Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

10 grudnia 2009 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Zamość ma najpiękniejszy rynek w Polsce!

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 15 A A

Rynek Wielki w Zamościu jest najpiękniejszy w Polsce. Tak zdecydowali czytelnicy magazynu turystycznego "Wasze Podróże” w plebiscycie "Najpopularniejszy rynek i plac”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W głosowaniu internautów Zamość dostał ponad 62 tys. głosów, czyli blisko 46 proc.

– Nikogo nie trzeba przekonywać, że to idealny rynek idealnego miasta – cieszy się Karol Garbula, rzecznik prezydenta Zamościa. – Dzięki unijnym funduszom pięknieje zresztą cała nasza Starówka. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy brali udział w plebiscycie i oddali swój głos na Zamość.

Sympatyków na pewno nie brakuje: w tym sezonie Hetmański Gród odwiedziło ponad 230 tys. turystów.

Drugi w plebiscycie „Waszych Podróży” był Sandomierz (26 proc.), trzecia Bydgoszcz (niecałe 5 proc.). Kazimierz Dolny zajął dopiero 14 miejsce. Z miast zagranicznych pierwsza lokata przypadła dla Rynku we Lwowie (ponad 17 proc. głosów). Drugie było Wilno ze swoim placem Katedralnym, a trzecia Praga.

To nie jedyny sukces Zamościa. W internetowym plebiscycie „20 lat RP” w kategorii „otoczenie” Rynek Wielki i Stare Miasto zajęło pierwsze miejsce na Lubelszczyźnie, natomiast projekt „Miasto idealne – miasto niewidzialne” był drugi w kategorii „dzieło”.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zibi / 11 grudnia 2009 o 19:59
Nie rozumiem inwektyw i wyzwisk na tym forum. Natomiast bezsprzecznie Zamość ma dobrą rękę do zabytków, a Rynek jest WSPANIAŁY! Plebiscyt dotyczył RYNKU, a tu już rozpatrywany jest stan dróg... Mój kuzyn z Australii tak zakochał się w zamojskim Rynku, że ma jego zdjęcie na tapecie telefonu, a fotografie zrobione przez siebie pokazuje znajomym jeżdżąc po całym świecie, mówiąc z dumą, że to w Polsce. Cieszę się i gratuluję Zamościowi, a wiem, że Ratusz będzie remontowany w 2010 roku i wtedy dopiero Rynek wypięknieje. Sceptykom polecam inne miejskie place, bez atmosfery i geniuszu renesansowych architektów.
Nie rozumiem inwektyw i wyzwisk na tym forum. Natomiast bezsprzecznie Zamość ma dobrą rękę do zabytków, a Rynek jest WSPANIAŁY! Plebiscyt dotyczył RYNKU, a tu już rozpatrywany jest stan dróg... Mój kuzyn z Australii tak zakochał się w zamojskim Rynku, że ma jego zdjęcie na tapecie telefonu, a fotografie zrobione przez siebie pokazuje znajomym jeżdżąc po całym świecie, mówiąc z dumą, że to w Polsce. Cieszę się i gratuluję Zamościowi, a wiem, że Ratusz będzie remontowany w 2010 roku i wtedy dopiero Rynek wypięknieje. Sceptykom polecam inne... rozwiń
Avatar
gosciu z wlkp / 11 grudnia 2009 o 16:03
Gratulacje dla Zamoscia bylem 2 lata temu kamieniczki odnowione ale wejscie do ratusza to troche brzydkie schody itd natomiast potrzeba troche kasy na sport Hetman powinien miec minimum 2 liga tego im zycze .Mam prosbe nie krytykujcie Lublin i ich mieszkancow kij ma na konce.
Avatar
UczciowyLubelak / 11 grudnia 2009 o 15:42
Antonio napisał:
Czym wy się podniecacie, pojedzcie kiedyś do Dubaju albo Dohy to zobaczycie dopiero piękne miasta.[/quote]

~Antonio~ Bym napisał, że to deb***ny komentarz, ale nie mam czym się podniecać. Mogę wejść na onet.pl albo sweetbrokacik, tam są dopiero deb***ne komentarze


bibi napisał:
Totalna bzdura z tymi turystami w Zamościu!!!!!Wydział Promocji podaje liczbę turystów z sufitu! PROPAGANDA SUKCESU w Zamościu!!!!!!!!! WSTYD!

