czwartek, 27 kwietnia 2017 r.

Zamość

Zwyciężyli wszyscy

Dodano: 28 września 2001, 10:45

W integracyjnej imprezie sportowej, zorganizowanej w ubiegłym tygodniu przez zamojską Krytą Pływalnię wzięło udział 174 uczestników z 7 ośrodków specjalnych i Przedszkola nr 7 w Zamościu. Wśród rozegranych dyscyplin znalazły się oczywiście wyścigi pływackie, ale nie zabrakło też konkurencji rekreacyjnych, jak ślizg dla odważnych, rzuty do wodnego kosza, a także skoki w dal, przejścia przez tunel i wyciskanie ciężarów.

Wśród pływaczek, które startowały na dystansie 25 metrów najlepsza okazała się Aleksandra Kowalska ze specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego, która wyprzedziła Olimpię Garbacz z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy parafii św. Michała. W grupie chłopców triumfował Piotr Wojewoda, przed Stanisławem Skibą (obaj z SOSz-W). Kasia Wolińska z Ośrodka Rehabilitacyjno – Terapeutycznego „Krok za krokiem” zwyciężyła pokonując dystans 25 metrów w kółku pływackim. Tuż za nią uplasowała się Anna Koroś WTZ przy ul. Orlicza – Dreszera, a trzecia była Iwona Siek z OR-T. Mistrzami w grupie chłopców okazali się reprezentanci SOSz-W: Sławomir Węcławik, Patryk Antoszek i Marian Starczuk.
Organizatorzy zapewniają, że w olimpiadzie, która stała się imprezą rekreacyjno – integracyjną wyniki uzyskane w poszczególnych konkurencjach były drugorzędne, bowiem najbardziej liczyła się dobra zabawa uczestników, spośród których każdy może uznawać siebie za zwycięzcę. Wszyscy sportowcy odebrali w nagrodę dwugodzinne bilety wstępu na basen. (AK)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24