Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Artykuły sponsorowane

22 stycznia 2020 r.
13:02

Jak wziąć pożyczkę na dowód?

0 8 A A

Potrzebujesz szybkiego dopływu gotówki? Zastanów się na w 100% legalną opcję, czyli pożyczki na dowód. W poniższym artykule dowiesz się m.in. czym jest czerwona skarbonka, jak wygląda proces przyznawania pożyczki, jak kształtuje się ranking najbardziej opłacalnych pożyczek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-na-dowod/

Czym jest czerwona skarbonka?

Czerwona Skarbonka to strona, której celem jest uproszczenie i zestawienie w jednym miejscu ofert na rynku pożyczek poza bankiem. Na stronie znajdują się wyłącznie sprawdzeni pożyczkodawcy. Są oni objęci szczegółową analizą. Tak, aby każdy czuł się bezpiecznie. 

Jak starać się o pożyczkę? 

Pożyczkę za pośrednictwem internetu bardzo łatwo wziąć dzięki firmom pozabankowym. Kiedy klient ubiega się o kredyt w banku należy być przygotowanym na właściwą weryfikację: np. jeśli chodzi o zdolność kredytową z Biurem Informacji Kredytowej, źródeł i wysokości dochodu czy wysokość wydatków przez firmę pożyczkową znacznie upraszczającą te procedury. 

W przypadku banków za jeden z ważniejszych kryteriów weryfikacji uznawana jest prezentacja zestawionych ze sobą obecnych zarobków – wielu z pożyczających nie wymaga od swoich klientów okazania tak dokładnych danych. Jest to m.in. spowodowane tym, że sprowadza się do mnóstwa formalności, a co za tym idzie czasu, tak bardzo cennego w obecnych czasach.

Proces ubiegania się o pożyczkę dla osoby prywatnej jest uproszczony do minimum, cały proces to zaledwie kilka minut. 

Należy jednak pamiętać, że udzielający pożyczki musi zabezpieczyć swoje interesy. Z tej racji, aby dokonać pożyczki prywatnej należy mieć ważny dowód osobisty. W przypadku wyższych kwot pożyczkodawca może wnieść prośbę o zastaw wartościowego, cennego przedmiotu, którym może być np. samochód, w ekstremalnych przypadkach mieszkanie bądź działka. Dlatego bardzo ważne jest, aby przy podpisywaniu umowy dokładnie wczytać się w jej treść, aby były klarowne dla obydwu stron.

Z tego powodu firmy pożyczkowe, które zostały zebrane w rankingu na stronie czerwona skarbonka, otwierają się na różnorodne grupy klientów. Z jednej strony są to Ci, którzy potrzebują niższej kwoty na swoje drobne wydatki, ale również Ci, którzy potrzebują dużych pieniędzy na konkretniejszy wydatek. Z racji dużej sumy, która wymaga czasu na zgromadzenie środków do zwrotu, w tym przypadku pożyczki na większe kwoty są proponowane z spłatami ratalnymi. 

Czas wypłaty pożyczek najczęściej to 15 minut. Kwota maksymalnej kwoty, jaką można wziąć to w większości przypadków około 3000 złotych. Co ciekawe należy zwrócić uwagę na deklarowany wiek. Część z pożyczek jest dostępna dopiero od 21 roku życia. 

Jak wygląda ranking pożyczkodawców? 

Cyklicznie są prowadzone zestawienia najkorzystniejsze dla klientów oferty. W rankingu branych jest ponad 25 firm oferujących takie usługi. Brane są pod uwagę takie jak maksymalna kwota pożyczki, termin płatności, czas wypłaty. W pierwszej trójce obecnego rankingu klarują się ExtraPortfel, Wandoo, LendOn. Co ważne rankingi są często aktualizowane - najczęściej są to miesięczne zestawienia. Podczas brania pożyczki należy zwrócić szczególną uwagę na krótki czas spłaty pożyczki. Ranking jest tworzony na podstawie najczęściej udzielanych pożyczek pozabankowych. Na podstronie każdego z pożyczkodawców spisane są dokładne wytyczne jak należy składać wniosek i jakie formy weryfikacji konta będą stosowane.

 

Macie jakieś doświadczenia z pożyczkami pozabankowymi? Podzielcie się swoimi doświadczeniami. 