Możesz wpaść do Zamościa. Zdziwisz się, że nie tylko Ty będziesz gościem na Rynku, a sporo osób, które będą Ci, chcąc nie chcąc, towarzyszyć będzie mówić w obcych językach. Zamość jest sukcesem całego regionu, czy tego chcesz czy nie. Zadbaj też o swoją kompulsywność, to może trzeba leczyć.

[quote name='Nieślepy' post='204981' date='10.12.2009, 21:57:12']Tylko szkoda że poza rynkiem to nawet miasta nie przypomina.A drogi do tego rynku są jakby po jakiejś wojnie.

Jak definiujesz miasto? Może jesteś autorem jakiś nowych obowiązujących definiens, bo z tego co wiem, nie ma żadnej definicji miasta, której Zamość nie spełnia. Czegoś mu brakuje? Chyba dobrze się tu mieszka, bo w ubiegłym roku tylko Zamościowi i Lublinowi wzrosła ilość mieszkańców.

Co dróg to chyba też nie jest źle biorąc pod uwagę, że ilość samochodów w Zamościu rośnie proporcjonalnie szybciej niż w Lublinie.
W każdym mieście są dzielnice wstydu, do których chyba lepiej, że prowadzą złe drogi bo szkoda czasu żeby tam jeździć. Więcej takich miejsc znam w Lublinie niż w Zamościu, a to drugie miasto znam nie gorzej niż Kozi Gród.


Ma koniec krótka odezwa do Lubelaków... Gratuluję obiektywizmu i właściwego podejścia. Z taką postawą z Waszej strony, obawiam się, że za kilka lat będziemy mieszkać w województwie Zamojskim.

Jak definiujesz miasto? Może jesteś autorem jakiś nowych obowiązujących definiens, bo z tego co wiem, nie ma żadnej definicji miasta, której Zamość nie spełnia. Czegoś mu brakuje? Chyba dobrze się tu mieszka, bo w ubiegłym roku tylko Zamościowi i Lublinowi wzrosła ilość mieszkańców.

Co dróg to chyba też nie jest źle biorąc pod uwagę, że ilość samochodów w Zamościu rośnie proporcjonalnie szybciej niż w Lublinie.
W każdym mieście są dzielnice wstydu, do których chyba lepiej, że prowadzą złe drogi bo szko... rozwiń
Avatar
jawak / 11 grudnia 2009 o 10:30
Dokładnie, wypadamy super w porównaniu z innymi miastami, w Krakowie teraz mieszkam trochę inna skala, ale klimatem te miasta są niemal identyczne, co do dróg to bez porównania nasze są lepsze, ale oni maja ich więcej... ilość turystów, dla niewtajemniczonych ilość faktycznych turystów jest większa, bo przecież nie każdy chodzi do muzeum czy di IT. Jest bardzo dobrze, a nawet jeśli głosy pochodzą w większości od mieszkańców miasta... to o jak to świadczy o innych miastach a nas przynajmniej ludzie, potrafią docenić co mają i pokazać to w świecie.
Dokładnie, wypadamy super w porównaniu z innymi miastami, w Krakowie teraz mieszkam trochę inna skala, ale klimatem te miasta są niemal identyczne, co do dróg to bez porównania nasze są lepsze, ale oni maja ich więcej... ilość turystów, dla niewtajemniczonych ilość faktycznych turystów jest większa, bo przecież nie każdy chodzi do muzeum czy di IT. Jest bardzo dobrze, a nawet jeśli głosy pochodzą w większości od mieszkańców miasta... to o jak to świadczy o innych miastach a nas przynajmniej ludzie, potrafią docenić co mają i pokazać to w św... rozwiń
Avatar
becker / 11 grudnia 2009 o 09:29
a ja jestem dumny z tego miasta, metropolią nie jest, ale powoli zaczyna się rozwijać....przynajmniej dzięki temu staremu miastu jest gdzie wyjść, pospacerować wypić piwo w fajnej knajpie....widzieliście Chełm albo Białą? różnica totalna (mowa o starówce).
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 08:37
dlaczego nie potraficie cieszyć się z sukcesu tylko wszystko krytykujecie ?
Avatar
bibi / 11 grudnia 2009 o 08:33
Totalna bzdura z tymi turystami w Zamościu!!!!!Wydział Promocji podaje liczbę turystów z sufitu! PROPAGANDA SUKCESU w Zamościu!!!!!!!!! WSTYD!
Avatar
~CeZaR~ / 11 grudnia 2009 o 08:28
Antonio napisał:
Czym wy się podniecacie, pojedzcie kiedyś do Dubaju albo Dohy to zobaczycie dopiero piękne miasta.



