Autor

(ogor)

Lista artykułów:

Jurij Szatałow: Trzeba zrobić analizę

– To był trudny sezon, choć jego początek był ciekawy z naszej strony, jeśli chodzi o grę – mówił na konferencji prasowej trener Górnika Jurij Szatałow po wygranym meczu nad Bełchatowem.

Górnik szykuje się do meczu z Koroną

Przerwa na reprezentację była ostatnim odpoczynkiem dla piłkarzy ekstraklasy. Do zakończenia części zasadniczej pozostało już tylko pięć kolejek. Różnice w tabeli są niewielkie, jakikolwiek moment zagapienia może mieć poważne konsekwencje.

Górnik Łęczna przed meczem z GKS Bełchatów sprawdza nowego napastnika

Górnik Łęczna w następnej serii gier zmierzy się z innym beniaminkiem – GKS Bełchatów. Niewiele osób spodziewało się, że oba zespoły tak dobrze rozpoczną sezon

Jurij Szatałow, trener Górnika: Wzmocnienia potrzebne do każdej linii

Rozmowa z trenerem Górnika Łęczna Jurijem Szatałowem, twórcą sukcesu swojego klubu.

Przed meczem z Miedzią w szatni Górnika Łęczna padły ostre słowa

Opinie piłkarzy i trenerów na temat niedzielnego meczu Górnika Łęczna z Miedzią Legnica.

Górnik Łęczna niepokonany w sparingach

Dwa zwycięstwa Górnika Łęczna z Chrobrym Głogów

Górnik Łęczna – Siarka Tarnobrzeg 2:1. Test przed zgrupowaniem

W ostatnim sprawdzianie przed drugim zgrupowaniem łęcznianie pokonali Siarkę Tarnobrzeg 2:1. Oba gole strzelili w końcówce, już w wydłużonym czasie, bo sparing trwał sto minut.

Górnik II Łęczna wygrał turniej w Ludwinie

Zwycięstwem rezerw Górnika Łęczna zakończył się turniej halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Ludwin. W pełnym dramaturgii finale „zielono-czarni” pokonali Sokoła Konopnica dopiero w konkursie rzutów karnych. W regulaminowym czasie żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki.

Górnik Łęczna ograł Sandecję 3:0. Wynik lepszy od gry

Górnik jest nieporównywalnie mocniejszy niż w ubiegłym roku. Personalnie to całkiem inny zespół. Z dawnego składu w środę w wyjściowej jedenastce znaleźli się tylko Sergiusz Prusak, Veljko Nikitović i Tomasz Nowak.

II edycja turnieju Bogdanka Cup 2013 dla ZZ Górników w Polsce LW

Zwycięstwem ZZ Górników w Polsce LW zakończyła się II edycja turnieju Bogdanka Cup 2013. Drugą lokatę zajął Ludwiniak, który miał tyle samo punktów, ale minimalnie gorszy bilans bramkowy.