 

 

 

undefined

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
filuś / 22 stycznia 2020 r. o 18:27
+2
Tylko samobójcy biorą pożyczkę od lichwiarzy. Już bardziej opłaca się wziąć debet na kartę kredytową i to 10x taniej wyjdzie.
Avatar
elodie / 12 czerwca 2020 r. o 11:11
0
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy macie się dobrze ??? Nazywam się Pani Elodie Yannick, pochodzę z Belgii Liege, kilka tygodni temu wpadłem w kiepską sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki na opłacenie rachunków i odzyskanie środków finansowych z powodu obecnej sytuacji finansowej mojego banku odmówił udzielenia mi pożyczki, więc nie pozostało mi nic innego, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1,250 euro, miałem większe kłopoty i prawie zrezygnowałem z nadziei na pożyczkę, dopóki nie znalazłem posta online. Post był wspólnym zeznaniem pani Melissy Nicholas z Kansas States, która świadczy o tym, jak dostała 350,000.00 $ od Kathy Finance Inc. po przeczytaniu postu zdecydowałem się skontaktować z Kathy Finance Inc. przez e-mail: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontakt udostępniony w poście, moja niezabezpieczona pożyczka w wysokości 120,000.00 € została zatwierdzona w ciągu 48 godzin od mojego wniosku, a ich oprocentowanie pożyczki wynosi 2%, moja pożyczka została wpłacona na moje konto bankowe bez żadnych pominięć . Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność, a także doradzić osobom ubiegającym się o pożyczkę, aby zachowali bardzo czujność, ponieważ istnieje wielu oszustów, których jedynym celem jest oszukiwanie niewinnych osób ubiegających się o pożyczkę, więc musicie być ostrożni i czujni ... dla tych kto potrzebuje pożyczki Polecam Kathy Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą przez e-mail: (kathyrichardfinance@hotmail.com) Dziękuję za przeczytanie mojego świadectwa, życzę powodzenia. Twój, Elodie Yannick.
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy macie się dobrze ??? Nazywam się Pani Elodie Yannick, pochodzę z Belgii Liege, kilka tygodni temu wpadłem w kiepską sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki na opłacenie rachunków i odzyskanie środków finansowych z powodu obecnej sytuacji finansowej mojego banku odmówił udzielenia mi pożyczki, więc nie pozostało mi nic innego, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1,250 euro, miałem większe kłopoty i prawie zrezygnowa... rozwiń
Avatar
Iu7tttfd / 18 lutego 2020 r. o 05:13
0
Hi, I'm MARIANLARISEY Borrower We give  loans for companies 1% lower. Do you need a loan  immediately to pay off the debt, OR you need a business loan  improve your business, pay bills and increase fertility  Your company? have you been rejected by the bank and other financial institutions? we provide good services for individuals, companies,   business people and women, and we are ready to help people who are ready to write to our company and register with us, and we will help  many people have financial problems. However, there are financial possibilities   at your door, so contact us today by email MARIANLARISEYLOANCOMPANY@GMAIL.COM
Hi, I'm MARIANLARISEY Borrower We give  loans for companies 1% lower. Do you need a loan  immediately to pay off the debt, OR you need a business loan  improve your business, pay bills and increase fertility  Your company? have you been rejected by the bank and other financial institutions? we provide good services for individuals, companies,   business people and women, and we are ready to help people who are ready to write to our company and register with us, and we will help  many people have financial problems. However, there are f... rozwiń
Avatar
672yhehe / 18 lutego 2020 r. o 05:10
0
Hi to all. This is: christinalariseyloancompany@gmail.com:. We grant loans to all our valued clients who have lost hope of achieving financial independence, even with zero creditworthiness. You can be a good philanthropist by using the financial services we provide. Forget the short arrival of funds you are struggling with, focusing on us, and we guarantee that no one will be able to adjust your credit life when the loan is paid out in the shortest possible time, because all our processes are very flexible and friendly. Please contact us immediately via our email: (christinalariseyloancompany@gmail.com)
Hi to all. This is: christinalariseyloancompany@gmail.com:. We grant loans to all our valued clients who have lost hope of achieving financial independence, even with zero creditworthiness. You can be a good philanthropist by using the financial services we provide. Forget the short arrival of funds you are struggling with, focusing on us, and we guarantee that no one will be able to adjust your credit life when the loan is paid out in the shortest possible time, because all our processes are very flexible and friendly. Please contact us imm... rozwiń
Avatar
Przybylski / 15 lutego 2020 r. o 08:17
0
Czerwona skarbonka to SPAM. Artykuł powinien zostać usunięty. Kupa bzdur.
Avatar
Aga / 27 stycznia 2020 r. o 11:31
0
Wzięcie pożyczki na dowód nie jest skomplikowane - wystarczy złożyć wniosek online i już, też polecam Szybką Gotówkę.
Avatar
Greg Sherman / 24 stycznia 2020 r. o 09:01
0
Witaj drogi kliencie,   Musisz skontaktować się z nami, podając wymagane informacje bankowe, a także zeskanowany dowód tożsamości lub prawo jazdy. Czekam na Twoją odpowiedź. Z poważaniem, Kierownictwo
Avatar
Gość / 22 stycznia 2020 r. o 13:38
-4
Polecam wszystkim złożyć wniosek w firmie Szybka Gotówka - bardzo proste i zrozumiałe warunki, cała procedura przebiega bardzo szybko.
Avatar
elodie / 12 czerwca 2020 r. o 11:11
0
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy macie się dobrze ??? Nazywam się Pani Elodie Yannick, pochodzę z Belgii Liege, kilka tygodni temu wpadłem w kiepską sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki na opłacenie rachunków i odzyskanie środków finansowych z powodu obecnej sytuacji finansowej mojego banku odmówił udzielenia mi pożyczki, więc nie pozostało mi nic innego, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1,250 euro, miałem większe kłopoty i prawie zrezygnowałem z nadziei na pożyczkę, dopóki nie znalazłem posta online. Post był wspólnym zeznaniem pani Melissy Nicholas z Kansas States, która świadczy o tym, jak dostała 350,000.00 $ od Kathy Finance Inc. po przeczytaniu postu zdecydowałem się skontaktować z Kathy Finance Inc. przez e-mail: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontakt udostępniony w poście, moja niezabezpieczona pożyczka w wysokości 120,000.00 € została zatwierdzona w ciągu 48 godzin od mojego wniosku, a ich oprocentowanie pożyczki wynosi 2%, moja pożyczka została wpłacona na moje konto bankowe bez żadnych pominięć . Chcę wyrazić moją głęboką wdzięczność, a także doradzić osobom ubiegającym się o pożyczkę, aby zachowali bardzo czujność, ponieważ istnieje wielu oszustów, których jedynym celem jest oszukiwanie niewinnych osób ubiegających się o pożyczkę, więc musicie być ostrożni i czujni ... dla tych kto potrzebuje pożyczki Polecam Kathy Finance Inc, możesz skontaktować się z firmą przez e-mail: (kathyrichardfinance@hotmail.com) Dziękuję za przeczytanie mojego świadectwa, życzę powodzenia. Twój, Elodie Yannick.
Cześć wszystkim, mam nadzieję, że wszyscy macie się dobrze ??? Nazywam się Pani Elodie Yannick, pochodzę z Belgii Liege, kilka tygodni temu wpadłem w kiepską sytuację finansową i potrzebowałem pilnej pożyczki na opłacenie rachunków i odzyskanie środków finansowych z powodu obecnej sytuacji finansowej mojego banku odmówił udzielenia mi pożyczki, więc nie pozostało mi nic innego, jak poszukać niezabezpieczonej pożyczki online, w trakcie moich badań padłem ofiarą oszustwa i straciłem prawie 1,250 euro, miałem większe kłopoty i prawie zrezygnowa... rozwiń
Avatar
Iu7tttfd / 18 lutego 2020 r. o 05:13
0
Hi, I'm MARIANLARISEY Borrower We give  loans for companies 1% lower. Do you need a loan  immediately to pay off the debt, OR you need a business loan  improve your business, pay bills and increase fertility  Your company? have you been rejected by the bank and other financial institutions? we provide good services for individuals, companies,   business people and women, and we are ready to help people who are ready to write to our company and register with us, and we will help  many people have financial problems. However, there are financial possibilities   at your door, so contact us today by email MARIANLARISEYLOANCOMPANY@GMAIL.COM
Hi, I'm MARIANLARISEY Borrower We give  loans for companies 1% lower. Do you need a loan  immediately to pay off the debt, OR you need a business loan  improve your business, pay bills and increase fertility  Your company? have you been rejected by the bank and other financial institutions? we provide good services for individuals, companies,   business people and women, and we are ready to help people who are ready to write to our company and register with us, and we will help  many people have financial problems. However, there are f... rozwiń
Avatar
672yhehe / 18 lutego 2020 r. o 05:10
0
Hi to all. This is: christinalariseyloancompany@gmail.com:. We grant loans to all our valued clients who have lost hope of achieving financial independence, even with zero creditworthiness. You can be a good philanthropist by using the financial services we provide. Forget the short arrival of funds you are struggling with, focusing on us, and we guarantee that no one will be able to adjust your credit life when the loan is paid out in the shortest possible time, because all our processes are very flexible and friendly. Please contact us immediately via our email: (christinalariseyloancompany@gmail.com)
Hi to all. This is: christinalariseyloancompany@gmail.com:. We grant loans to all our valued clients who have lost hope of achieving financial independence, even with zero creditworthiness. You can be a good philanthropist by using the financial services we provide. Forget the short arrival of funds you are struggling with, focusing on us, and we guarantee that no one will be able to adjust your credit life when the loan is paid out in the shortest possible time, because all our processes are very flexible and friendly. Please contact us imm... rozwiń
Avatar
Przybylski / 15 lutego 2020 r. o 08:17
0
Czerwona skarbonka to SPAM. Artykuł powinien zostać usunięty. Kupa bzdur.
Avatar
Aga / 27 stycznia 2020 r. o 11:31
0
Wzięcie pożyczki na dowód nie jest skomplikowane - wystarczy złożyć wniosek online i już, też polecam Szybką Gotówkę.
Avatar
Greg Sherman / 24 stycznia 2020 r. o 09:01
0
Witaj drogi kliencie,   Musisz skontaktować się z nami, podając wymagane informacje bankowe, a także zeskanowany dowód tożsamości lub prawo jazdy. Czekam na Twoją odpowiedź. Z poważaniem, Kierownictwo
Avatar
filuś / 22 stycznia 2020 r. o 18:27
+2
Tylko samobójcy biorą pożyczkę od lichwiarzy. Już bardziej opłaca się wziąć debet na kartę kredytową i to 10x taniej wyjdzie.
Avatar
Gość / 22 stycznia 2020 r. o 13:38
-4
Polecam wszystkim złożyć wniosek w firmie Szybka Gotówka - bardzo proste i zrozumiałe warunki, cała procedura przebiega bardzo szybko.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadal robimy pandemiczne zakupy. Konsumenci nie wyszli z sieci

