Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

15 lipca 2013 r.
11:12
Edytuj ten wpis

Zamość: Brat zabił brata młotkiem

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 11 A A

Awantura rodzinna w Zamościu skończyła się tragicznie. Brat zabił brata młotkiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W domu przy ul. Sadowisko mieszkało dwóch braci 41-letni Arkadiusz L., 29-letni Krystian L. oraz ich stryj.

Z ustaleń policjantów wynika, że w nocy z soboty na niedzielę doszło do awantury między braćmi.

Prawdopodobnie Krystian L. kilkukrotnie uderzył brata młotkiem w głowę. Zwłoki znaleziono w niedzielę ok. godz. 10. Prawdopodobnie Krystian L. powiadomił stryja o tym, co się stało. Prokurator, który przyjechał na miejsce zarządził sekcję zwłok 41-latka.

Policjanci zatrzymali Krystiana L. – Dzisiaj lub jutro mężczyzna będzie przesłuchiwany. Podczas zatrzymania miał ponad promil alkoholu we krwi – tłumaczy Romuald Sitarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu. Teraz mężczyzna trzeźwieje w areszcie policyjnym.

Prokuratura rejonowa prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 22 lipca 2013 o 20:48

miastowy się odezwał.. pewnie rodowity warszawiak co na weekendy wraca do korzeni..

Avatar
Gość / 22 lipca 2013 o 12:36

A co tu się dziwić?  Zamośc to ukraina prawie, a tam zabijaja czym popadnie.

Prymityw i bezrobocie :( .

Avatar
blehhh / 16 lipca 2013 o 01:23

ojj tam przeciez nic sie nie stalo, jakby sie napalili tej calej marihunany to dopiero by bylo..

ojj tam przeciez nic sie nie stalo, jakby sie napalili tej calej marihunany to dopiero by bylo..

alkohol to czyste zlo, w zadnym europejskim kraju nie jest dostepny o kazdej porze i w takich ilosciach jak w polsce

alkohol to czyste zlo, w zadnym europejskim kraju nie jest dostepny o kazdej porze i w takich ilosciach jak w polsce

rozwiń
Avatar
nie mam k**** pytan / 16 lipca 2013 o 01:21

ojj tam przeciez nic sie nie stalo, jakby sie napalili tej calej marihunany to dopiero by bylo..

Avatar
Rafał / 15 lipca 2013 o 21:47

Tak się składa, że człowiek, który się tego dopuścił był kiedyś moim dobrym znajomym z ktorym się kolegowałem. Razem z trzecim kolegą przez pewien czas stanowiliśmy paczkę, kiedy dorastaliśmy, mając te kilkanaście lat. Od dłuższego czasu tj od około 10 lat kontakt się urwał ale słyszałem, że alkohol był wszechobecny w życiu tego człowieka. Jestem wstrżąśnięty tym, co się stało i tym co się może stać, kiedy człowiekiem zawładnie do reszty alkohol.  Jestem wstrząśnięty mimo, że od dawna już nie miałem kontaktu z tą osobą ale świadomość, że ktoś znajomy dopuścił się pod wpływem czegoś takiego jest porażająca.  Nawet nie chcę myśleć jak się musiał czuć ten czlowiek, kiedy otrzeźwiał i zdał sobie sprawę z tego co się stało. 

Tak się składa, że człowiek, który się tego dopuścił był kiedyś moim dobrym znajomym z ktorym się kolegowałem. Razem z trzecim kolegą przez pewien czas stanowiliśmy paczkę, kiedy dorastaliśmy, mając te kilkanaście lat. Od dłuższego czasu tj od około 10 lat kontakt się urwał ale słyszałem, że alkohol był wszechobecny w życiu tego człowieka. Jestem wstrżąśnięty tym, co się stało i tym co się może stać, kiedy człowiekiem zawładnie do reszty alkohol.  Jestem wstrząśnięty mimo, że od dawna już nie miałem kontaktu z tą osobą ale świadomość... rozwiń

Avatar
Szeregowy / 15 lipca 2013 o 18:37

Co to się dzieje w naszym pięknym Zamościu?ostatnio zadźgana matka, teraz brat utłuczony młotkiem. Promil w chwili zatrzymania nie jest usprawideliwieniem.

 co się ma dziać ? takie tam.. "niesnaski" :)

Avatar
Adamek / 15 lipca 2013 o 13:54
Te stefan ,ja wiem ze twuj stary spszedawal cie i siostre wujkom za puł litra brali cie a twą siostre nawet 3 na raz a tera dziwką jest daje pod kraśnikiem za 50zł
Avatar
Stefan / 15 lipca 2013 o 13:39

Bo go cfelil jak ten byl maly haha a tera w pierdlu zrobio z niego kobietke hehe

Ja na twoim miejscu bym publicznie nie opowiadal swoich traumatycznych przezyc z lat ubieglych..

