poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Zamość

Zwierzyniec. Studenci obdarowali dzieciaki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 marca 2013, 21:44
Autor: (aa)

Podczas balu wystąpiła Jarzębina<br />
 (Jacek Piasecki)
Podczas balu wystąpiła Jarzębina
(Jacek Piasecki)

Trzydzieścioro dwoje dzieci z Domu Dziecka nr 1 dostało upominki od studentów. Przedstawiciele Związku Młodzieży Wiejskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przekazali też placówce pieniądze.

– Każda paczka, którą otrzymały dzieci, była inna. Wszystko zależało od wieku podopiecznych – tłumaczy Kinga Wośko, przewodnicząca Związku Młodzieży Wiejskiej w Lublinie. – Najmłodsze dzieci dostały m.in. kredki i modelinę. W paczkach znalazły się też kosmetyki, słodycze, kubki i różnego rodzaju gadżety.
Studenci przekazali również dyrekcji placówki 3 tys. zł. Za pieniądze zostanie kupiony dywan. Dom Dziecka otrzymał też dwa komputery, karnety do parku rozrywki i wejściówki do kina w Lublinie.

Pomoc, którą w czwartek przekazali młodzi ludzie, to efekt Balu Charytatywnego Pracowników i Studentów UP w Lublinie, który odbył się w styczniu. Cały dochód z imprezy został przekazany dla potrzebujących dzieci. Podczas balu w Centrum Kongresowym w Lublinie zaśpiewał zespół Jarzębina z Kocudzy.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
S Y L W E S T E R
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

S Y L W E S T E R
S Y L W E S T E R (25 marca 2013 o 16:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
--------------------------------PRZEPIĘKNY ZWIERZYNIEC SERDECZNIE DZIĘKUJE , ALE...--------------- Małe sprostowanie dla dobroczyńców tj. Studenci Unmiwersytetu Przyrodniczego w Lublinie i Związek Młodzieży Wiejskiej w Lublinie. Już sam Dworzec PKP żywicą pachnący informuje ..." ZWIERZYNIEC MIASTO" i w rzeczywistości w Zwierzyńcu nie napotkasz stodól czy obór z krowami . Najodpowiedniejszym zwrotem określającym będzie piękne miasteczko Zwierzyniec do którego nie wjedzież nie przejeżdżając przez pachnący żywicą las pełny grzybów , jagód i borówek między sosnami . Mam nadzieje że Chłopaki Katolicy ze Zwierzyńca zwłaszcza z Borka Maniuś Małysz , Zdzisio Żebrowski, Jeżowscy , Kazio Kania i Inni zorganizowali AKCJE Oczyszczenia Stawu Kościelnego ? . Nie potrzeba kilkaset ty sięcy płacić Firmom , tylko wystarczy spuścić wodę ze stawu , zorganizować Akcje furmankową z okolicznych wiosek na dany dzień i odrazu wszystko z dna stawu ładować na furmanki i wywieżć w jedno obrane miejsce( aby póżniej Chętni mogli sobie wysegregować kamienie na gruz ) . Wracając podjeżdżaliby w miejsce gdzie po uzgodnieniu z władzami mogliby brać piach i z piachem jechać na staw. Dobrze by było aby po oczyszczeniu dna stawu , dno powinno być wysypane piaskiem. No i dzięki tej Akcji możnaby staw kościelny nawet zarybić i stworzyć jeszcze jedno piękne miejsce w Zwierzyńcu . Piękny Zwierzyniec MUSI posiadać odpowiednie kąpielisko . Dlatego jak najszybciej powinny się zebrać Władze Zwierzyńca i omówić organizacje takiego kąpieliska.. Woda mogłaby być czerpana z czystej rzeki Wieprz na ewentualny Zalew lub opracować plan powiększenia już istniejącego kąpieliska "ECHO" w lesie . "Echo" to przepiękne kąpielisko autentyczne utworzone z czystych stawów leśnych . Małospotykanie piękna piaszczysta plaża i dookoła piękny las sosnowy . Jako że tereny są tzw. parku narodowego potrzeba decyzji władz Zwierzyńca . Wydaje mi się, że i Studenci z Uniwersy tetu Przyrodniczego w Lublinie dopomoże władzom Zwierzyńca organizacje tak potrzebnego kąpi eliska . Za to wszystko Zwierzyniec odwdzięczy się gościom i turystom bardzo smacznym piwem "KRYSZTAŁ ZWIERZYNIEC" niech się inne piwa chowają !. Ja SYLWESTER jestem rodem z Lublina ale jestem bardzo częstym gościem tego pięknego mia steczka Zwierzyniec który może zostać "perłą Roztocza" . Mam Rodzinę w Zwierzyńcu Żebrowskich i Małyszów , w Zwierzyńcu spędziłem moje dzieciństwo wakacyjne i dlatego jestem wiarygodny gdy wypowiadam się o tym pięknym miasteczku.. Oczywiście, przyznaje jestem jednym ze Smakoszów z Lublina tego wspaniałego piwa "KRYSZTAŁ ZWIERZYNIEC" i dlatego apeluje nawet do Władz Wo jewódzkich w Lublinie i w Zamościu aby wymogli na obecnym właścicielu Browaru w Zwierzyńcu aby nie zaniechał produkcji piwa "KRYSZTAŁ ZWIERZYNIEC" TO BARDZO WAŻNE DLA ROZTOCZA. Szczere żywicą pachnące PODZIĘKOWANIA I POZDROWIENIA ZE ZWIERZYŃCA !.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!