Nadal robimy pandemiczne zakupy. Konsumenci nie wyszli z sieci

16 proc. internautów robi zakupy spożywcze w sieci. Podczas pandemii stały się one możliwe niemal w całej Polsce. Żywność to ta gałąź handlu, która najmocniej zyskała w czasie lockdownu

Weekend w Muszli Koncertowej: koncerty, warsztaty i teatr
7 sierpnia 2020, 20:00

Weekend w Muszli Koncertowej: koncerty, warsztaty i teatr

W najbliższy weekend organizatorzy Mostu Kultury w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego zaproszą m.in. na koncerty formacji B6 i Maciejowa Kapela. Tym razem będzie też plenerowy teatr.

Pijana matka opiekowała się dwójką dzieci. "Kobieta z dzieckiem w wózku przewróciła się"

Pijana matka opiekowała się dwójką dzieci. "Kobieta z dzieckiem w wózku przewróciła się"

44-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu i opiekowała się dwójką dzieci. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta może spędzić nawet do 5 lat za kratkami.

Aukcja koni Pride od Poland w Janowie Podlaskim z ograniczeniami. Czy arabscy kupcy będą licytować przez telefon?
galeria

Aukcja koni Pride od Poland w Janowie Podlaskim z ograniczeniami. Czy arabscy kupcy będą licytować przez telefon?

W niedzielę w Janowie Podlaskim odbędzie się słynna aukcja Pride of Poland. Przez pandemię, nie przyjadą kupcy z krajów arabskich.

II liga: jest terminarz nowego sezonu. Znicz Pruszków pierwszym rywalem Motoru

II liga: jest terminarz nowego sezonu. Znicz Pruszków pierwszym rywalem Motoru

Drugoligowcy wreszcie poznali terminarz na sezon 2020/2021. Do rywalizacji przystąpi ostatecznie 19 drużyn. Nowe rozgrywki wystartują 29 sierpnia, a zakończą się 13 czerwca. Motor Lublin rozpocznie zmagania od domowego meczu ze Zniczem Pruszków.

