Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

18 września 2009 r.
10:36
Edytuj ten wpis

Tomaszów Lubelski: 20-latek ukrył marihuanę pod telewizorem

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 9 A A

Tomaszowscy "kryminalni” dostali cynk, że 20-latek może posiadać narkotyki. Wczoraj przeszukali jego mieszkanie i znaleźli to, czego szukali.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Ujawniono 2 porcje suszu roślinnego, jak się okazało marihuany – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik tomaszowskiej policji.

Mężczyzna ukrył narkotyki pod telewizorem w swoim pokoju. Znaleziona tam przez policjantów marihuana ważyła w sumie 3,77 grama.

20-letni Adrian K. trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zygfryd / 29 października 2009 o 20:14
brawo kolejny spektakularny sukces policji! tak trzymać! nie damy by holender pluł nam w twarz i dzieci nam holendrzył! popieramy i wspomagamy przemysł pszenno buraczany a nie jakiś konopny darz bór!
Avatar
1 / 19 września 2009 o 10:15
UKAMIENOWAĆ GO!!!

chory kraj...
Avatar
Gość / 19 września 2009 o 09:32
Szkoda chłopaka. Cała kariera zwalona przez kartotekę...
Avatar
Elka / 18 września 2009 o 21:51
gościu nie zrozumiałeś żartu, inteligencie
Avatar
>>>ja<<< / 18 września 2009 o 21:27
Elka napisał:
Ojej prawie 4 gramy! za to powinna być kara śmierci!!![/quote]

jak masz wolną rękę to P I E R D O L N I J się w swoja pusta główke !!!
kara śmierci powinna być dla pedofili i gwałcicieli, którzy robią większą krzywde!!!!!

[quote name='prawy' post='171833' date='18.09.2009, 18:46:33']Uf! nie bedzie juz wstrzykiwal dzieciom kompotu z tego swinstwa niebezpieczny narkoman!


hehehehe!!!!!!!!!!!!!! ŻAL mi ciebie cioto!!;D



w koło same społeczniaki, brak słów na takich ludzi!!!
PILNUJ SIEBIE, BĘDZIESZ W NIEBIE...
Pozdro ziomkom z więźnia z Białej i Chełma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hehehehe!!!!!!!!!!!!!! ŻAL mi ciebie cioto!!;D



w koło same społeczniaki, brak słów na takich ludzi!!!
PILNUJ SIEBIE, BĘDZIESZ W NIEBIE...
Pozdro ziomkom z więźnia z Białej i Chełma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
prawy / 18 września 2009 o 18:46
Uf! nie bedzie juz wstrzykiwal dzieciom kompotu z tego swinstwa niebezpieczny narkoman!
Avatar
Elka / 18 września 2009 o 16:39
Ojej prawie 4 gramy! za to powinna być kara śmierci!!!
Avatar
Squart / 18 września 2009 o 12:08
Ojej.... chłopak siedział sobie w domu przed telewizorkiem, nie robiąc nikomu nic złego... nawet na ulicę z tym nie wychodził... a tu mu wpadli do domu i 3 lata.... HEHE!!!

Brawo POLICJO! Pamiętacie jeszcze, że istnieją inne, groźniejsze narkotyki? Czy marihuana już całkiem wam oczy zasłoniła? Bo w sumie tak najłatwiej! A nie ludzi agresywnych po fecie... oni jeszcze krzywdę mogą zrobić... a szkoda ryzykować... skoro staty można łatwiej nabić .... ehhhh
Avatar
GiT / 18 września 2009 o 11:27
Tomaszowscy "kryminalni” dostali cynk -----JEB....KONFIDENTOW!!!!!!!!!!!!co daja cynki
Avatar
zygfryd / 29 października 2009 o 20:14
brawo kolejny spektakularny sukces policji! tak trzymać! nie damy by holender pluł nam w twarz i dzieci nam holendrzył! popieramy i wspomagamy przemysł pszenno buraczany a nie jakiś konopny darz bór!
Avatar
1 / 19 września 2009 o 10:15
UKAMIENOWAĆ GO!!!

chory kraj...
Avatar
Gość / 19 września 2009 o 09:32
Szkoda chłopaka. Cała kariera zwalona przez kartotekę...
Avatar
Elka / 18 września 2009 o 21:51
gościu nie zrozumiałeś żartu, inteligencie
Avatar
>>>ja<<< / 18 września 2009 o 21:27
Elka napisał:
Ojej prawie 4 gramy! za to powinna być kara śmierci!!![/quote]

jak masz wolną rękę to P I E R D O L N I J się w swoja pusta główke !!!
kara śmierci powinna być dla pedofili i gwałcicieli, którzy robią większą krzywde!!!!!

[quote name='prawy' post='171833' date='18.09.2009, 18:46:33']Uf! nie bedzie juz wstrzykiwal dzieciom kompotu z tego swinstwa niebezpieczny narkoman!


hehehehe!!!!!!!!!!!!!! ŻAL mi ciebie cioto!!;D



w koło same społeczniaki, brak słów na takich ludzi!!!
PILNUJ SIEBIE, BĘDZIESZ W NIEBIE...
Pozdro ziomkom z więźnia z Białej i Chełma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hehehehe!!!!!!!!!!!!!! ŻAL mi ciebie cioto!!;D



w koło same społeczniaki, brak słów na takich ludzi!!!
PILNUJ SIEBIE, BĘDZIESZ W NIEBIE...
Pozdro ziomkom z więźnia z Białej i Chełma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
prawy / 18 września 2009 o 18:46
Uf! nie bedzie juz wstrzykiwal dzieciom kompotu z tego swinstwa niebezpieczny narkoman!
Avatar
Elka / 18 września 2009 o 16:39
Ojej prawie 4 gramy! za to powinna być kara śmierci!!!
Avatar
Squart / 18 września 2009 o 12:08
Ojej.... chłopak siedział sobie w domu przed telewizorkiem, nie robiąc nikomu nic złego... nawet na ulicę z tym nie wychodził... a tu mu wpadli do domu i 3 lata.... HEHE!!!

Brawo POLICJO! Pamiętacie jeszcze, że istnieją inne, groźniejsze narkotyki? Czy marihuana już całkiem wam oczy zasłoniła? Bo w sumie tak najłatwiej! A nie ludzi agresywnych po fecie... oni jeszcze krzywdę mogą zrobić... a szkoda ryzykować... skoro staty można łatwiej nabić .... ehhhh
Avatar
GiT / 18 września 2009 o 11:27
Tomaszowscy "kryminalni” dostali cynk -----JEB....KONFIDENTOW!!!!!!!!!!!!co daja cynki
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 0 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 3

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 14 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 218 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!