Imbecylu tu chodzi o rynek a nie całe miasto;/ Dobrze przeczytac art. nie potrafisz?!
Avatar
Nieślepy / 11 grudnia 2009 o 07:27
W Zamościu byłem i w Krakowie byłem ostatnio i różnicę kolosalną na drogach widać.Tak się nim nie podniecam ale Kraków poza rynkiem ma jeszcze dużo do pokazania.
Avatar
Wujek zza miedzy / 11 grudnia 2009 o 01:40
Może i sympatyków z Polski nie brakuje ale cały ten sukces można zawdzięczać tylko i wyłącznie użytkownikom z forum.roztocze.net którzy to za wszelką cenę walczyli aby w obu plebiscytach Zamość był w czołówce.
Avatar
Zibi / 11 grudnia 2009 o 19:59
Nie rozumiem inwektyw i wyzwisk na tym forum. Natomiast bezsprzecznie Zamość ma dobrą rękę do zabytków, a Rynek jest WSPANIAŁY! Plebiscyt dotyczył RYNKU, a tu już rozpatrywany jest stan dróg... Mój kuzyn z Australii tak zakochał się w zamojskim Rynku, że ma jego zdjęcie na tapecie telefonu, a fotografie zrobione przez siebie pokazuje znajomym jeżdżąc po całym świecie, mówiąc z dumą, że to w Polsce. Cieszę się i gratuluję Zamościowi, a wiem, że Ratusz będzie remontowany w 2010 roku i wtedy dopiero Rynek wypięknieje. Sceptykom polecam inne miejskie place, bez atmosfery i geniuszu renesansowych architektów.
Nie rozumiem inwektyw i wyzwisk na tym forum. Natomiast bezsprzecznie Zamość ma dobrą rękę do zabytków, a Rynek jest WSPANIAŁY! Plebiscyt dotyczył RYNKU, a tu już rozpatrywany jest stan dróg... Mój kuzyn z Australii tak zakochał się w zamojskim Rynku, że ma jego zdjęcie na tapecie telefonu, a fotografie zrobione przez siebie pokazuje znajomym jeżdżąc po całym świecie, mówiąc z dumą, że to w Polsce. Cieszę się i gratuluję Zamościowi, a wiem, że Ratusz będzie remontowany w 2010 roku i wtedy dopiero Rynek wypięknieje. Sceptykom polecam inne... rozwiń
Avatar
gosciu z wlkp / 11 grudnia 2009 o 16:03
Gratulacje dla Zamoscia bylem 2 lata temu kamieniczki odnowione ale wejscie do ratusza to troche brzydkie schody itd natomiast potrzeba troche kasy na sport Hetman powinien miec minimum 2 liga tego im zycze .Mam prosbe nie krytykujcie Lublin i ich mieszkancow kij ma na konce.
Avatar
UczciowyLubelak / 11 grudnia 2009 o 15:42
Antonio napisał:
Czym wy się podniecacie, pojedzcie kiedyś do Dubaju albo Dohy to zobaczycie dopiero piękne miasta.[/quote]

~Antonio~ Bym napisał, że to deb***ny komentarz, ale nie mam czym się podniecać. Mogę wejść na onet.pl albo sweetbrokacik, tam są dopiero deb***ne komentarze


bibi napisał:
Totalna bzdura z tymi turystami w Zamościu!!!!!Wydział Promocji podaje liczbę turystów z sufitu! PROPAGANDA SUKCESU w Zamościu!!!!!!!!! WSTYD!

