środa, 21 marca 2018 r.

Zamość

Złote Gody w Ulhówku: Przeżyli z sobą tyle lat

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 maja 2012, 11:24
Autor: (lew)

Uczestnicy obchodów Złotych Godów z gminy Ulhówek (UG Ulhówek)
Uczestnicy obchodów Złotych Godów z gminy Ulhówek (UG Ulhówek)

W sobotnie południe do kościoła w Ulhówku przybyli jubilaci, ich rodziny, władze gminy i zaproszeni goście, aby wspólnie świętować co najmniej 50 lat pożycia małżeńskiego.

Po zakończeniu uroczystej mszy świętej wszyscy udali się do miejscowego gimnazjum na dalszą część uroczystości. Powitała ich kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Halina Machalska.

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali: Zofia i Antoni Dymowski, Cecylia i Jan Bednarz, Józefa i Kazimierz Burda, Jadwiga i Józef Brzozowski, Maria i Jan Dziedzic, Albina i Kazimierz Dubel, Czesława i Marian Dybich, Maria i Wiktor Gęborys, Janina i Paweł Górnicki, Teresa i Jan Iwański, Wiesława Krakowiak, Józefa i Henryk Kramarz, Marianna i Władysław Kiszka, Wanda i Zygmunt Król, Maria i Jan Mucha, Donata i Roman Szymczyk, Maria i Franciszek Łoś, Janina i Eugeniusz Miklos, Maria i Jan Ulhórski, Katarzyna i Roman Piechnik, Kazimiera i Eugeniusz Petryna, Barbara i Tomasz Romanowicz, Anna i Jan Rogowski, Anna i Jan Rorat, Krystyna i Franciszek Staszewski, Jadwiga i Tadeusz Tytoń, Marianna i Stefan Tabaczuk, Teresa i Józef Teterycz, Maria i Antoni Wawryszczuk, Aniela i Józef Żuk.

Następnie głos zabierali wójt Łukasz Kłębek, poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, zastępca dyrektora Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Leszek Kraczkowski, przewodnicząca Rady Gminy Ulhówek Teresa Senetra.

W krótkich wystąpieniach życzyli jubilatom przede wszystkim zdrowia oraz gratulowali tak wspaniałej rocznicy. Po zakończeniu ceremonii przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz symboliczny toast za zdrowie dostojnych jubilatów. Ostatnim akcentem był uroczysty obiad oraz tort.

Oprawę muzyczną zapewniły zespoły Tarnina i Jaśmin oraz Kapela Bełżecka. Przybyli nie tylko słuchali znanych i lubianych pieśni i piosenek, ale także je śpiewali i tańczyli.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!