Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

13 lutego 2009 r.
10:19
Edytuj ten wpis

Tomaszów Lubelski: Klient złapał złodzieja

Autor: Zdjęcie autora (AK)
0 12 A A

Pomocy! Łapcie złodzieja! - krzyczała zapłakana właścicielka sklepu chemicznego przy ul. Kościuszki w Tomaszowie Lubelskim. Z pomocą ruszył jej klient. Zatrzymał uciekającego bandytę, a później przekazał go w ręce policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 14. wtedy 36-letnia właścicielka sklepu stała za ladą sama. W pewnym momencie do środka wszedł młody mężczyzna i grożąc jej metalową rurką zażądał wydania pieniędzy. Przerażona sprzedawczyni nie stawiała oporu.

Potulnie wydała sprawcy 300 zł, a ten zabrał jej jeszcze telefon komórkowy i rzucił się do ucieczki. - Zapłakana kobieta wybiegła za nim wzywając pomocy - opowiada młodszy aspirant Ireneusz Stroidło, rzecznik tomaszowskiej policji.

Na wołanie poszkodowanej zareagował wchodzący akurat do sklepu klient.

- 53-letni mieszkaniec gminy Tomaszów natychmiast schwytał sprawcę, a później przekazał go nam - opowiada policjant.

27-latek z Bełżca został zatrzymany. Siedzi w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzut dokonania rozboju. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Policjanci są tymczasem bardzo wdzięczni dzielnemu 53-latkowi. - Taka obywatelska postawa zasługuje na najwyższy szacunek i serdeczne podziękowania. Oby było takich więcej - mówi w imieniu komendanta rzecznik tomaszowskiej KPP.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~kolega~ / 24 kwietnia 2009 o 22:16
oj piotrus co to sie z toba porobilo zmarniales mi! moze za jakies 12 lat znowu zagramy w pilke. ps. nie wezme ze soba telefonu zeby cie nie korcilo a te rurke trzeba bylo na zlom zawiesc lepiej bys na tym wyszedl
Avatar
PePe / 6 marca 2009 o 14:49
nie rozumiecie tego?? ja was kocham i dlatego ten napad zrobilem to dla was zebysmy juz nazawsze byli razem i spędzali ukojne chwile
Avatar
~gosc~ / 17 lutego 2009 o 19:08
no tak wielkie cwaniaki jak zwykle.ciekawe czy byscie mu to powiedziedzieli jakby stał przed wami.btw koles co podpisał sie za pepe-go najpierw doczytaj synku jaka jest roznica miedzy gejem a pedofilem i o kim wspominali a potem sie udzielaj
Avatar
jaaaa motorzysta / 17 lutego 2009 o 13:24
pepe ty teraz bedziesz w swoim zywocie chciales sie pier***ic teraz ciebie beda pier***ic i bedziesz lody robil za pojare a zeby ci kuurwa zemby hujem umyli
Avatar
PEPE / 15 lutego 2009 o 19:08
h** WAS TO BOLI ZE JESTEM;)))) PEDOFILEM. JEDNI MAJA DOWNA INNI SA PEDOFILAMI I TYLE. A KOT JEST MOJ I BEDE GO pier***IL CZY SIE KOMU PODOBA CZY NIE:DDDD
Avatar
twoj_kochany / 14 lutego 2009 o 17:33
pepe nie dosc ze jeses pedalek to jeszcze bandyta!!!! ja taki kozak z ciebie a do ludzi 10 lat mlodszych startujesz wstydz sie pedałku!!!!!!!
Avatar
pepe_to_ja / 14 lutego 2009 o 17:25
pepe usmiechnij sie troszke zawsze takim wesołym pedałkiem byles te pepe a to nie jest przypadkiem kolka bluza?
Avatar
~gosc~ / 14 lutego 2009 o 10:13
Pepe co cie Bóg opuscil 300 zł ci sie zachcialo i komorki kryminalista bandyta jak byś to przeczytał to pamietaj ze jestes pedalem :D:D:D
Avatar
mlody / 13 lutego 2009 o 23:36
pepe najpierw do kolka startowales za co ty nam kase oddasz masz nje***e do glowy
Avatar
Gość / 13 lutego 2009 o 22:42
pepe to ty?? cos ty taki ponury usmiechnabys sie do zdjecia:)

anonim
Avatar
~kolega~ / 24 kwietnia 2009 o 22:16
oj piotrus co to sie z toba porobilo zmarniales mi! moze za jakies 12 lat znowu zagramy w pilke. ps. nie wezme ze soba telefonu zeby cie nie korcilo a te rurke trzeba bylo na zlom zawiesc lepiej bys na tym wyszedl
Avatar
PePe / 6 marca 2009 o 14:49
nie rozumiecie tego?? ja was kocham i dlatego ten napad zrobilem to dla was zebysmy juz nazawsze byli razem i spędzali ukojne chwile
Avatar
~gosc~ / 17 lutego 2009 o 19:08
no tak wielkie cwaniaki jak zwykle.ciekawe czy byscie mu to powiedziedzieli jakby stał przed wami.btw koles co podpisał sie za pepe-go najpierw doczytaj synku jaka jest roznica miedzy gejem a pedofilem i o kim wspominali a potem sie udzielaj
Avatar
jaaaa motorzysta / 17 lutego 2009 o 13:24
pepe ty teraz bedziesz w swoim zywocie chciales sie pier***ic teraz ciebie beda pier***ic i bedziesz lody robil za pojare a zeby ci kuurwa zemby hujem umyli
Avatar
PEPE / 15 lutego 2009 o 19:08
h** WAS TO BOLI ZE JESTEM;)))) PEDOFILEM. JEDNI MAJA DOWNA INNI SA PEDOFILAMI I TYLE. A KOT JEST MOJ I BEDE GO pier***IL CZY SIE KOMU PODOBA CZY NIE:DDDD
Avatar
twoj_kochany / 14 lutego 2009 o 17:33
pepe nie dosc ze jeses pedalek to jeszcze bandyta!!!! ja taki kozak z ciebie a do ludzi 10 lat mlodszych startujesz wstydz sie pedałku!!!!!!!
Avatar
pepe_to_ja / 14 lutego 2009 o 17:25
pepe usmiechnij sie troszke zawsze takim wesołym pedałkiem byles te pepe a to nie jest przypadkiem kolka bluza?
Avatar
~gosc~ / 14 lutego 2009 o 10:13
Pepe co cie Bóg opuscil 300 zł ci sie zachcialo i komorki kryminalista bandyta jak byś to przeczytał to pamietaj ze jestes pedalem :D:D:D
Avatar
mlody / 13 lutego 2009 o 23:36
pepe najpierw do kolka startowales za co ty nam kase oddasz masz nje***e do glowy
Avatar
Gość / 13 lutego 2009 o 22:42
pepe to ty?? cos ty taki ponury usmiechnabys sie do zdjecia:)

anonim
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 19

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra