Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

7 lipca 2010 r.
10:52
Edytuj ten wpis

Wysokie: Za kierownicą usiadł najtrzeźwiejszy. I spowodował wypadek

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 6 A A

22-latka miała w organizmie 2 promile, jej rówieśnik – 2,52 promila, dlatego za kierownicą daewoo matiza usiadł najtrzeźwiejszy w tym gronie 19-latek, który miał "zaledwie” 1,62 promila alkoholu. Daleko nie zajechali: daewoo matiz wylądował w rowie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło we wtorek po godz. 22 w podzamojskim Wysokiem. Trójka młodych ludzi jechała w kierunku miejscowości Chyża. Na zakręcie 19-latek z gminy Zamość nie zapanował nad matizem. Samochód wjechał do przydrożnego rowu i dachował.

W wypadku ucierpieli pasażerowie: 22-letni mieszkaniec gminy Radecznica doznał urazu głowy, a jego 22-letnia koleżanka z gminy Zamość ma uraz nóg. Kierowca wyszedł z wypadku z urazem głowy.
Wszyscy byli pijani. Policjanci zatrzymali nastolatkowi prawo jazdy.

– Tylko w ciągu pierwszego półrocza nasi funkcjonariusze zatrzymali ponad 400 nietrzeźwych kierujących – mówi Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. – Apelujemy o trzeźwość za kierownicą!

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mało ważne / 15 lipca 2010 o 15:41
Ks. Janusz napisał:
Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.


O matko, kto to napisał!!!???
Żaden z chłopaków nie jest ministrantem, a co do wyborów to jest indywidualna sprawa każdego człowieka i wiem, ze nikomu nie mówili na kogo głosowali. Znam ich.
Co do wypadku... Każdy w swoim życiu popełnia błędy, dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało. Dzięki takim sytuacjom jak ta, czegoś w życiu się uczymy. Wiem, że żadne z nich już nigdy nie wsiądzie za kółko po alkoholu. Całe życie przecież uczymy się na błędach - cudzych i własnych.


O matko, kto to napisał!!!???
Żaden z chłopaków nie jest ministrantem, a co do wyborów to jest indywidualna sprawa każdego człowieka i wiem, ze nikomu nie mówili na kogo głosowali. Znam ich.
Co do wypadku... Każdy w swoim życiu popełnia błędy, dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało. Dzięki takim sytuacjom jak ta, czegoś w życiu się uczymy. Wiem, że żadne z nich już nigdy nie wsiądzie za kółko po alkoholu. Całe życie przecież uczymy się na błędach - cudzych i własnych. rozwiń
Avatar
tubiś / 7 lipca 2010 o 23:04
Hahaha dobre. Jakie znaczenie ma fakt że Ci ludzie co niedziela biegają do kościółka? Chyba ksiądz nie popiera takiego zachowania i nie głosi pozytywów picia alkoholu z ambony??? Bo mam dziwne wrażenie że księciunio stara się ich bronić pisząc te brednie...
Poza tym co może mówić o człowieku fakt, że głosował na któregoś z kandydatów na prezydenta? Nic. Bynajmniej nic odnośnie tego jakim ten wyborca jest człowiekiem.
Ludzie myślcie (zanim coś napiszecie) - to nie boli!
Avatar
~gość~ / 7 lipca 2010 o 22:39
Ks. Janusz napisał:
Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.


Ale PiSowcy są na tej lubelszczyźnie. Poza tym myślałam że kler nie powinien mieszać się do polityki. I skąd księciunio wie na kogo ta trójka głosowała??? Sam za nich krzyżyki stawiał? Poza tym porządne katolickie rodziny głosowały na Bronisława Komorowskiego. I jeszcze jedno - myślałam, że jest to artykuł poświęcony wypadkowi samochodowemu, a nie wymianie poglądów politycznych.


