Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zdrowie

3 grudnia 2008 r.
11:34
Edytuj ten wpis

Ile kosztuje uroda

0 6 A A

Przygotowanie do świąt i sylwestra może być kosztowne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W salonach pielęgnacyjnych już umawiane są wizyty, bo na to, żeby zadbać o wygląd i urodę, zostało już naprawdę niewiele czasu. Niektóre zabiegi trzeba rozpocząć już, inne powtarzać wielokrotnie.

Ceny podstawowych usług u masażystek, kosmetyczek są zbliżone, choć to też zależy od rangi salonu i specyfiki zabiegów. Na przykład pielęgnacja urody jest w Warszawie co najmniej dwa razy droższa niż w Lublinie. Depilacja laserowa więcej kosztuje niż depilacja woskiem.

W salonach kosmetycznych są do wglądu cenniki, zawsze można osobiście lub telefonicznie spytać o to, ile usługa będzie kosztowała. I warto to zrobić, bo jeśli podliczymy "potrzeby” naszego ciała i urody, to się okaże, że wyjdzie sumka niemała.

- Usługi, jakie klientki zamawiają, najczęściej dotyczą twarzy - mówi Anna Jotejko z lubelskiego salonu kosmetycznego "Ania”. - Bliżej sylwestra zacznie się kolejka do manicure i pedicure. Już zaczyna się zwiększony ruch w solarium.

Nie mniej ważna od urody jest ładna sylwetka i jędrna skóra. Szczególnie, jeśli sylwestrowa kreacja przewiduje odsłonięte ramiona.

- Najlepiej poddać się serii masaży - doradza Karolina Dejneko z Centrum "Niezłe ziółko”. - Mogą być to zabiegi wyszczuplające, relaksujące, wzmacniające kondycję. Po serii takich masaży kobieta czuje się odprężona, wypoczęta, gotowa do zabawy sylwestrowej. Na pewno jej ciało jest piękniejsze, fałdki na brzuchu niewidoczne, a samopoczucie wspaniałe.

Ceny w Lublinie

Pielęgnacja twarzy

Henna - brwi, rzęsy - regulacja - 25 zł
Henna rzęs - 7 zł
Henna brwi (z regulacją) - 18 zł

Oczyszczanie twarzy

Oczyszczanie podstawowe - 70 zł
Oczyszczanie podstawowe z algami - 90 zł
Zabieg z płatem kolagenowym na twarz i szyję - 150 zł
Zabieg z algami - 100 zł
Zabieg z kwasami - 100 zł
Zabieg z drenażem limfatycznym i algami - 100 zł

Depilacja woskiem

Wąsik - 10 zł
Broda - 10 zł
Pachy - 25 zł
Ręce - 30 zł
Bikini - 30-45 zł
Całe nogi - 90 zł
Łydki - 50 zł
Łydki i kolana - 70 zł

Depilacja laserowa

Wąsik - od 100 zł
Bikini - od 150 zł
Pachy - od 250 zł

Ręce

Manicure - 25 zł
Manicure i malowanie paznokci - 28 zł
Manicure french - 35 zł
Parafina - 40 zł
Malowanie paznokci - 7 zł
Malowanie french - 10 zł
Opiłowanie paznokci - 10 zł

Stopy

Pedicure spa - 55 zł
Pedicure spa i modelowanie - 60 zł
Pedicure french - 65 zł
Parafina - 45 zł

Modelowanie paznokci

Akryl - 90 zł
Akryl i french - 100 zł
Akryl na tipsie - 120 zł
Akryl na tipsie i french - 130 zł
Akryl na paznokciach stóp - 70 zł
Akryl na paznokciach stóp i french - 80 zł
Żel - 100 zł
Żel i french - 110 zł
Żel na tipsie - 130 zł
Żel na paznokciach stóp - 80 zł

Pielęgnacja ciała

Solarium - 1 zł za minutę
Masaż całego ciała - 120 zł
Masaż pleców - 70 zł
Zabieg cynamonowy (wyszczuplający, pobudzający krążenie) - 70 zł
Masaż wyszczuplający brzu-
cha, ud, pośladków - 70 zł
Zabieg lodowy (wyszczuplający z alg) - 120 zł

