niedziela, 18 lutego 2018 r.

Zamość

W Zamościu bez drugiej tury. A w Zwierzyńcu i w Tarnogrodzie mają po jednym kandydacie

  Edytuj ten wpis

Marcin Zamoyski zmierzy się 21 listopada ze Sławomirem Zawiślakiem. Więc drugiej tury nie będzie. Jeszcze ciekawiej jest wygląda sytuacja w Zwierzyńcu, Komarowie-Osadzie, Aleksandrowie, Tarnogrodzie i Tyszowcach. Tam mają po jednym kandydacie.

Termin zgłaszania kandydatów na prezydentów miast, burmistrzów i wójtów minął w środę o północy.

Do fotela prezydenta Zamościa przymierzają się dwaj panowie na "Z”, czyli Zamoyski i Zawiślak. Ten pierwszy startuje ze swojego komitetu, ma poparcie PSL i PO, prawdopodobnie poprze go również SLD.

Hasło wyborcze KWW Marcina Zamoyskiego to "Spełnione obietnice – wspólna przyszłość”.

Czy uda się mu pokonać posła Zawiślaka? Wszystko rozstrzygnie się 21 listopada.

Brak drugiej tury przyniesie oszczędności. – Dokładnie chodzi o 57 109 zł, bo tyle zarezerwowało na drugą turę Krajowe Biuro Wyborcze – powiedziała nam Anna Chrzan, dyrektor delegatury KBW w Zamościu.

Podobnie będzie w kilku innych gminach.

Pełna lista kandydatów na wójtów i burmistrzów Zamojszczyzny na MM Zamość: Kto kandyduje w regionie. Pełna lista
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
jan
Mirek
Gość
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

jan
jan (10 listopada 2010 o 19:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A czy Pan Zawiślak wie,że być posłem i nie odpowiadać za nic i tylko posłusznie podnosić rączkę nad uchwalanymi ustawami,być bez własnego zdania i na polecenie swego klubu wykonywać co klub nakaże - TO JEST CAŁKOWICIE CO INNEGO ANIŻELI ODPOWIADAĆ ZA WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W 60 TYSIĘCZNYM MIEŚCIE???????????????????? Jeśli Pan Zawiślak tak chce prezydentury to niech udowodni co i czym się wykazał na Wiejskiej? Czy zgłosił np. do laski marszałkowskiej swój osobisty protest przeciwko poczynaniom ministra Sawickiego, który "nie zdążył " na czas i nie złożył do Brukseli wniosku o dotacje dla producentów tytoniu? Był posłem i miał prawo zgłosić wniosek w imieniu tysięcy swoich wyborców, miał prawo z trybuny sejmowej wnioskować nie o odwołanie tegoż Pana ale o jego ukaranie. Czy zrobił to ???
Nie !!! Był i jest posłusznym wykonawcą swego klubu, był zdyscyplinowany. Jeśli uczynił to a ja tego nie zauważyłem w mediach - to bardzo przepraszam.
Rozwiń
Mirek
Mirek (10 listopada 2010 o 11:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tak, bardzo dobre spostrzeżenie: Pan Zamoyski jest zmęczony, bo ciężko pracuje na rzecz miasta. Pan Zawiślak z wyższym wykształceniem jest świeżutki, bo się zajmuje kreowaniem własnego wizerunku. A Pan Zamoyski nie skończył studiów egzaminem magisterskim, bo miał większą wiedzę od wszystkich profesorów i był w tamtych czasach z racji pochodzenia persona non grata nawet na KULu...
Rozwiń
Gość
Gość (30 października 2010 o 20:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Marek ja też stawiam na Zawiślaka.
Rozwiń
marek
marek (29 października 2010 o 23:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak można zauważyć na zdjęciu prez. M. Zamoyski jest zmęczony, znużony. Stery rządów powienien przejąć ktoś nowy, poseł Zawiślak. A poza tym nie zagłosuję na kogoś, kto ma średnie wykształcenie, mimo że pochodzi z rodziny o koligacjach szlacheckich. Szlachectwo zobowiązuje. Potomkowie M. Zamoyskiego to ludzie wykształceni (niezależnie od tego, co faktycznie potrafili i dali Polsce.
Stawiam na Zawiślaka.
Rozwiń
Ania
Ania (28 października 2010 o 20:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wybory na wójtów, burmistrzów i prezydentów swoją drogą, ale nie ma wśród kandydatów na te stanowiska młodych ludzi. Za to mamy szansę głosować na młodych do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zapraszam do zapoznania się z moim kandydatem - Sebastianem Jabłońskim. On startuje z 4 miejsca na liście nr. 11

Link na jego stronę:

http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!