czwartek, 30 marca 2017 r.

Zamość

Wyścig po stypendium

Dodano: 28 sierpnia 2001, 15:05
Autor: (ak)

Dokładnie 55 tys. zł zostanie podzielone przez FLZB między 57 osób, które wygrają w konkursie stypendialnym funduszu. Prawo ubiegania się o to finansowe wsparcie edukacji przysługuje jednak wyłącznie mieszkańcom powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

W konkursowe szranki mogą stawać prymusi ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, a także ich absolwenci, uczący się w systemie dziennym na studiach licencjackich i dyplomowych oraz studenci funkcjonującego w Biłgoraju kolegium licencjackiego UMCS. Podobny konkurs ogłaszano też w latach poprzednich, ale wówczas do podziału przeznaczono kwotę na tyle małą, że stypendia przyznano zaledwie kilku osobom. Tym razem ich liczba wzrasta dziesięciokrotnie.

Wnioski od potencjalnych stypendystów, którzy powinni udokumentować swoją sytuację materialną, wybitne osiągnięcia w nauce, a także zaangażowanie w działalność pozanaukową będą przyjmowane w siedzibie FLZB (ul. Kościuszki 65 w Biłgoraju) do 15 października. Szczegółowe informacje można uzyskać na miejscu, bądź telefonując pod numer 686-24-92 i 606-925-977.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24