Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

19 grudnia 2011 r.
9:51
Edytuj ten wpis

Tomaszów Lubelski: Podejrzany o zabójstwo powiesił się w policyjnej izbie zatrzymań

Autor: Zdjęcie autora (ak)
0 12 A A
Mężczyzna powiesił się w policyjnej izbie zatrzymań (Karol Zienkiewicz / Archiwum)
Mężczyzna powiesił się w policyjnej izbie zatrzymań (Karol Zienkiewicz / Archiwum)

Mimo reanimacji, nie udało się uratować życia 50-letniego mieszkańca gminy Tarnawatka. Mężczyzna powiesił się w policyjnej izbie zatrzymań. Był podejrzany o zabójstwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Śledztwo w tej sprawie wszczęła już zamojska prokuratura.

– Zbierane są dowody, przesłuchiwani świadkowie, wyjaśniane wszystkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – mówi Romuald Sitarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Śledczy chcą wyjaśnić przede wszystkim, czy policjanci, którzy w niedzielne popołudnie mieli nadzór nad osadzonym, dopełnili wszystkich swoich obowiązków. – Funkcjonariusze już złożyli wyjaśnienia. Ich treści nie możemy jednak na tym etapie ujawniać – ucina Sitarz.

50-letni Krzysztof Ł. trafił do aresztu Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim w piątek wieczorem. Został zatrzymany po tym, jak w miejscowości Tarnawatka Tartak, podczas szamotaniny przed miejscowym sklepem ranił nożem swojego znajomego, 61-letniego Eugeniusza Ł.

– Poszkodowany otrzymał dwa ciosy w brzuch. Został przewieziony do szpitala w Tomaszowie – relacjonuje prokurator Sitarz.

Lekarze walczyli o życie ofiary nożownika, a sprawca został zatrzymany. Był pijany. Miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W nocy z piątku na sobotę, w wyniku odniesionych ran 61-latek zmarł w tomaszowskim szpitalu. – W tej sytuacji prokurator z Tomaszowa Lubelskiego w niedzielę przedstawił zatrzymanemu zarzut dokonania zabójstwa. Skierował też do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie – dodaje rzecznik zamojskiej prokuratury.

Do posiedzenia nie doszło. Krzysztof Ł. postanowił rozstać się z życiem. Powiesił się na troczku wyciągniętym ze spodni dresowych, w które był ubrany. Pętlę przymocował do kratki w oknie pomieszczenia, w którym się znajdował.

Izba zatrzymań w tomaszowskiej KPP jest monitorowana. Kiedy policjanci nadzorujący osadzonego spostrzegli, co się stało, próbowali ratować samobójcę.

– Niestety, reanimacja podjęta przez nich, a później kontynuowana przez pogotowie nie przyniosła rezultatów – mówi Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 19 grudnia 2011 o 22:17
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]

popieram Antypasożyta. Wszak to PiS jest przecież za karą śmierci - ten sam PiS, co nie popiera eutanazji i aborcji (swoją droga czyżby zwolennicy i politycy PiS mieli rozdwojenie jaźni??)
a sądząc po twoim wpisie chyba lubisz PiS
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]

popieram Antypasożyta. Wsza... rozwiń
Avatar
jaś / 19 grudnia 2011 o 21:32
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu podobnych tragedii.
[/quote]
A zaniepokojony obywatel nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo stracił wzrok od wycinania gazet na anonimy. Tatko siedzieli czy też obywatel osobiście na wikcie państwowym zimował?
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu... rozwiń
Avatar
Antypasożyt / 19 grudnia 2011 o 18:29
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]
Zwierzęta to Cię zrobiły a ktoś przygarnął dał imię i nazwał człowiekiem a ty kana...io żyjesz w tym przekonaniu, ale czy jesteś podobny do człowieka sam zadaj sobie to pytanie skoro bronisz morderców, gdyby ktoś zamordował kogoś z twojej rodziny kogoś najbliższego zapewne pokochał byś mordercę bo w świecie zwierząt kocha się najsilniejszego przywódcę stada!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]
Zwierzęta to Cię zrobiły a ktoś pr... rozwiń
Avatar
VAREA / 19 grudnia 2011 o 16:45
[quote name='Gość' timestamp='1324306553' post='572699']
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
[/quote]


no, chyba, ze to inni na niego zapieprzaja.

w sumie nie musi sie martwic tym przypadkiem bo i tak jest kogo zywic w kryminalach.
[quote name='Gość' timestamp='1324306553' post='572699']
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
[/quote]


no, chyba, ze to inni na niego zapieprzaja.

w sumie nie musi sie martwic tym przypadkiem bo i tak jest kogo zywic w kryminalach. rozwiń
Avatar
piotr / 19 grudnia 2011 o 16:38
Popieram przedmowce niech inni oszczedza czasu i moich pieniedz,ja place takie podatki ze utrzymuje kilku urzednikow.Wiec darmozjadom i zwyrodnialcom mowie oszczedzcie podatki i sie odpalcie szkoda na was czasu.Jestem z wami
Avatar
Gość / 19 grudnia 2011 o 15:55
[quote name='Gość' timestamp='1324295534' post='572601']
Szkoda, że się powiesił.
Już miałem ochotę utrzymywać go przez 5 - 10 - 15 lat ze swoich podatków, gdy będzie garował za morderstwo.
[/quote]
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
Avatar
chlop / 19 grudnia 2011 o 13:41
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu podobnych tragedii.
[/quote]
bredzisz jak potłuczony,strażnik to nie przedszkolanka.
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2011 o 12:52
Szkoda, że się powiesił.
Już miałem ochotę utrzymywać go przez 5 - 10 - 15 lat ze swoich podatków, gdy będzie garował za morderstwo.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2011 o 12:35
[quote name='Antypasożyt' timestamp='1324291083' post='572561']
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!
[/quote]
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[quote name='Antypasożyt' timestamp='1324291083' post='572561']
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!
[/quote]
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podat... rozwiń
Avatar
Antypasożyt / 19 grudnia 2011 o 11:38
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!
Avatar
MARYJAN ARCYBISKUP / 19 grudnia 2011 o 22:17
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]

