Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

15 lipca 2014 r.
21:00
Edytuj ten wpis

Trzej mężczyźni oskarżeni o współżycie z gimnazjalistką. Ruszył proces

Autor: Zdjęcie autora (bar)
1 8 A A

Czternastoletnia mieszkanka powiatu zamojskiego była zgwałcona i molestowana. Uprawiała też z własnej woli seks z dorosłymi mężczyznami. Jeden z podejrzanych popełnił samobójstwo. Pozostali za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. W II Wydziale Karnym Sądu Okręgowego w Zamościu właśnie rozpoczął się ich proces.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podejrzani o obcowanie z nieletnią to kawalerowie w wieku od 24 do 59 lat. - Skierowaliśmy do sądu akt oskarżenia w tej sprawie i od tego momentu nie wolno mi się wypowiadać na ten temat - powiedziała Ewa Łoza, sędzia rejonowa w Zamościu. Wczoraj niewiele więcej miał do powiedzenia sędzia Zdzisław Łukasiewicz, przewodniczący II Wydziału Karnego wyjaśniając, że o akta tej sprawy wystąpił rzecznik praw dziecka.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że gimnazjalistka zaczęła opuszczać lekcje i rodzinny dom. Kiedy jej matka zaalarmowała policjantów, ci szybko ustalili, że znajduje się u 42-letniego Adama B. On sam przyznał się, że od pewnego czasu regularnie współżył ze swoim "gościem”.

Za obcowanie płciowe z nieletnią Adam B. został zatrzymany. Z czasem wyszło na jaw, że zanim zaczął regularnie współżyć z gimnazjalistką, najpierw ją zgwałcił. Dziewczyna nikomu się nie poskarżyła, natomiast już po dwóch dniach dobrowolnie wróciła do Adama B. Niedługo po jego aresztowaniu zadała się z 24-letnim Mateuszem K. Przesłuchiwana w charakterze świadka przyznała się też, że przed rokiem miał ją obmacywać 59-letni Alfred G., od którego razem z koleżanką chciała pożyczyć pieniądze.

Alfred G. i Mateusz K. przyznali się do winy. Adam B. nie. Utrzymuje, że do niczego 14-latki nie zmuszał. Za obcowanie z nieletnią cała trójka musi się liczyć z karą od dwóch do 12 lat więzienia. W przypadku Adama B., jeśli sąd udowodni mu dokonanie gwałtu kara będzie jeszcze bardziej dotkliwa.
Czytaj więcej o:

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hjgs79 / 19 lutego 2016 o 21:29

Prawo jest rygorystyczne i to bardzo dobrze. Z drugiej zaś strony, czy mamy zawsze prosić o dokument tożsamości? Nieraz można się oszukać, a konsekwencje bardzo przykre! Za czasów mojej młodości dziewczęta nie były tak rozwinięte. Obecnie trudno jest określić wiek. A może wszyscy zamieszani w ten "drobny" incydent doskonale zdawali sobie sprawę, że jest nadal i wciąż dzieckiem ...?

14 lat to nawet po głosie można odróżnić od osoby dorosłej jeśli po wyglądzie nie 

14 lat to nawet po głosie można odróżnić od osoby dorosłej jeśli po wyglądzie nie 

rozwiń
Avatar
QEWR33333 / 16 lipca 2014 o 10:45

W takim wieku już się puszcza i to pewnie za kasę, a głupi co niektórzy faceci nie widzą, że jest nie pełnoletnia. Potem tłumaczenie, że gwałt był.

TY JESTEŚ GŁUPI JAK PISZESZ TAKIE BREDNIE!

Avatar
SEKRRR74 / 16 lipca 2014 o 10:43

ROZBUDZENI SEKSUALNIE GIMANAZJALIŚCI,CZEGO SIĘ NIE DZIWIĘ,ZAMIAST W SZKOLE DOSTAĆ NORMALNĄ WIEDZĘ O SWEJ SEKSUALNOŚCI, NEBEZPIECZEŃSTWIE PRZYGODNEGO SESKU ITP, DOSTAJĄ POŁAJANKI OD KLECHY I SĄ KARANI JAK BADYCI!!TO MA MIEJSCE W POLSCE, PO....KRAJU KATO TALIBÓW I GŁUPICH DOROSŁYCH!!

