Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

15 grudnia 2012 r.
10:28
Edytuj ten wpis

Wypadek na K-74 w miejscowości Zawada. Zginął kierowca BMW

Autor: Zdjęcie autora er
0 30 A A
 (Policja)
(Policja)

W miejscowości Zawada w powiecie zamojskim BMW uderzyło w drzewo. Kierowca zginął na miejscu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 74 około godziny 9.30. Auto wyprzedzało kilka pojazdów.

- Kierowca osobowego BMW zjechał na pobocze i uderzył w drzewo - informuje Janusz Wójtowicz z KWP w Lublinie. - 54-letni kierowca zginął na miejscu.

Ruch odbywał się wahadłowo. Policja informuje, że droga została odblokowana.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 o 20:51
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna moja znajoma, którą niektórzy nazywają księżna powiedziała, że pan Andrzej mieszkał w Szczebrzeszynie. Może tamtego dnia śpieszył się do swoich klientów, którzy czekali na niego, żeby pogawędzić... Wieczny odpoczynek... i wyrazy współczucia dla rodziny.
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna... rozwiń
Avatar
anonim / 18 grudnia 2012 o 20:50
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny:(
Avatar
Domniemanyszpionsoviecki / 18 grudnia 2012 o 10:27
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 o 09:27
[quote name='ona' timestamp='1355783789' post='710789']
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
[/quote]
Czy to ten niesamowicie sympatyczny pan, który miał punkt naprawy zegarków na I-szym piętrze? Miał tyle rzeczy do opowiedzenia swoim klientom, niezwykle kontaktowy i życzliwy. Kilka razy naprawiałam zegarki u niego. Och, jaka szkoda.
Avatar
Karolina / 18 grudnia 2012 o 09:20
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciałam przekazać ogromne wyrazy współczucia dla rodziny. Zdaję sobie sprawę że nic w takiej chwili nie jest wstanie zagłuszyć myśli o tym 'dlaczego?', ale takie jest życie... bardzo kruche i czasami za bardzo smutne... pamietajcie wszyscy o tym jakim był człowiekiem bo ja dobrze wiem jak go zapamiętać.
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciał... rozwiń
Avatar
ona / 17 grudnia 2012 o 23:36
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
GOŚĆ / 16 grudnia 2012 o 19:19
Ludzie jesteście poje***i ! jak można takie rzeczy pisać ! a żeby kiedyś wam sie takie nieszczęście nie przytrafiło zobaczycie jak będziecie cierpieć ! Wyrazy głębokiego współczucia.
Avatar
Bobo / 16 grudnia 2012 o 16:27
Lucynko J*bnij się w główkę
Avatar
Elka / 16 grudnia 2012 o 09:46
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochodami. No, bo : dziadkowie, stare ramole, niedojdy, zawalidrogi... Ale co cię tak wkurza? Jeśli jedzie prawym pasem, to daje szansę takim młodzieńcom jak ty, żebyś sobie śmignął lewakiem i jechał dalej do celu. Ale to już twój wybór - czy wyprzedzisz takiego jednego zawalidrogę, czy pięciu sunących prawym pasem, bo ci się śpieszy jak cholera , więc walisz do przodu, a potem na najbliższej krzyżówce te stare ramole, zawalidrogi i tak cię dogonią. A kto najwięcej powoduje wypadków? Takie bystrzaki jak ty - młode, wysportowane mięśniaki, wymijające kilka pojazdów na raz, żeby zderzyć się czołowo, albo walnąć w drzewo. Ofiara wczorajszego nieszczęśliwego wypadku - kierowca może nie wziął pod uwagę warunków atmosferycznych, może stracił panowanie nad kierownicą, cóż, stało się. To jest przestroga dla wszystkich. I młodych, jak ty, Ares i starszych.
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochod... rozwiń
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 o 23:14
Zastanówicie się co wy ku*** piszecie ! Jaki ból sprawiają wasze komentarze rodzinie która w tym momencie tak cierpi. A wiem, co mówie! Jeden mądrzejszy od drugiego a zastanów się pacanie jak ty byś cierpiał po utracie ojca, matki ! Pomyśl co przeżywają teraz jego najbliźsi ! Jaki to dla nich ogromny cios ! Znałam tego człowieka i był mi bardzo bliski więc uwierz że gdybym dorwała takiego gnoja jak ty w tym momencie to Bóg jeden wie co bym z tobą zrobiła!!
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 o 20:51
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna moja znajoma, którą niektórzy nazywają księżna powiedziała, że pan Andrzej mieszkał w Szczebrzeszynie. Może tamtego dnia śpieszył się do swoich klientów, którzy czekali na niego, żeby pogawędzić... Wieczny odpoczynek... i wyrazy współczucia dla rodziny.
[quote name='Domniemanyszpionsoviecki' timestamp='1355822854' post='710900']
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
[/quote]