popieram Antypasożyta. Wszak to PiS jest przecież za karą śmierci - ten sam PiS, co nie popiera eutanazji i aborcji (swoją droga czyżby zwolennicy i politycy PiS mieli rozdwojenie jaźni??)
a sądząc po twoim wpisie chyba lubisz PiS
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]

popieram Antypasożyta. Wsza... rozwiń
Avatar
jaś / 19 grudnia 2011 o 21:32
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu podobnych tragedii.
[/quote]
A zaniepokojony obywatel nie potrafi czytać ze zrozumieniem, bo stracił wzrok od wycinania gazet na anonimy. Tatko siedzieli czy też obywatel osobiście na wikcie państwowym zimował?
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu... rozwiń
Avatar
Antypasożyt / 19 grudnia 2011 o 18:29
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]
Zwierzęta to Cię zrobiły a ktoś przygarnął dał imię i nazwał człowiekiem a ty kana...io żyjesz w tym przekonaniu, ale czy jesteś podobny do człowieka sam zadaj sobie to pytanie skoro bronisz morderców, gdyby ktoś zamordował kogoś z twojej rodziny kogoś najbliższego zapewne pokochał byś mordercę bo w świecie zwierząt kocha się najsilniejszego przywódcę stada!!!!
[quote name='Gość' timestamp='1324294534' post='572587']
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[/quote]
Zwierzęta to Cię zrobiły a ktoś pr... rozwiń
Avatar
VAREA / 19 grudnia 2011 o 16:45
[quote name='Gość' timestamp='1324306553' post='572699']
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
[/quote]


no, chyba, ze to inni na niego zapieprzaja.

w sumie nie musi sie martwic tym przypadkiem bo i tak jest kogo zywic w kryminalach.
[quote name='Gość' timestamp='1324306553' post='572699']
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
[/quote]


no, chyba, ze to inni na niego zapieprzaja.

w sumie nie musi sie martwic tym przypadkiem bo i tak jest kogo zywic w kryminalach. rozwiń
Avatar
piotr / 19 grudnia 2011 o 16:38
Popieram przedmowce niech inni oszczedza czasu i moich pieniedz,ja place takie podatki ze utrzymuje kilku urzednikow.Wiec darmozjadom i zwyrodnialcom mowie oszczedzcie podatki i sie odpalcie szkoda na was czasu.Jestem z wami
Avatar
Gość / 19 grudnia 2011 o 15:55
[quote name='Gość' timestamp='1324295534' post='572601']
Szkoda, że się powiesił.
Już miałem ochotę utrzymywać go przez 5 - 10 - 15 lat ze swoich podatków, gdy będzie garował za morderstwo.
[/quote]
A ty nie wypisuj na forum w godzinach pracy tylko zapier***aj na ten podatek baranie bo cie wyleją na zbity ryj
Avatar
chlop / 19 grudnia 2011 o 13:41
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu podobnych tragedii.
[/quote]
bredzisz jak potłuczony,strażnik to nie przedszkolanka.
[quote name='Zaniepokojony obywatel' timestamp='1324290703' post='572554']
Kolejna śmierć pod "ochroną" policji i straży więziennej. Od osądzenia, czy był świadomym mordercą jest Sąd. Od ochrony, żeby podejrzanemu coś złego się nie stało jest straż więzienna. Za co ta straz, bierze pieniadze, skoro nie potrafi upilnować wzburzonego w stresie człowieka! Podobne historie, zdarzały się na izbie wytrzeźwień w Białej Podlaskiej. Aż, tą izbę zlikwidowano, a ekipę tam zatrudnioną zwolniono. M.in. z powodu... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2011 o 12:52
Szkoda, że się powiesił.
Już miałem ochotę utrzymywać go przez 5 - 10 - 15 lat ze swoich podatków, gdy będzie garował za morderstwo.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2011 o 12:35
[quote name='Antypasożyt' timestamp='1324291083' post='572561']
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!
[/quote]
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podatkowego i złożył wniosek o ulgę podatkową gdyż nie zasługujesz na miano człowieka a pracodawcy przekazał prośbę o płacę w puszkach kitiket lub bedigree
[quote name='Antypasożyt' timestamp='1324291083' post='572561']
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!
[/quote]
Ja jestem uczciwym obywatelem i wstydzę się tego że muszę żyć w kraju w którym są takie zwierzęta jak ty. Nie wiem po co w ogóle płacisz podatki i kto od ciebie ich pobiera skoro zwierzęta nie są opodatkowane. Polecam ci abyś się zgłosił do urzędu podat... rozwiń
Avatar
Antypasożyt / 19 grudnia 2011 o 11:38
WSZYSCY PRZESTĘPCY BIERZCIE PRZYKŁAD Z BOHATERA ARTYKUŁU TO JEST DLA WAS POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA, OSZCZĘDŹCIE WYDATKÓW UCZCIWYM OBYWATELOM NA UTRZYMYWANIE WAS W WIĘZIENIU!