wtorek, 20 marca 2018 r.

Zamość

Wymalowali świat swoich marzeń

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 maja 2010, 13:33
Autor: (lew)

Udział w nim wzięły 362 osoby w wieku od 9 do 30 lat z 70 ośrodków z Polski i Ukrainy, nadsyłając 1144 prace plastyczne. W Zamojskim Domu Kultury rozstrzygnięto XX Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Świat moich marzeń”.

Komisja konkursowa złożona z artystów plastyków i pedagogów przyznała 20 nagród I stopnia, którymi był udział w tygodniowym plenerze plastycznym w Krasnobrodzie.

Uczestniczyli w nim: Bogumiła Łopatka (Pracownia Plastyczna przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Głuchowie), Jarek Chlebicki (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kaczynie), Marcin Chrobok (Warsztat Terapii Zajęciowej "Unikat” w Katowicach).

A także Karolina Kałwak, Tomasz Wach i Sylwia Żurowska (Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach), Kamil Wielogórka (SOSW w Kole), Agnieszka Pietrzyk i Monika Szwałek (SOSW dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie), Taras Harmider (Szkoła Artystyczna w Łucku).

Na plener pojechali również: Marta Karaś i Katarzyna Wołowiec (Zespół Szkół Specjalnych im. J. Korczaka w Mielcu), Daniel Bryła, Anna Jęczkowska i Józef Orzeszek (SOSW w Skierniewicach), Kamil Dulewicz (Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu), Mirosław Nadobnik (Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie), Dominik Grabczuk (WTZ w Oszczowie), Bartosz Paczos i Rafał Rokosz (WTZ Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem” w Zamościu).

Nagrody II stopnia otrzymało 21 osób, a 56 wyróżnienia.

Organizatorem konkursu pod patronatem prezydenta Zamościa byli ZDK, Urząd Miasta Zamość oraz PGE Dystrybucja Zamość.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!