Avatar
xyz / 16 lipca 2014 o 09:41
Jak można qurwe zgwałcić przecież sama tego chciała a sąd na siłe chce ją uszczęśliwić
Avatar
skomplikowana sprawa ... / 16 lipca 2014 o 09:12

Prawo jest rygorystyczne i to bardzo dobrze. Z drugiej zaś strony, czy mamy zawsze prosić o dokument tożsamości? Nieraz można się oszukać, a konsekwencje bardzo przykre! Za czasów mojej młodości dziewczęta nie były tak rozwinięte. Obecnie trudno jest określić wiek. A może wszyscy zamieszani w ten "drobny" incydent doskonale zdawali sobie sprawę, że jest nadal i wciąż dzieckiem ...?

Avatar
epic / 16 lipca 2014 o 06:10

"Za obcowanie płciowe z nieletnią Adam B. został zatrzymany. Z czasem wyszło na jaw, że zanim zaczął regularnie współżyć z gimnazjalistką, najpierw ją zgwałcił. Dziewczyna nikomu się nie poskarżyła, natomiast już po dwóch dniach dobrowolnie wróciła do Adama B."

--- A jednak (w tym przypadku) trzeba przyznać,że zdaje się iż Korwin miał rację, że zacytuję:

"Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne."

No bo skoro potem wróciła by juz z własnej woli powtórzyć ekscesy.... Noiech mi ktoś powie, że jest inaczej.

"Za obcowanie płciowe z nieletnią Adam B. został zatrzymany. Z czasem wyszło na jaw, że zanim zaczął regularnie współżyć z gimnazjalistką, najpierw ją zgwałcił. Dziewczyna nikomu się nie poskarżyła, natomiast już po dwóch dniach dobrowolnie wróciła do Adama B."

--- A jednak (w tym przypadku) trzeba przyznać,że zdaje się iż Korwin miał rację, że zacytuję:

"Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne."

No bo skoro potem wróciła by juz z w... rozwiń

Avatar
józef (58l.) / 15 lipca 2014 o 22:56

wyglądała na jakieś 17 lat miała na czym siedzieć i czym oddychać. Fajna była tylko trocę luźna.

Avatar
arson / 15 lipca 2014 o 21:42

W takim wieku już się puszcza i to pewnie za kasę, a głupi co niektórzy faceci nie widzą, że jest nie pełnoletnia. Potem tłumaczenie, że gwałt był.

Avatar
hjgs79 / 19 lutego 2016 o 21:29

Prawo jest rygorystyczne i to bardzo dobrze. Z drugiej zaś strony, czy mamy zawsze prosić o dokument tożsamości? Nieraz można się oszukać, a konsekwencje bardzo przykre! Za czasów mojej młodości dziewczęta nie były tak rozwinięte. Obecnie trudno jest określić wiek. A może wszyscy zamieszani w ten "drobny" incydent doskonale zdawali sobie sprawę, że jest nadal i wciąż dzieckiem ...?

14 lat to nawet po głosie można odróżnić od osoby dorosłej jeśli po wyglądzie nie 

14 lat to nawet po głosie można odróżnić od osoby dorosłej jeśli po wyglądzie nie 

rozwiń
Avatar
QEWR33333 / 16 lipca 2014 o 10:45

W takim wieku już się puszcza i to pewnie za kasę, a głupi co niektórzy faceci nie widzą, że jest nie pełnoletnia. Potem tłumaczenie, że gwałt był.

TY JESTEŚ GŁUPI JAK PISZESZ TAKIE BREDNIE!

Avatar
SEKRRR74 / 16 lipca 2014 o 10:43

ROZBUDZENI SEKSUALNIE GIMANAZJALIŚCI,CZEGO SIĘ NIE DZIWIĘ,ZAMIAST W SZKOLE DOSTAĆ NORMALNĄ WIEDZĘ O SWEJ SEKSUALNOŚCI, NEBEZPIECZEŃSTWIE PRZYGODNEGO SESKU ITP, DOSTAJĄ POŁAJANKI OD KLECHY I SĄ KARANI JAK BADYCI!!TO MA MIEJSCE W POLSCE, PO....KRAJU KATO TALIBÓW I GŁUPICH DOROSŁYCH!!