Możesz wpaść do Zamościa. Zdziwisz się, że nie tylko Ty będziesz gościem na Rynku, a sporo osób, które będą Ci, chcąc nie chcąc, towarzyszyć będzie mówić w obcych językach. Zamość jest sukcesem całego regionu, czy tego chcesz czy nie. Zadbaj też o swoją kompulsywność, to może trzeba leczyć.

[quote name='Nieślepy' post='204981' date='10.12.2009, 21:57:12']Tylko szkoda że poza rynkiem to nawet miasta nie przypomina.A drogi do tego rynku są jakby po jakiejś wojnie.

Jak definiujesz miasto? Może jesteś autorem jakiś nowych obowiązujących definiens, bo z tego co wiem, nie ma żadnej definicji miasta, której Zamość nie spełnia. Czegoś mu brakuje? Chyba dobrze się tu mieszka, bo w ubiegłym roku tylko Zamościowi i Lublinowi wzrosła ilość mieszkańców.

Co dróg to chyba też nie jest źle biorąc pod uwagę, że ilość samochodów w Zamościu rośnie proporcjonalnie szybciej niż w Lublinie.
W każdym mieście są dzielnice wstydu, do których chyba lepiej, że prowadzą złe drogi bo szkoda czasu żeby tam jeździć. Więcej takich miejsc znam w Lublinie niż w Zamościu, a to drugie miasto znam nie gorzej niż Kozi Gród.


Ma koniec krótka odezwa do Lubelaków... Gratuluję obiektywizmu i właściwego podejścia. Z taką postawą z Waszej strony, obawiam się, że za kilka lat będziemy mieszkać w województwie Zamojskim.

Jak definiujesz miasto? Może jesteś autorem jakiś nowych obowiązujących definiens, bo z tego co wiem, nie ma żadnej definicji miasta, której Zamość nie spełnia. Czegoś mu brakuje? Chyba dobrze się tu mieszka, bo w ubiegłym roku tylko Zamościowi i Lublinowi wzrosła ilość mieszkańców.

Co dróg to chyba też nie jest źle biorąc pod uwagę, że ilość samochodów w Zamościu rośnie proporcjonalnie szybciej niż w Lublinie.
W każdym mieście są dzielnice wstydu, do których chyba lepiej, że prowadzą złe drogi bo szko... rozwiń
Avatar
jawak / 11 grudnia 2009 o 10:30
Dokładnie, wypadamy super w porównaniu z innymi miastami, w Krakowie teraz mieszkam trochę inna skala, ale klimatem te miasta są niemal identyczne, co do dróg to bez porównania nasze są lepsze, ale oni maja ich więcej... ilość turystów, dla niewtajemniczonych ilość faktycznych turystów jest większa, bo przecież nie każdy chodzi do muzeum czy di IT. Jest bardzo dobrze, a nawet jeśli głosy pochodzą w większości od mieszkańców miasta... to o jak to świadczy o innych miastach a nas przynajmniej ludzie, potrafią docenić co mają i pokazać to w świecie.
Dokładnie, wypadamy super w porównaniu z innymi miastami, w Krakowie teraz mieszkam trochę inna skala, ale klimatem te miasta są niemal identyczne, co do dróg to bez porównania nasze są lepsze, ale oni maja ich więcej... ilość turystów, dla niewtajemniczonych ilość faktycznych turystów jest większa, bo przecież nie każdy chodzi do muzeum czy di IT. Jest bardzo dobrze, a nawet jeśli głosy pochodzą w większości od mieszkańców miasta... to o jak to świadczy o innych miastach a nas przynajmniej ludzie, potrafią docenić co mają i pokazać to w św... rozwiń
Avatar
becker / 11 grudnia 2009 o 09:29
a ja jestem dumny z tego miasta, metropolią nie jest, ale powoli zaczyna się rozwijać....przynajmniej dzięki temu staremu miastu jest gdzie wyjść, pospacerować wypić piwo w fajnej knajpie....widzieliście Chełm albo Białą? różnica totalna (mowa o starówce).
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 08:37
dlaczego nie potraficie cieszyć się z sukcesu tylko wszystko krytykujecie ?
Avatar
bibi / 11 grudnia 2009 o 08:33
Totalna bzdura z tymi turystami w Zamościu!!!!!Wydział Promocji podaje liczbę turystów z sufitu! PROPAGANDA SUKCESU w Zamościu!!!!!!!!! WSTYD!
Avatar
~CeZaR~ / 11 grudnia 2009 o 08:28
Antonio napisał:
Czym wy się podniecacie, pojedzcie kiedyś do Dubaju albo Dohy to zobaczycie dopiero piękne miasta.