Ale PiSowcy są na tej lubelszczyźnie. Poza tym myślałam że kler nie powinien mieszać się do polityki. I skąd księciunio wie na kogo ta trójka głosowała??? Sam za nich krzyżyki stawiał? Poza tym porządne katolickie rodziny głosowały na Bronisława Komorowskiego. I jeszcze jedno - myślałam, że jest to artykuł poświęcony wypadkowi samochodowemu, a nie wymianie poglądów politycznych. rozwiń
Avatar
Ks. Janusz / 7 lipca 2010 o 13:52
Gość napisał:
bo to byli ludzie POpierajaci Bronka


Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.
Avatar
Gość / 7 lipca 2010 o 13:37
bo to byli ludzie POpierajaci Bronka
Avatar
mosquito / 7 lipca 2010 o 12:08
Bosche, co to się wyprawia !? Tacy młodzi, tacy młodzi ...
Avatar
mało ważne / 15 lipca 2010 o 15:41
Ks. Janusz napisał:
Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.


O matko, kto to napisał!!!???
Żaden z chłopaków nie jest ministrantem, a co do wyborów to jest indywidualna sprawa każdego człowieka i wiem, ze nikomu nie mówili na kogo głosowali. Znam ich.
Co do wypadku... Każdy w swoim życiu popełnia błędy, dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało. Dzięki takim sytuacjom jak ta, czegoś w życiu się uczymy. Wiem, że żadne z nich już nigdy nie wsiądzie za kółko po alkoholu. Całe życie przecież uczymy się na błędach - cudzych i własnych.


O matko, kto to napisał!!!???
Żaden z chłopaków nie jest ministrantem, a co do wyborów to jest indywidualna sprawa każdego człowieka i wiem, ze nikomu nie mówili na kogo głosowali. Znam ich.
Co do wypadku... Każdy w swoim życiu popełnia błędy, dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało. Dzięki takim sytuacjom jak ta, czegoś w życiu się uczymy. Wiem, że żadne z nich już nigdy nie wsiądzie za kółko po alkoholu. Całe życie przecież uczymy się na błędach - cudzych i własnych. rozwiń
Avatar
tubiś / 7 lipca 2010 o 23:04
Hahaha dobre. Jakie znaczenie ma fakt że Ci ludzie co niedziela biegają do kościółka? Chyba ksiądz nie popiera takiego zachowania i nie głosi pozytywów picia alkoholu z ambony??? Bo mam dziwne wrażenie że księciunio stara się ich bronić pisząc te brednie...
Poza tym co może mówić o człowieku fakt, że głosował na któregoś z kandydatów na prezydenta? Nic. Bynajmniej nic odnośnie tego jakim ten wyborca jest człowiekiem.
Ludzie myślcie (zanim coś napiszecie) - to nie boli!
Avatar
~gość~ / 7 lipca 2010 o 22:39
Ks. Janusz napisał:
Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.


Ale PiSowcy są na tej lubelszczyźnie. Poza tym myślałam że kler nie powinien mieszać się do polityki. I skąd księciunio wie na kogo ta trójka głosowała??? Sam za nich krzyżyki stawiał? Poza tym porządne katolickie rodziny głosowały na Bronisława Komorowskiego. I jeszcze jedno - myślałam, że jest to artykuł poświęcony wypadkowi samochodowemu, a nie wymianie poglądów politycznych.


Ale PiSowcy są na tej lubelszczyźnie. Poza tym myślałam że kler nie powinien mieszać się do polityki. I skąd księciunio wie na kogo ta trójka głosowała??? Sam za nich krzyżyki stawiał? Poza tym porządne katolickie rodziny głosowały na Bronisława Komorowskiego. I jeszcze jedno - myślałam, że jest to artykuł poświęcony wypadkowi samochodowemu, a nie wymianie poglądów politycznych. rozwiń
Avatar
Ks. Janusz / 7 lipca 2010 o 13:52
Gość napisał:
bo to byli ludzie POpierajaci Bronka


Jeden to ministrant, a ten drugi chłopak i dziewczyna co niedzielę chodzą do kościoła. Pochodzą z dobrych katolickich rodzin głosujących na Jarosława Kaczyńskiego.
Avatar
Gość / 7 lipca 2010 o 13:37
bo to byli ludzie POpierajaci Bronka
Avatar
mosquito / 7 lipca 2010 o 12:08
Bosche, co to się wyprawia !? Tacy młodzi, tacy młodzi ...

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!