Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

23 listopada 2014 r.
12:44
Edytuj ten wpis

Zabrali mu rower i chcieli żeby odkupił go za 500 zł

46 10 A A

Młodzi chłopcy zabrali rower 14-latkowi i kazali mu go "odkupić" za 500 zł. Chwilę później byli już w rękach policji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu, w okolicy przystanku autobusowego.

Do 14-letniego mieszkańca Zamościa podeszła grupa młodych chłopaków. W pewnym momencie zaatakowali nastolatka. Zagrozili pobiciem i zabrali nieletniemu rower i 50 zł.

Sprawcy zaproponowali pokrzywdzonemu możliwość „odkupienia” roweru. 14-latek miał przynieść sprawcom 500 zł. Chwilę po zdarzeniu nieletni poinformował o zdarzeniu rodziców oraz napotkany po drodze patrol policji. Mundurowi już kilkanaście minut później zatrzymali trzech 15-latków oraz 16-latka.

Odzyskali też rower o wartości 7 tys. zł.

Cała czwórka trafiła do Policyjnej Izby Dziecka. Ich sprawą zajmie się teraz Sąd ds. Rodziny i Nieletnich. Dwóch z zatrzymanych 15-latków wcześniej wchodziło już w konflikt z prawem. Byli notowani za groźby i rozbój.
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Daki / 2 grudnia 2014 o 06:33

Nikt nikomu nie broni polepszyć sobie stopy życiowej. Wziąść się do roboty.... ale lepiej się włóczyć całymi dniami i myśleć jak tu komuś coś ukraść. Każdy jest kowalem własnego losu.

Avatar
Bmx / 1 grudnia 2014 o 15:38
Bmx to nie jest tania sprawa,a jezeli hajs ciagnie od starszych i kupuje to juz jego sprawa jak on sie czuje jakie ma sumienie wykorzystywac tak... Ale mysle ze da mu cos do myslenia,bo kto go zna to wie jaki jest,ze niejeden chce gnojka udupic. Pozdro
Avatar
prawilniaki / 26 listopada 2014 o 22:16

dobre mordeczki :D

Avatar
Gąsior / 25 listopada 2014 o 12:49

Nie ma pracy,nie ma płacy nie ma nic a żyć trzeba.

Avatar
esterprzester / 25 listopada 2014 o 11:06

Jeżeli ktoś nie ma co robić z kasą, to może sonie kupić rower i za 50 tys. zł. Co to komu przeszkadza, nie rozumiem. To, że jest bananowce i ciągnie kasę od rodziców to też jego sprawa i jego rodziców.

Jeżeli ulica to wykorzystuje to nic się nie poradzi.

Avatar
Gruby z osiedla (MARUSZAK) / 24 listopada 2014 o 16:34

I chuj im w dupe jebanym bananowcom ,dobre chłopaki z Osiedla  nie maja kasy to posuwają sie do przestępstw a bogaci bananowcy nic nie robia gnoje tylko od rodziców kase ciągną

Avatar
wasz pan / 24 listopada 2014 o 06:33
To co kur. Nie może mieć roweru za 7tysiecy? To że wy tluczecie się składkami nie znaczy ze kogoś nie stać debile i nieuki
Avatar
Wujek zza miedzy / 23 listopada 2014 o 18:56

Nic się nikomu nie poje..ło, rower był za 7 tys. taki śmieszny składaczek..

W takich przypadkach powinno się oszczędzać pracy sądom i od razu patologicznym gnojom kule w łeb i do piachu.

Widziałem jak na Hrubieszowskiej sprawców jako pierwsza zatrzymała drogówka, w grupie na 14latka wszyscy odważni a w momencie zatrzymania tak się wszystko obesrało, że miśki radiowozy pewnie do dziś wietrzą...

Avatar
janusz / 23 listopada 2014 o 15:48

Pojeb...ało im sie. Za 700zł rower a nie za 7tysi. Niedoje...by...

Avatar
mexican_breakfast / 23 listopada 2014 o 15:05

młodzi bandyci młodymi bandytami ale czternastolatkowi rower za 7 tys ?!? Hardcore...

Avatar
Daki / 2 grudnia 2014 o 06:33

Nikt nikomu nie broni polepszyć sobie stopy życiowej. Wziąść się do roboty.... ale lepiej się włóczyć całymi dniami i myśleć jak tu komuś coś ukraść. Każdy jest kowalem własnego losu.

Avatar
Bmx / 1 grudnia 2014 o 15:38
Bmx to nie jest tania sprawa,a jezeli hajs ciagnie od starszych i kupuje to juz jego sprawa jak on sie czuje jakie ma sumienie wykorzystywac tak... Ale mysle ze da mu cos do myslenia,bo kto go zna to wie jaki jest,ze niejeden chce gnojka udupic. Pozdro
Avatar
prawilniaki / 26 listopada 2014 o 22:16

dobre mordeczki :D

Avatar
Gąsior / 25 listopada 2014 o 12:49

Nie ma pracy,nie ma płacy nie ma nic a żyć trzeba.

Avatar
esterprzester / 25 listopada 2014 o 11:06

Jeżeli ktoś nie ma co robić z kasą, to może sonie kupić rower i za 50 tys. zł. Co to komu przeszkadza, nie rozumiem. To, że jest bananowce i ciągnie kasę od rodziców to też jego sprawa i jego rodziców.

Jeżeli ulica to wykorzystuje to nic się nie poradzi.

Avatar
Gruby z osiedla (MARUSZAK) / 24 listopada 2014 o 16:34

I chuj im w dupe jebanym bananowcom ,dobre chłopaki z Osiedla  nie maja kasy to posuwają sie do przestępstw a bogaci bananowcy nic nie robia gnoje tylko od rodziców kase ciągną

Avatar
wasz pan / 24 listopada 2014 o 06:33
To co kur. Nie może mieć roweru za 7tysiecy? To że wy tluczecie się składkami nie znaczy ze kogoś nie stać debile i nieuki
Avatar
Wujek zza miedzy / 23 listopada 2014 o 18:56

Nic się nikomu nie poje..ło, rower był za 7 tys. taki śmieszny składaczek..

W takich przypadkach powinno się oszczędzać pracy sądom i od razu patologicznym gnojom kule w łeb i do piachu.

Widziałem jak na Hrubieszowskiej sprawców jako pierwsza zatrzymała drogówka, w grupie na 14latka wszyscy odważni a w momencie zatrzymania tak się wszystko obesrało, że miśki radiowozy pewnie do dziś wietrzą...

Avatar
janusz / 23 listopada 2014 o 15:48

Pojeb...ało im sie. Za 700zł rower a nie za 7tysi. Niedoje...by...

Avatar
mexican_breakfast / 23 listopada 2014 o 15:05

młodzi bandyci młodymi bandytami ale czternastolatkowi rower za 7 tys ?!? Hardcore...

Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 0 1

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy 0 4

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 0

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 6

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 1

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.