70-latka po dwóch udarach przepisała majątek sprzątaczce z domu opieki. Rodzina: To było jak wyrok
Reportaż Uwagi! TVN
film

70-latka po dwóch udarach przepisała majątek sprzątaczce z domu opieki. Rodzina: To było jak wyrok

Pani Maria zmarła trzy miesiące po tym, jak samodzielną opiekę nad nią przejęła sprzątaczka z domu seniora. Rodzina 70-latki nie została poinformowana o jej śmierci, a pogrzeb odbył się w tajemnicy. Kilka miesięcy przed śmiercią, schorowana kobieta przepisała opiekunce ogromny majątek.

Szpital w Międzyrzecu Podlaskim już z nowym dyrektorem

Szpital w Międzyrzecu Podlaskim już z nowym dyrektorem

Od poniedziałku szpitalem powiatowym w Międzyrzecu Podlaskim oficjalnie kieruje Marek Zawada. Wcześniej, przez wiele lat był on dyrektorem szpitala w Radzyniu Podlaskim.

Kobieta zatruła się muchomorem sromotnikowym. "Cudem uniknęłam śmierci"
Rozmowa

Kobieta zatruła się muchomorem sromotnikowym. "Cudem uniknęłam śmierci"

Rozmowa z panią Anną z Lublina, która zatruła się muchomorem sromotnikowym

Koszmarny wypadek na mecie I etapu Tour de Pologne. Poszkodowany kolarz w śpiączce [wideo]
film

Koszmarny wypadek na mecie I etapu Tour de Pologne. Poszkodowany kolarz w śpiączce [wideo]

Katowice (woj. śląskie). Koszmarnie wyglądający wypadek na mecie pierwszego etapu tegorocznego Tour de Pologne. Podczas finiszu peletonu holenderski kolarz Fabio Jakobsen tuż przed metą został wypchnięty przez innego holenderskiego kolarza Dylana Groenewegena i wypadł z trasy przez bandę, raniąc przy tym sędziego czasowego.

Leją beton w Dorohusku. Lepiej omijać to przejście graniczne

Leją beton w Dorohusku. Lepiej omijać to przejście graniczne

– Remont płyty przejścia granicznego Dorohusk-Jagodzin wszedł w kulminacyjną fazę – informują celnicy i apelują do kierowców ciężarówek, żeby wybierali inne przejścia. Przed szlabanami zaczynają się tworzyć kolejki tirów

Pacjentka z nowotworem wysyłana ze szpitala do szpitala. "W jej wieku to już właściwie się umiera"

Pacjentka z nowotworem wysyłana ze szpitala do szpitala. "W jej wieku to już właściwie się umiera"

– Mama leczy się onkologicznie, jest w stanie krytycznym. Być może zostało jej kilka dni życia, a szpitale dokładają jej jeszcze cierpień – oburza się syn 77-letniej pacjentki. Kobieta od kilku tygodni, mimo zaawansowanej choroby, jeździ między dwoma lubelskimi szpitalami

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 6 sierpnia 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 6 sierpnia 2020 r.

Koncert "Tribute to The Police" w Centrum Spotkania Kultur
28 sierpnia 2020, 20:00

Koncert "Tribute to The Police" w Centrum Spotkania Kultur

Klub Muzyczny CSK (plac Teatralny 1) zaprasza na wyjątkowy muzyczny wieczór z muzyką kultowej grupy The Police w wykonaniu Marta Król & Paweł Tomaszewski Group. Wydarzenie zaplanowano na 28 sierpnia o godz. 20.

Ciekawa jesień w Łęcznej. Górnik podejmie u siebie kilka znanych drużyn

Ciekawa jesień w Łęcznej. Górnik podejmie u siebie kilka znanych drużyn

Poznaliśmy terminarz na sezon 2020/2021 Fortuna I Ligi, w której beniaminkiem jest Górnik Łęczna. Na stadionie przy al. Jana Pawła II szykuje się bardzo ciekawa piłkarska jesień bo do Łęcznej jeszcze w tym roku zawitają m.in. takie zespoły jak Arka Gdynia, Widzew Łódź Miedź Legnica czy ŁKS Łódź

Zajęcia na uczelniach zdalnie czy stacjonarnie? Decyzja w rękach rektorów

Zajęcia na uczelniach zdalnie czy stacjonarnie? Decyzja w rękach rektorów

Zdalnie czy stacjonarnie? Takie pytanie zadają sobie studenci przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego. Decyzje o formie prowadzenia zajęć w okresie pandemii będą podejmować rektorzy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!