Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

30 marca 2015 r.
13:45
Edytuj ten wpis

Zderzenie opla z ciężarówką. Jedna osoba w szpitalu. Zderzenie opla z ciężarówką. Jedna osoba w szpitalu.

0 7 A A

Wypadek w miejscowości Łabuńki na drodze krajowej nr 17. Zderzył się osobowy opel i ciężarówka. Jedna osoba trafiła do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło przed godziną 9.00.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem, 20-letni mieszkaniec gm. Krynice wyprzedzając na zakręcie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku ciężarowym mercedesem. Tym pojazdem kierował 24-letni mieszkaniec Lublina.

Do szpitala trafił kierowca opla. Ma ogólne potłuczenia i urazy klatki piersiowej. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
takijeden / 30 marca 2015 o 22:50
mistrz na starym ruplu,tzw "wyprzedzacz na zakrętach",kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie
będzie zagrażał ciężarówkom na drogach i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!

Zmień dilera...

Avatar
Gość / 30 marca 2015 o 22:08

kierujący oplem, 20-letni mieszkaniec gm. Krynice wyprzedzając na zakręcie

Wielka szkoda, że ten półgłówek przeżył!

Bo dalej będzie zagrażał naszemu życiu i zdrowiu - ale na szczęście takie drogowe d e b i l e długo nie żyją, bo selekcja naturalna usuwa śmiecie ze społeczeństwa!

Btw - skąd się biorą takie pomyłki ewolucji?

Avatar
szkoda ciężarówki / 30 marca 2015 o 21:21
mistrz na starym ruplu,tzw "wyprzedzacz na zakrętach",kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie
będzie zagrażał ciężarówkom na drogach i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!
 
Avatar
nickt / 30 marca 2015 o 17:28

a w lublinie niewinna kobieta nie przeżyła uderzenia na pasach

Avatar
poirytowany ... / 30 marca 2015 o 16:42

Jedyną pociechą jest fakt, iż kretyn trafił na ciężarówkę, a nie jakieś mniejsze autko!

Mógłby zabić niewinnych ludzi. Uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych, z wyjątkiem traktora na własnym polu, powinno być mu odebrane dożywotnio.  Każdego dnia czytamy o debilach pomykających swoimi autami bez zastanowienia i powodujących cierpienia niewinnych ludzi.

Avatar
grabarz / 30 marca 2015 o 14:28

szkoda. grabarz nie zarobi na debilu.

Avatar
Łuki / 30 marca 2015 o 14:19

Debil, trafił na ciężarowca!!! Kto mu dał prawko?

Avatar
takijeden / 30 marca 2015 o 22:50
mistrz na starym ruplu,tzw "wyprzedzacz na zakrętach",kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie
będzie zagrażał ciężarówkom na drogach i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!

Zmień dilera...

Avatar
Gość / 30 marca 2015 o 22:08

kierujący oplem, 20-letni mieszkaniec gm. Krynice wyprzedzając na zakręcie

Wielka szkoda, że ten półgłówek przeżył!

Bo dalej będzie zagrażał naszemu życiu i zdrowiu - ale na szczęście takie drogowe d e b i l e długo nie żyją, bo selekcja naturalna usuwa śmiecie ze społeczeństwa!

Btw - skąd się biorą takie pomyłki ewolucji?

Avatar
szkoda ciężarówki / 30 marca 2015 o 21:21
mistrz na starym ruplu,tzw "wyprzedzacz na zakrętach",kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie
będzie zagrażał ciężarówkom na drogach i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!
 zrobiło się bezpieczniej!!
 
Avatar
nickt / 30 marca 2015 o 17:28

a w lublinie niewinna kobieta nie przeżyła uderzenia na pasach

Avatar
poirytowany ... / 30 marca 2015 o 16:42

Jedyną pociechą jest fakt, iż kretyn trafił na ciężarówkę, a nie jakieś mniejsze autko!

Mógłby zabić niewinnych ludzi. Uprawnienia do prowadzenia pojazdów mechanicznych, z wyjątkiem traktora na własnym polu, powinno być mu odebrane dożywotnio.  Każdego dnia czytamy o debilach pomykających swoimi autami bez zastanowienia i powodujących cierpienia niewinnych ludzi.

Avatar
grabarz / 30 marca 2015 o 14:28

szkoda. grabarz nie zarobi na debilu.

Avatar
Łuki / 30 marca 2015 o 14:19

Debil, trafił na ciężarowca!!! Kto mu dał prawko?

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 34 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 33 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 415 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!