Jak widać, sylwester może być kosztowny. Jeśli tylko zdecydujemy się na podstawowe zabiegi, wydać trzeba będzie ok. 200 zł. W przypadku masaży nie wystarczy jedna sesja - trzeba ich wziąć około 10. Wszystko to sprawi, że noc sylwestrowa będzie dość droga.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zachera / 7 lutego 2018 o 19:16
prawda, w internecie kosmetyki są znacznie tańsze jednak nie na samych kosmetykach tylko możemy polegać. często jest tak, że przychodzi konieczność wizyty w salonie kosmetycznym. jak wiemy takie usługi do tanich nie należą, ale na szczęście są promocje. ja na takich promocjach bazuję. mój salon dość często daję ciekawą ofertę. teraz widzę promocje na ******goodtimedayspa.eu/promocje/depilacja-laserowa-vectus-promocja i już myślę się zapisać, szkoda przepuścić taką okazję.
Avatar
Ewa / 24 stycznia 2018 o 06:38
Czasem też jedna rzecz wystarczy i wiele można zaoszczędzić na innych urodowych zakupach, ja zainwestowałam w jonizator do wody w zdrowie-dom bo jak się podliczyłam to zupełnie się nie opłaca tej wody kupować i woda alkaliczna, kwaśna i srebrna mają tyle właściwości, że moja półka i z kosmetykami i z chemią domową znacznie się skróciła
Avatar
Ela / 21 stycznia 2018 o 15:16
a ja z kolei stawiam na samodzielną pielęgnację i jestem zdania, że z kosmetykami wcale nie działa zasada, że żeby były dobre muszą być drogie, jeżeli chodzi o makijaż moim hitem jest ***s://***pierrerene.pl/pl/, a nie dość, że ich kosmetyki są dobrej jakości i cenowo nie wypadają drogo to jeszcze wspieram polską markę co dla mnie zawsze jest na plus
Avatar
ellkka / 16 stycznia 2018 o 17:31
nie myślę za bardzo oszczędzac na swojej urodzie. jak tylko mogę i czas mi pozwala idę do kosmetyczki z salonu  ******goodtimedayspa.eu/  nie ma się co oszukiwać w domu nie oczyścimy dokładnie cery, nie odżywimy jej odpowiednio jak zrobi to profesjonalistka. a jeżeli chodzi o koszty to nie są aż tak wysokie jakby się wydawało. w moim salonie mają też atrakcyjne promocje trzeba tylko często zaglądać na ich stronę.
Avatar
Marcel2 / 27 grudnia 2017 o 17:47
urada niestety trochę kosztuje, ale jeżeli przekłada się to na jakość życia, to warto w to zainwestować. moja żona całe życie miała kompleksy z powodu nosa. odkąd zrobiła sobie korekcję nosa w  ******chirurgiaestetyczna.pl/, jest zadowolona i pełna radości życia. a do tego łatwiej jej się oddycha, bo zabieg poprawił funkcje nosa. 
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 18:10
ja część rzeczy robię sama i nie muszę ze wszystkim biegać do kosmetyczki. znalazłam sklep, gdzie można kupować produkty (w tym lakiery) w bardzo niskich cenach: ***katenails.pl. dzięki temu mogę oszczędzić. no ale nie każdy ma na takie rzeczy czas.
Avatar
zachera / 7 lutego 2018 o 19:16
prawda, w internecie kosmetyki są znacznie tańsze jednak nie na samych kosmetykach tylko możemy polegać. często jest tak, że przychodzi konieczność wizyty w salonie kosmetycznym. jak wiemy takie usługi do tanich nie należą, ale na szczęście są promocje. ja na takich promocjach bazuję. mój salon dość często daję ciekawą ofertę. teraz widzę promocje na ******goodtimedayspa.eu/promocje/depilacja-laserowa-vectus-promocja i już myślę się zapisać, szkoda przepuścić taką okazję.
Avatar
Ewa / 24 stycznia 2018 o 06:38
Czasem też jedna rzecz wystarczy i wiele można zaoszczędzić na innych urodowych zakupach, ja zainwestowałam w jonizator do wody w zdrowie-dom bo jak się podliczyłam to zupełnie się nie opłaca tej wody kupować i woda alkaliczna, kwaśna i srebrna mają tyle właściwości, że moja półka i z kosmetykami i z chemią domową znacznie się skróciła
Avatar
Ela / 21 stycznia 2018 o 15:16
a ja z kolei stawiam na samodzielną pielęgnację i jestem zdania, że z kosmetykami wcale nie działa zasada, że żeby były dobre muszą być drogie, jeżeli chodzi o makijaż moim hitem jest ***s://***pierrerene.pl/pl/, a nie dość, że ich kosmetyki są dobrej jakości i cenowo nie wypadają drogo to jeszcze wspieram polską markę co dla mnie zawsze jest na plus
Avatar
ellkka / 16 stycznia 2018 o 17:31
nie myślę za bardzo oszczędzac na swojej urodzie. jak tylko mogę i czas mi pozwala idę do kosmetyczki z salonu  ******goodtimedayspa.eu/  nie ma się co oszukiwać w domu nie oczyścimy dokładnie cery, nie odżywimy jej odpowiednio jak zrobi to profesjonalistka. a jeżeli chodzi o koszty to nie są aż tak wysokie jakby się wydawało. w moim salonie mają też atrakcyjne promocje trzeba tylko często zaglądać na ich stronę.
Avatar
Marcel2 / 27 grudnia 2017 o 17:47
urada niestety trochę kosztuje, ale jeżeli przekłada się to na jakość życia, to warto w to zainwestować. moja żona całe życie miała kompleksy z powodu nosa. odkąd zrobiła sobie korekcję nosa w  ******chirurgiaestetyczna.pl/, jest zadowolona i pełna radości życia. a do tego łatwiej jej się oddycha, bo zabieg poprawił funkcje nosa. 
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 18:10
ja część rzeczy robię sama i nie muszę ze wszystkim biegać do kosmetyczki. znalazłam sklep, gdzie można kupować produkty (w tym lakiery) w bardzo niskich cenach: ***katenails.pl. dzięki temu mogę oszczędzić. no ale nie każdy ma na takie rzeczy czas.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.