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Wiedzieli, że ten człowiek może posiadać narkotyki. - Ustalenia policjantów okazały się trafne, młodzieniec w samochodzie w dwóch woreczkach posiadał łącznie ponad 38 gram białego proszku oraz 180 woreczków strunowych tzw. dilerek - poinformował nas w piątek po południu Ireneusz Stromidło, rzecznik tomaszowskiej policji.

Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to substancja psychotropowa o nazwie 2C-B. - Jej działanie opisuje się jako pośrednie między LSD a ekstazy - wyjaśnia Stromidło.

18-latek trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut.
Za nielegalne posiadanie niedozwolonych substancji psychotropowych grozi do 3 lat więzienia.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
S C H I Z O F R E N I K
lubelak
Zenek Smoleński .
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

S C H I Z O F R E N I K
S C H I Z O F R E N I K (9 kwietnia 2011 o 01:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ciekawie skopiowane .
Rozwiń
lubelak
lubelak (8 kwietnia 2011 o 22:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Działanie 2C-B opisuje się jako pośrednie między LSD i Ecstasy, ale to nie jest to samo, co kombinacja tych dwóch substancji. Efekty 2C-B są znacznie prostsze, mniej psychedeliczne i rozszerzające zmysły, niż LSD i grzybki, ale bardziej złożone i zindywidualizowane, niż efekty MDMA (ecstasy). 2C-B określa się czasami jako lekki psychedelik. Przeżycia pod 2C-B są bardziej wewnętrzne, nie są mistyczne, jak po LSD. Dominuje uczucie lekkości i spokoju.

Efekty 2C-B to halucynacje przy otwartych oczach (Open Eyes Visual - OEV), które zwykle określa się, jako przesuwanie się, poruszanie się, falowanie, "animacja" obrazu. Wszystko się postrzega jak z zewnątrz bańki mydlanej. Halucynacje przy zamkniętych oczach (Closed Eyes Visual - CEV) też są obecne i intensyfikują się wraz ze zwiększeniem dawki, ale są raczej spokojne, nie takie spektakularne, jak po LSD. Dużo osób mówi także o charakterystycznym "przesunięciu" kolorów, kiedy wokół przedmiotów postrzega się czerwoną lub zieloną aurę. Inna może też być gama widzialnych barw, tak jakbyśmy patrzyli na wszystko przez kolorowe okulary.

Ważnym składnikiem w 2C-B jest "podróżowanie" po własnym ciele. Wewnętrzny układ nerwowy staje się odczuwalny. Czuje się własne ciało od wewnątrz, przy pomocy 2C-B można czuć i diagnozować własne ciało i pracę układów wenętrznych.

Także podnosi się nastrój, chce się śmiać i czuje się potrzebę poruszania się, lekki efekt stymulujący. 2C-B jest znacznie mniej męczący jeżeli chodzi o "enegrię" niż MDMA, ale bardziej psychedeliczne. Niektórym preparat ułatwia komunikowanie się, innym trudniej staje się wyrazić własne myśli. Niektórzy użytkownicy stwierdzają rozluźnienie fizyczne i psychiczne, odpoczynek umysłu, niechęć do rozmyślania nad złożonymi problemami intelektualnymi.

2C-B jest bardziej "łatwy" niż MDMA czy LSD, ponadto można się nauczyć kierować jego efektami. Także w czasie jazdy zdarzają się szybkie i nagłe przejścia od stanu doznań bardzo głębokich do stanu prawie "trzeźwego" i z powrotem.

Niektórzy stwierdzają, że efekty 2C-B przypominaja czasami kombinacje emocji i seksualizmu, inni - mówią, że 2C-B jest bardzo nieseksualne. Alexander Shulgin pisze, że jeżeli naprawde efektywny afrodyzjak zostanie odkryty, to prawdopodobnie będzie chemicznie przypominał 2C-B.

Kilka osób stwierdziło problemy żołądkowe, lekkie nudności, nieprzyjemne wrażenie w układzie trawiennym. Zdarza się podwyższona produkcja śliny.

Także występują typowe dla innych psychedelików problemy ze skupieniem uwagi, koordynacją, koncentracją, prowadzeniem samochodu itp. Wraz ze wzrostem dawki rośnie możliwość doznania uczucia strachu i emocji negatywnych.
Rozwiń
Zenek Smoleński .
Zenek Smoleński . (8 kwietnia 2011 o 15:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Puśćcie chłopaka na wolność. On tylko przechowywał ulubione środki farmakologiczne pana Jarosława Kaczynskiego!
Aresztowanie uważam za perfidny i z góry zaplanowany zamach skierowany bezpośrednio w PiS!
Niedemokratyczne zabiegi Tuska i PO są znane na całym świecie i w Gruzji!!!!
Należy dać odpór tym chamskim zaczepkom mającym na celu zdegradowanie tak poważnej formacji politycznej do wschodniopolskiego zaścianka!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!