Avatar
xyz / 16 lipca 2014 o 09:41
Jak można qurwe zgwałcić przecież sama tego chciała a sąd na siłe chce ją uszczęśliwić
Avatar
skomplikowana sprawa ... / 16 lipca 2014 o 09:12

Prawo jest rygorystyczne i to bardzo dobrze. Z drugiej zaś strony, czy mamy zawsze prosić o dokument tożsamości? Nieraz można się oszukać, a konsekwencje bardzo przykre! Za czasów mojej młodości dziewczęta nie były tak rozwinięte. Obecnie trudno jest określić wiek. A może wszyscy zamieszani w ten "drobny" incydent doskonale zdawali sobie sprawę, że jest nadal i wciąż dzieckiem ...?

Avatar
epic / 16 lipca 2014 o 06:10

"Za obcowanie płciowe z nieletnią Adam B. został zatrzymany. Z czasem wyszło na jaw, że zanim zaczął regularnie współżyć z gimnazjalistką, najpierw ją zgwałcił. Dziewczyna nikomu się nie poskarżyła, natomiast już po dwóch dniach dobrowolnie wróciła do Adama B."

--- A jednak (w tym przypadku) trzeba przyznać,że zdaje się iż Korwin miał rację, że zacytuję:

"Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne."

No bo skoro potem wróciła by juz z własnej woli powtórzyć ekscesy.... Noiech mi ktoś powie, że jest inaczej.

"Za obcowanie płciowe z nieletnią Adam B. został zatrzymany. Z czasem wyszło na jaw, że zanim zaczął regularnie współżyć z gimnazjalistką, najpierw ją zgwałcił. Dziewczyna nikomu się nie poskarżyła, natomiast już po dwóch dniach dobrowolnie wróciła do Adama B."

--- A jednak (w tym przypadku) trzeba przyznać,że zdaje się iż Korwin miał rację, że zacytuję:

"Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne."

No bo skoro potem wróciła by juz z w... rozwiń

Avatar
józef (58l.) / 15 lipca 2014 o 22:56

wyglądała na jakieś 17 lat miała na czym siedzieć i czym oddychać. Fajna była tylko trocę luźna.

Avatar
arson / 15 lipca 2014 o 21:42

W takim wieku już się puszcza i to pewnie za kasę, a głupi co niektórzy faceci nie widzą, że jest nie pełnoletnia. Potem tłumaczenie, że gwałt był.

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach 0 0

Od niedzieli puławska policja otrzymała już 9 zgłoszeń od właścicieli samochodów, których opony zostały przecięte ostrym narzędziem. Najwięcej przypadków zanotowano przy ul. 6 Sierpnia i Kołłątaja.

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz]

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz] 0 0

Nowy kalendarz roku szkolnego 2018/2019 r. opublikowało Ministerstwo Edukacji Narodowej

Lubelskie – smakuj biznes

Lubelskie – smakuj biznes 0

Jeśli dopisuje Ci przedsiębiorczy apetyt i jesteś głodny kolejnych sukcesów, mamy dla Ciebie 3 apetyczne kąski, które komponują się w pełnowartościowy posiłek dla Twojej działalności.

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim!

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim! 0 0

W czwartek wraz z papierowym wydaniem naszej gazety, można otrzymać darmowy dodatek podsumowujący XXII edycję "Złotej Setki", czyli Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt 0 0

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Artyleryjskiej i Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie
galeria
film

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie 0 2

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - wtorek, 19 czerwca. O godzinie 17 nasi piłkarze po dwunastu latach wracają na piłkarski Mundial, na stadionie Spartaka w Moskwie zmierzą się z Senegalem.

Kibicu, jedź do strefy autobusem

Kibicu, jedź do strefy autobusem 0 0

Specjalna linia autobusowa dowiezie dzisiaj kibiców przed wielki ekran przy Arenie Lublin, gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polski z Senegalem.

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 2

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 1

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 4

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 33

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 22 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 4

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!