Opowiadała mi pewna pani, która pracuje w dużym sklepie naprzeciwko mojego domu, a jest mieszkanką Zawady, że miał takiego pecha, bo uderzył w jedyne drzewo, które jeszcze na tamtej trasie zostało. Pozostałe zostały wcześniej wycięte. A jeszcze inna... rozwiń
Avatar
anonim / 18 grudnia 2012 o 20:50
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny:(
Avatar
Domniemanyszpionsoviecki / 18 grudnia 2012 o 10:27
Oprócz tego, że był znakomitym fachowcem i sympatycznym gawędziarzem, był też znanym w zamojskim środowisku amatorem brydża, tenisa i tenisa stołowego. Szkoda człowieka.
Avatar
olinka / 18 grudnia 2012 o 09:27
[quote name='ona' timestamp='1355783789' post='710789']
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
[/quote]
Czy to ten niesamowicie sympatyczny pan, który miał punkt naprawy zegarków na I-szym piętrze? Miał tyle rzeczy do opowiedzenia swoim klientom, niezwykle kontaktowy i życzliwy. Kilka razy naprawiałam zegarki u niego. Och, jaka szkoda.
Avatar
Karolina / 18 grudnia 2012 o 09:20
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciałam przekazać ogromne wyrazy współczucia dla rodziny. Zdaję sobie sprawę że nic w takiej chwili nie jest wstanie zagłuszyć myśli o tym 'dlaczego?', ale takie jest życie... bardzo kruche i czasami za bardzo smutne... pamietajcie wszyscy o tym jakim był człowiekiem bo ja dobrze wiem jak go zapamiętać.
Człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy. Sama jestem kierowcą i dobrze wiem jak czasami można podjąć nie właśniwą decyzję a sekundy decydują o tym jak to się skończy. Nikt nie jest idealny a nie można potępiać przez to człowieka który był cudowny. Kto chciaż raz w życiu rozmawiał z panem Andrzejem wie o czym mówię. Teraz najważniejsze co przeżywają bliscy! Ta śmierć dotknęła wielu ludzi nie tylko rodzinę ale również znajomych sąsiadów i tak jak ja ludzi którzy nie znali go jakoś rewelacyjnie ale zapamiętali na całe życie. Chciał... rozwiń
Avatar
ona / 17 grudnia 2012 o 23:36
Odszedl nasz zegarmistrz z Hetmana.Wyrazy współczucia dla rodziny.
Avatar
GOŚĆ / 16 grudnia 2012 o 19:19
Ludzie jesteście poje***i ! jak można takie rzeczy pisać ! a żeby kiedyś wam sie takie nieszczęście nie przytrafiło zobaczycie jak będziecie cierpieć ! Wyrazy głębokiego współczucia.
Avatar
Bobo / 16 grudnia 2012 o 16:27
Lucynko J*bnij się w główkę
Avatar
Elka / 16 grudnia 2012 o 09:46
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochodami. No, bo : dziadkowie, stare ramole, niedojdy, zawalidrogi... Ale co cię tak wkurza? Jeśli jedzie prawym pasem, to daje szansę takim młodzieńcom jak ty, żebyś sobie śmignął lewakiem i jechał dalej do celu. Ale to już twój wybór - czy wyprzedzisz takiego jednego zawalidrogę, czy pięciu sunących prawym pasem, bo ci się śpieszy jak cholera , więc walisz do przodu, a potem na najbliższej krzyżówce te stare ramole, zawalidrogi i tak cię dogonią. A kto najwięcej powoduje wypadków? Takie bystrzaki jak ty - młode, wysportowane mięśniaki, wymijające kilka pojazdów na raz, żeby zderzyć się czołowo, albo walnąć w drzewo. Ofiara wczorajszego nieszczęśliwego wypadku - kierowca może nie wziął pod uwagę warunków atmosferycznych, może stracił panowanie nad kierownicą, cóż, stało się. To jest przestroga dla wszystkich. I młodych, jak ty, Ares i starszych.
[quote name='Ares' timestamp='1355584704' post='709791']
"Jakiś szczyl" co ty babo wypisujesz większość wypadków jest właśnie przez takich dziadków którzy są mistrzami kierownicy bo prawko ma 40 lat, albo wlecze się 40 km/h na 70 i każdy kombinuje jak wyprzedzić takiego zawalidrogę, a wiadomo że na naszych drogach za łatwo się nie jeździ.
[/quote]
Noooo, tak, Ares - przeczytałam twój komentarz. Czyli twoim zdaniem, ludzie w wieku tego pana tragicznie zmarłego nie mają prawa jeździć samochod... rozwiń
Avatar
gość / 15 grudnia 2012 o 23:14
Zastanówicie się co wy ku*** piszecie ! Jaki ból sprawiają wasze komentarze rodzinie która w tym momencie tak cierpi. A wiem, co mówie! Jeden mądrzejszy od drugiego a zastanów się pacanie jak ty byś cierpiał po utracie ojca, matki ! Pomyśl co przeżywają teraz jego najbliźsi ! Jaki to dla nich ogromny cios ! Znałam tego człowieka i był mi bardzo bliski więc uwierz że gdybym dorwała takiego gnoja jak ty w tym momencie to Bóg jeden wie co bym z tobą zrobiła!!
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 25 2

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 5 25

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 2

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 26

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 10

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 29 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!