Avatar
Adamek / 15 lipca 2013 o 13:26
Bo go cfelil jak ten byl maly haha a tera w pierdlu zrobio z niego kobietke hehe
Avatar
Gość / 15 lipca 2013 o 13:14

jezeli był pijakiem to jednego mniej

Avatar
gość / 22 lipca 2013 o 20:48

miastowy się odezwał.. pewnie rodowity warszawiak co na weekendy wraca do korzeni..

Avatar
Gość / 22 lipca 2013 o 12:36

A co tu się dziwić?  Zamośc to ukraina prawie, a tam zabijaja czym popadnie.

Prymityw i bezrobocie :( .

Avatar
blehhh / 16 lipca 2013 o 01:23

ojj tam przeciez nic sie nie stalo, jakby sie napalili tej calej marihunany to dopiero by bylo..

ojj tam przeciez nic sie nie stalo, jakby sie napalili tej calej marihunany to dopiero by bylo..

alkohol to czyste zlo, w zadnym europejskim kraju nie jest dostepny o kazdej porze i w takich ilosciach jak w polsce

alkohol to czyste zlo, w zadnym europejskim kraju nie jest dostepny o kazdej porze i w takich ilosciach jak w polsce

rozwiń
Avatar
nie mam k**** pytan / 16 lipca 2013 o 01:21

ojj tam przeciez nic sie nie stalo, jakby sie napalili tej calej marihunany to dopiero by bylo..

Avatar
Rafał / 15 lipca 2013 o 21:47

Tak się składa, że człowiek, który się tego dopuścił był kiedyś moim dobrym znajomym z ktorym się kolegowałem. Razem z trzecim kolegą przez pewien czas stanowiliśmy paczkę, kiedy dorastaliśmy, mając te kilkanaście lat. Od dłuższego czasu tj od około 10 lat kontakt się urwał ale słyszałem, że alkohol był wszechobecny w życiu tego człowieka. Jestem wstrżąśnięty tym, co się stało i tym co się może stać, kiedy człowiekiem zawładnie do reszty alkohol.  Jestem wstrząśnięty mimo, że od dawna już nie miałem kontaktu z tą osobą ale świadomość, że ktoś znajomy dopuścił się pod wpływem czegoś takiego jest porażająca.  Nawet nie chcę myśleć jak się musiał czuć ten czlowiek, kiedy otrzeźwiał i zdał sobie sprawę z tego co się stało. 

Tak się składa, że człowiek, który się tego dopuścił był kiedyś moim dobrym znajomym z ktorym się kolegowałem. Razem z trzecim kolegą przez pewien czas stanowiliśmy paczkę, kiedy dorastaliśmy, mając te kilkanaście lat. Od dłuższego czasu tj od około 10 lat kontakt się urwał ale słyszałem, że alkohol był wszechobecny w życiu tego człowieka. Jestem wstrżąśnięty tym, co się stało i tym co się może stać, kiedy człowiekiem zawładnie do reszty alkohol.  Jestem wstrząśnięty mimo, że od dawna już nie miałem kontaktu z tą osobą ale świadomość... rozwiń

Avatar
Szeregowy / 15 lipca 2013 o 18:37

Co to się dzieje w naszym pięknym Zamościu?ostatnio zadźgana matka, teraz brat utłuczony młotkiem. Promil w chwili zatrzymania nie jest usprawideliwieniem.

 co się ma dziać ? takie tam.. "niesnaski" :)

Avatar
Adamek / 15 lipca 2013 o 13:54
Te stefan ,ja wiem ze twuj stary spszedawal cie i siostre wujkom za puł litra brali cie a twą siostre nawet 3 na raz a tera dziwką jest daje pod kraśnikiem za 50zł
Avatar
Stefan / 15 lipca 2013 o 13:39

Bo go cfelil jak ten byl maly haha a tera w pierdlu zrobio z niego kobietke hehe

Ja na twoim miejscu bym publicznie nie opowiadal swoich traumatycznych przezyc z lat ubieglych..

Avatar
Adamek / 15 lipca 2013 o 13:26
Bo go cfelil jak ten byl maly haha a tera w pierdlu zrobio z niego kobietke hehe
Avatar
Gość / 15 lipca 2013 o 13:14

jezeli był pijakiem to jednego mniej

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 213 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!