Imbecylu tu chodzi o rynek a nie całe miasto;/ Dobrze przeczytac art. nie potrafisz?!
Avatar
Nieślepy / 11 grudnia 2009 o 07:27
W Zamościu byłem i w Krakowie byłem ostatnio i różnicę kolosalną na drogach widać.Tak się nim nie podniecam ale Kraków poza rynkiem ma jeszcze dużo do pokazania.
Avatar
Wujek zza miedzy / 11 grudnia 2009 o 01:40
Może i sympatyków z Polski nie brakuje ale cały ten sukces można zawdzięczać tylko i wyłącznie użytkownikom z forum.roztocze.net którzy to za wszelką cenę walczyli aby w obu plebiscytach Zamość był w czołówce.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli?

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli? 1 0

Zarząd Dróg Miejskich upublicznił projekty „ławeczki księżnej Izabeli” i poddał je konsultacjom. O tym, jak docelowo będzie wyglądała figura arystokratki i gdzie zostanie zamontowana zdecydują mieszkańcy.

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa
24 czerwca 2018, 19:00

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa 0 0

Galeria Klimaty w Kazimierzu Dolnym (Mięćmierz 5) zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Sąsiedzi Icka z Markuszowa. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.

ROW Rybnik - Speed Car Motor 13:11 [RELACJA NA ŻYWO]

ROW Rybnik - Speed Car Motor 13:11 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

O godzinie 16:15 lubelscy żużlowcy stoczą kolejny pojedynek ligowy. Tym razem Speed Car powalczy o punkty w Rybniku z tamtejszym ROW. W Lublinie górą byli zawodnicy trenera Dariusza Śledzia. Powtórka na terenie rywala w hicie Nice 1 ligi żużlowej jest więc mile widziana

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia]
galeria

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia] 0 0

Już po raz czwarty gumowe kaczki popłynęły rzeką Krzną. Charytatywny wyścig zorganizowali rotarianie z Białej Podlaskiej.

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy 0 0

Reprezentacja Anglii odniosła drugie zwycięstwo w grupie pokonując Panamę 6:1, a trzy gole zdobył Harry Kane

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia]
Zdjęcia
galeria

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia] 0 0

Starali się jako mogli, choć pogoda popsuła nieco plany organizatorem Świdnickiej Nocy Kultury. Ze względu na padający deszcz część wydarzeń miała miejsce pod dachem, a nie w plenerze jak wstępnie zaplanowano.

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja 21 11

W niedzielę przed południem pies puszczony luzem w Ogrodzie Saskim zaatakował pawie.

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej 0 1

W Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie nie udał się nabór do sportowych klas o profilu pływackim. Powód? Już trzeci rok basen przy tej placówce ze względu na fatalny stan techniczny jest nieczynny

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków 8 7

Policjanci szukają świadków wypadku do którego doszło 9 maja w Radawcu Małym. 16-letni rowerzysta zderzył się z fordem. Trafił do szpitala. Nie udało się go uratować

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia]
Lubelskie Ekstra
galeria

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia] 48 0

To jedyne takie miejsce w Polsce. Niektórzy wręcz mówią, że w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie stoi największa flota samolotów wojskowych nad Wisłą. Wprawdzie maszyny są już uziemione, ale wciąż emanują romantyczną magią lotnictwa wojskowego. Warto poznać to miejsce.

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka
25 czerwca 2018, 0:00

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzieci w wieku szkolnym (od 8 do 16 lat) będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach filmowych w Chatce Żaka, które odbędą się w dniach 25-29 czerwca w godz. 8-15.

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami
galeria
film

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami 9 2

Koncert "najpięknieszych polskich piosenek" z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości w sobotę wieczorem wybrzmiał na dziedzińcu puławskiego Pałacu Marynki. Zaśpiewali Stanisław Soyka, Wiktoria Węgrzyn i Andrzej Lichosyt.

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 1 0

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!