Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

6 września 2011 r.
9:09
Edytuj ten wpis

Zaginął 10-letni chłopiec. Trwają poszukiwania

Autor: Zdjęcie autora łm
0 6 A A
Zaginiony Michał Kuryło
Zaginiony Michał Kuryło

W miejscowości Udrycze Koniec w powiecie zamojskim trwają poszukiwania 10-letniego chłopca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj po godzinie 22 policjanci dostali zgłoszenie o zaginięciu 10-letniego Michała Kuryło z Krasnegostawu.

Chłopiec był u dziadków w miejscowości Udrycze Koniec w gm. Stary Zamość. Około godz. 20 wyszedł z domu. Poszukuje go kilkudziesięciu policjantów wspomaganych przez funkcjonariuszy straży granicznej, ochotniczą straży pożarną i sąsiadów. Dziś do poszukiwań wykorzystany będzie również policyjny śmigłowiec.

Chłopiec cierpi na autyzm. Nie mówi. Ubrany był w długie spodnie typu moro w plamy koloru zielonego, pomarańczową koszulkę z krótkim rękawem, sweter koloru zielonego i sandały koloru brązowego.

Ma około 145 cm wzrostu, długie kręcone włosy koloru brązowego, niebieskie oczy, drobną sylwetkę.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oburzony gość / 20 sierpnia 2012 o 22:57
[quote name='gosc' timestamp='1315296887' post='527226']
Nosz ku*wa, takich dzieci to się pilnuje i nie zostawia pod opieką dziadków!!!
O 20-tej już robi się ciemno! Babka pewnie telewizję oglądała i nie miała głowy do pilnowania wnuka!
Teraz pewnie sra po gaciach ze strachu i dobrze jej tak!
[/quote]

a ty w ząbek czesany , co robisz o 20stej , z lornetka sosiadki podglądasz ? !!!

znalazł sie ura bura szef podwura!!
Avatar
VAREA / 6 września 2011 o 11:55
oby sie dzieciak znalazl caly i zdrowy. szczyt nieodpowiedzialnosci.
Avatar
Gość / 6 września 2011 o 11:46
widzialem jak lecial policyjny smiglowiec, straz pozarna ciagle gdzies jezdza i jezdza w kolko
Avatar
gosc / 6 września 2011 o 10:14
Nosz ku*wa, takich dzieci to się pilnuje i nie zostawia pod opieką dziadków!!!
O 20-tej już robi się ciemno! Babka pewnie telewizję oglądała i nie miała głowy do pilnowania wnuka!
Teraz pewnie sra po gaciach ze strachu i dobrze jej tak!
Avatar
nick / 6 września 2011 o 10:06
oby jak najszybciej się znalazł, bo noce już robią się zimne szkoda dziecka
Avatar
crx / 6 września 2011 o 09:25
Bez kamery termowizyjnej może być kłopot.Ale garnizon lubelski chyba takową posiada?
Avatar
oburzony gość / 20 sierpnia 2012 o 22:57
[quote name='gosc' timestamp='1315296887' post='527226']
Nosz ku*wa, takich dzieci to się pilnuje i nie zostawia pod opieką dziadków!!!
O 20-tej już robi się ciemno! Babka pewnie telewizję oglądała i nie miała głowy do pilnowania wnuka!
Teraz pewnie sra po gaciach ze strachu i dobrze jej tak!
[/quote]

a ty w ząbek czesany , co robisz o 20stej , z lornetka sosiadki podglądasz ? !!!

znalazł sie ura bura szef podwura!!
Avatar
VAREA / 6 września 2011 o 11:55
oby sie dzieciak znalazl caly i zdrowy. szczyt nieodpowiedzialnosci.
Avatar
Gość / 6 września 2011 o 11:46
widzialem jak lecial policyjny smiglowiec, straz pozarna ciagle gdzies jezdza i jezdza w kolko
Avatar
gosc / 6 września 2011 o 10:14
Nosz ku*wa, takich dzieci to się pilnuje i nie zostawia pod opieką dziadków!!!
O 20-tej już robi się ciemno! Babka pewnie telewizję oglądała i nie miała głowy do pilnowania wnuka!
Teraz pewnie sra po gaciach ze strachu i dobrze jej tak!
Avatar
nick / 6 września 2011 o 10:06
oby jak najszybciej się znalazł, bo noce już robią się zimne szkoda dziecka
Avatar
crx / 6 września 2011 o 09:25
Bez kamery termowizyjnej może być kłopot.Ale garnizon lubelski chyba takową posiada?
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!